Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
152
Reaction score
1.155
Локација
Pozega
Od početka operacije da se dovede jedan od 2 najbolja igrača Evrope, nisam ovde pisao ništa...
Strpljivo ga čekam i ćutim...
I nije to nikakva SAGA, tu reč koriste cigani, da amortizuju kolektivno samoubistvo ako dodje, SAGA = telenovela = nećkanje = znači kao ono došao je preko kur.. kod nas...E pa nije SAGA, nego ćete cigančići da mu se sagnete za nešto drugo, kada vas bude trpao, ako dodje...
Ja sam potpuno svestan koga dovodimo, ejjj Mirotića, i ako dodje, uz Pantera, mi imamo 2 najbolja igrača u Evropi. To KKP nije imao još od Djordjevića i Danilovića. Tad smo osvojili.
Ako dodje, opet ćemo.
P.S. Hvala čoveku iz Pg, na korektnom pružanju informacija, ja mu sve verujem.
P.S. ja bih Mirotića čekao i godinu dana, ako treba. Čekasmo li onomad Danilovića, pre 35 godina, isto godinu dana!
P.S. obradovao bih se i Luki Božiću, jelte za rotaciju samo, jer KKP kad osvaja titulu prvaka Evrope, mora da ima i igrača hrvatske nacionalnosti. Hahaha.
Strpljiv = spašen. Mirota Mi Te VOLIMO, JER SI NAŠ NAVIJAČ, DOŠ'O NE DOŠ'O !!!
Napred PARTIZAN.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Napadoste čoveka bez veze, ljudi :)
Ko zna na šta ona misli, i sto je to pisala, uostalom ničim ne navodi na zaključak da priča o Miroticu... uhvatila nas teška paranoja! :D
Meni je ipak čudnije što neko uopšte prati nju i njene tvotpve, ida li to znači da uhodite i žene i devojke i ostalih igrača? :D


Nego, aj neko iz CG, da odagna ovu tišinu... jel dole neki običaj da se vikendom posećuju porodice i uz rakiju i pršutu malo otegne doručak, pa zato nema Zokija da se javlja? :rolleyes:
 

Falcone

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
73
Reaction score
361
Локација
Beograd

Прилози

  • Screenshot_20230722-111831_Gallery.jpg
    Screenshot_20230722-111831_Gallery.jpg
    510,1 KB · Прегледа: 142

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.829
Bar cu na miru sredinom avgusta na odmoru, kad je sklopljen tim, pa ce biti opusteno na plazi :D

Pritom u taj period i nema prijateljskih utakmica, pa ce se sve svoditi na Tegeltijeve reportaze.

Ima jedno dva pleja u Evropi trenutno za nas, ali su pod ugovorom, centra i doselekciju treba traziti preko bare.
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Ima jedna bitna stvar. Da je Mirotic pregovarao sa drugim klubom za vrijeme trajanja ugovora sa Barselonom, papreno bi ga kostalo i pitanje je koliko bi uopste dobio novca od zagarantovanih 11 600 000 eurica. Tako da su ovi dani od raskida kao pregovori. Dilema nema, nas je, opet sam sinoc maltretirao ljude da mi potvrde po milioniti put jedno te isto. E sad, oce li to biti u ponedjeljak, ne znaju mu ni kuci, ali ce biti za koji dan. Nema ni promila sanse da ne bude nas. Malo je iskljucio telefon, da odmori od svega, ali ima neki broj samo za porodicu i Ž&Z.
Opusteno, koncetriseimo se na amere
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Apelujem na Savića i klub da ne objavljuju Mirotićev potpis, već samo da ga prijave za EL u minut do dvanaest, i neka Ostoyah posle priča o birokratiji i propustima marketing tima da se ozvaniči potpis u medijima, i tako su svi već dovoljno poludeli
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.921
Ima jedna bitna stvar. Da je Mirotic pregovarao sa drugim klubom za vrijeme trajanja ugovora sa Barselonom, papreno bi ga kostalo i pitanje je koliko bi uopste dobio novca od zagarantovanih 11 600 000 eurica. Tako da su ovi dani od raskida kao pregovori. Dilema nema, nas je, opet sam sinoc maltretirao ljude da mi potvrde po milioniti put jedno te isto. E sad, oce li to biti u ponedjeljak, ne znaju mu ni kuci, ali ce biti za koji dan. Nema ni promila sanse da ne bude nas. Malo je iskljucio telefon, da odmori od svega, ali ima neki broj samo za porodicu i Ž&Z.
Opusteno, koncetriseimo se na amere
jbt, jos smo dosli do toga i da se koriste ''burneri'' :D
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.921

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Trideset strana za Mirotice, tetke, strine i pasenoge.
Brisalo se, molilo i vrlo malo kaznjavalo, ali ne vredi.
Shvatili smo i xxx post @zoran mne da je imenovani igrac "nas". Dosta je.

Sledeci koji nastavi zitije Nikolino ide u 48h svadbe, bana.
Od mene, a vracace ljude nezgodni @Detelinarac90 .

P.s. pbg je vrlo brzo izrastao u najvece internet zlo nasih tema.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Skretanje sa teme
U toliko pozitivnih stvari oko našeg KKP, pbg.news je najveće zlo koje treba ukinuti ili bar da sinovima debilima ne dijeli informacije prije nego što sam klub ne objavi.

Jbt, imaš pare, možeš sinove da usmjeriš gdje god poželiš, a dozvoliš im da prave sprdnju od KKP-a zbog nekoliko lajkova i pratilaca.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.254
Reaction score
2.944
Skretanje sa teme
U toliko pozitivnih stvari oko našeg KKP, pbg.news je najveće zlo koje treba ukinuti ili bar da sinovima debilima ne dijeli informacije prije nego što sam klub ne objavi.

Jbt, imaš pare, možeš sinove da usmjeriš gdje god poželiš, a dozvoliš im da prave sprdnju od KKP-a zbog nekoliko lajkova i pratilaca.
Pbg.news,je najpouzdanija stranica i covek koji je vodi je jako korektan..nista oni nisu objavili da je zvanicno pre nego sto se desilo..vise ovde ima nabedjenih insajdera nego bilo gde.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Skretanje sa teme
Управо и јесте проблем у томе што они објаве званично прије званичне странице клуба.
Зли језици би рекли да нам некако "цуре" информације из клуба неких десетак минута прије званичне објаве.

Мени си они занимљиви само из разлога читања коментара, каквих нас има мајко моја, а на крају се уздам да су у питању дјеца од 9-10 година :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top