Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Ovoj agoniji konačno je došao kraj (A i red je bilo).
Sad , ne zna se dal je gore citati komentare gde se Nikola dizao u nebesa, ili pljuvačina o tome , kako je nikakav igrač i čovek (Sto verujem da uskoro sledi).
Nažalost živimo u takvom drustvu, okruženju i atmosferi, gde verujem da su pretnje dolazile sa samog vrha drzavne aparature.
Sta je tu je. Partizan je veći od svakoga od nas, veći od bilo kog igrača, sistema drustva.
Zato još veća podrška našem klubu.
Nadam se samo da će ovo izazvati još veći revolt , inat i motiv kod Željka i Zorana.
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Psovanje i provociranje članova
Уз дубоко извињење свима из Монтенегра, али ,,чувена црногорска ријеч"! Вјероватно најјачи народ на ријечима, дјела их већ поприлично јебу :buhaha Хахахахахах и недојебани инсајдери! Сад да се окренемо кошаркашима који имају карактер и муда! Јебо ове безмуде сисице! Али и податак који је изашао у јавност да га је и онај распоп Порфирије звао и штошта сугерисао хахахах! Гдје ја живим! Мало ме плашила толика моја мржња према циганима, али сад знам да сам на исправном путу! Што би рекли Ћерај даље!
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.546
Reaction score
3.845
Локација
Beograd
Ovo je Vuciceva poruka Ostoji da pazi ubuduce sa kakvim ambicijama kluba izlazi u javnosti. Bilo je u fazonu "Tisina tamo".

Svaku utakmicu mu treba posvetiti pa nek smanjuju ton.
Svaka cast Zeljku sto je usao u ovaj brlog od zemlje.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.378
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Kako najboljem treneru evrope ikad niko nije pretio ili je pretio i on radi svoje?
To pretilo mi se al neću da kažem ko je al nisu cigani ili znači da laže nego samo pati od kompleksa novaka djokovića da se svidi svima koji se krste s 3 prsta ili da ne sme da kaže ko je. A ako mu je neko toliko zajeban pretio ne bi ni pominjao pretnje ili bi kao španski građanin objavio.
Šteta samo što je sve to isplivalo i trajalo mesec dana jer rodbina i prijatelji nisu mogli da začepe gubicu jer se radio odličan prelazni rok.
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
498
Reaction score
3.157
Локација
Nis
Ne radi se ovde sto nije dosao Mirotic,nego sto oni mogu tako bili kome i da kod nas ne dodje nikad niko.I to gde mi zapravo zivimo.Pa Hitler gledao kako Dzesi Ovens osvaja zlatne medalje u sred Berlina i preziveo. Ovaj ovde ne sme ni da zamisli da Partizan jak u kosarci ili cemu god
 

TheWhiteCrow

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
100
Reaction score
1.382
Локација
Kosovska Gracanica
Jao mica mala, bilo mu preceno, iznenadile ga uvrede. Jao, verovatno mislio da ce Covic da ga docekuje kandilom! MRS!!! Jedino sto mi je krivo je sto je rekao da ide u neki evropski klub. Dodji u FMP molim te!!! Na kraju cu 3 stvari da napisem
JEDAN JE PAVLOVIC SASA!
JEDAN JE KEVIN KAPITEN!
JEDAN JE OBRADOVIC ZELJKO!
Ljudi bez muda nam ne trebaju, jer.... ne sme da se pogresi ko je kakav covek!
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.069
Reaction score
8.370
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Isto je uradio i Marko Nikolic posle titule 2017. samo tiho i bez ovolike pompe.
Sramotno je sve ovo i umobolno gde živimo!
Ko što rekoh pre par dana, ne krivim ga zbog ovoga... rek'o covek sebi ma zajebi ti sve ovo, ne treba mi u životu to sranje, bezim odavde što dalje.
I da, naravno da nece reći javno ko mu preti, jer ima viših instanci kluba pre svega, koji treba da izadju i javno iznesu ko preti i sabotira pojačanja!

Srećan nam dalji tok prelaznog roka, nadam se da ćemo zabosti dovoljno slaba i kilava pojačanja jer ako se proceni da su prejaki, stopirace nam ih opet!!
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.000
Reaction score
3.697
Локација
Ovim potezom ova država jasno stavlja do znanja da Partizan nikako ne sme da bude šampion Evrope u košarci ponovo. Utoliko još veći šal za prethodnom sezonom i propuštenom velikom prilikom da na iznenađenje uzmemo još jednu titulu prvaka Evrope.

Država Srbija je lepa zemlja, ali njen narod je u korenu pokvaren, bolestan. Današnja dešavanja su još jedan dokaz toj tvrdnji.
 
Последња измена:

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.790
Локација
"preko bare"
Valjda je sada mnogima jasnije koliko je veliki Željkov povratak. Kroz šta je prošao kada je dolazio i kroz šta još uvijek prolazi, vjerovatno samo on zna. A mogao je da bira u koji klub želi da ide.

Ko ga god doveli u budućnosti, za mene je Žocov dolazak najveći naš transfer.
 

JF1983RS

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
45
Reaction score
116
Локација
Zvornik
Dugo sam cekao da se oglasim na forumu, dugo sam vec registrovan, voleo sam samo da citam forum iz prikrajka, ovom prilikom da se zahvalim administraciji na odobrenoj registraciji, nadam se da cemo se dugo druziti na ovom najlepsem virtuelnom mestu.

Razlog mog javljanje je bas Mirotic jer sam ga dugo cekao u instituciji, samim tim je moje razocarenje jos vece. Znam sada da cu napisati nesto nepopularno sto vecina ne zeli da cita ali kako je vreme prolazilo sve sam manje i verovao da ce da potpise za nas. Mislim da smo sve odradili onako kako nije trebalo. Stava sam da se moralo raditi u tajnosti, bez curenja informacija, znaci, direktno sa Nikolom, bilo telefonom ili oci u oci. Nikakvi posrednici, nikakva javna mesta. Meni je bilo neshvatljivo da nas sponzor objavljuje vesti "Mirotic se dogovorio sa Zeljkom i Zoranom" i slicno, pisu kako su se vidjali u CG.. Pa cemu to? Da se potpisalo, da se tek nakon toga objavilo, nikakve tu pretnje ne bi upalile.

E sad dolazimo do jos jedne greske. Kad su se pojavile prve pretnje i kad je vec postalo jasnije da nam Nikola izmice mi smo napravili novu gresku medijskim pritiskom na Nikolu. U poslednja 2 dana nema koji meidj nije poceo da pise i prenosi vesti sa ATV-a i DAN-a "Nikola nece pogaziti pravoslavnu rec koju je dao Partizanu", sasvim nepotrebno, ako neko misli da su svi ti mediji to radili na svoju ruku onda se grdno vara.

Sto se tice Nikole, covek je veliki patriota i pravoslavac koji blisko saradjuje sa Gejlije Fondacijom, u odlicnim su odnosima i siguran sam da nije zeleo da taj odnos kvari zbog godinu, dve, tri, igranja u Srbiji gde ce da trpi razne uvrede sa tribina, na ulici, jer ima nameru pomagati narodu i nakon zavrsetka karijere. Na kraju krajeva, nije lik pao sa Marsa i da ne vidi kakav mulj vlada u Srbiji, siguran sam da je ovim potezom izabrao da ostane u dobrim odnosima sa svima.

Idemo dalje, ovo nam je velika skola (nije da je nismo i pre prolazili) da ne postoji pouzdan insajder, da nikome ne treba slepo verovati.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.043
Локација
Beograd
Ocigledno je da ga nije vredjao i pretio mu bilo ko i to je jasno kao dan. Ako sam nece da kaze ko je, ako klub nece da izadje sa informacijom ko je o cemu mi dalje pricamo. Znamo da je najavljen prvak Evrope u narednim godinama, znamo da nije mislio da to moze biti KK Partizan. Mi smo potrebni u ovom drustvu kako bi se dao alibi da se kurva napuni parama. Mi smo tu da se lozimo i cekamo Mirotica dok oni pokupise sve po Evropi. Znam da skrecem sa teme ali sam toliko besan da mi se sve smucilo. Ne bi bio prvi put da iskopamo nekog anonimusa iz nekih nizih liga. Pravili smo vrhunske igrace za koje niko cuo nije pre nego sto su dosli kod nas. Neki od njih sada igraju NBA,neke molimo i zelimo da se vrate kod nas. Glava gore, a struka na posao. Fali nam par igraca i to mora da sr dovede odmah! Napred Partizan!
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.406
Ovo je poraz naseg kluba. Ceo zivot su nam kvarili,pretili ucenjivali. Uzeli su nam madara,sada su i ovo pokvarili... Fk su nam sveli na seoski nivo, kk ih je iznenadio prosle sezone vise nece. Kada smo mi kao klub dozvolili da neki andjus dize onu stvar na nas onda je jasno gde smo i sta smo kao klub. Eno ga terzic juce prica kako oni treba da budu bajern,ovaj gmaz prica da je on bio tu peta se ne bi ni igrala...Nije nama kriv mirotic i ako je ispao sta je ispao, nek ide sa babom da ljusti boraniju sto se mene tice. Krivi smo sami a klub ako se ne oglasi povodom ovih desavanja najbolje da se vise nikad ne jave.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top