Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Steff

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
130
Reaction score
478
Локација
Beograd
Ne želim da osuđujem,ali meni samo nije jasno čime su njemu mogli da prete,pa nije to neki prosečan čovek u nekom malom mestu u Srbiji koga maltretiraju lokalni šerifi,valjda neko ko je milioner i ko je svetski priznat može da radi neke stvari bez straha, jer bi se to samo njima obilo o glavu šta god da su uradili.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија



Paralelno sa tim, u javnosti su se pojavile brojne informacije o tome da određene osobe prete Nikoli Mirotiću i da postoji bojazan za njegovu bezbednost ukoliko postane košarkaš Partizana Mozzart Bet.

Predsednik Mijailović, sportski direktor Savić i trener Obradović su nekoliko puta uveravali igrača da nema razloga za zabrinutost i da je više nego dobrodošao u Srbiju.

Takođe, Klub je odmah kontaktirao najviše državne organe kako bi i najsitnija sumnja bila otklonjena. Ovom prilikom, KK Partizan Mozzart Bet se zahvaljuje predsedniku Republike Srbije, Aleksandru Vučiću koji je lično uputio poziv igraču i potvrdio da je bezbednost njega i njegove porodice garantovana u Srbiji i da su oni dobrodošli.


Hvala vucicu pedercino bolesna raspala, ostoja siso narpredna, miroticu pickice idi slobodno u zeleznik sada
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Ne želim da osuđujem,ali meni samo nije jasno čime su njemu mogli da prete,pa nije to neki prosečan čovek u nekom malom mestu u Srbiji koga maltretiraju lokalni šerifi,valjda neko ko je milioner i ko je svetski priznat može da radi neke stvari bez straha, jer bi se to samo njima obilo o glavu šta god da su uradili.
Pretili su mu za poslove po Staroj planini, kao da već nema 100 miliona na računu pa da treba previše da se potrese. Pritom sam čuo priču da ga je lično patrijarh zvao da mu kaže da "ne deli naciju" poserem mu se u bradu ako je stvarno istina. A rekao bih da jeste.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Samo ovde se malo sada spinuje.
Pa ljudi počinju da prozivaju Mirotića.

Dečko tu je mnogo manje kriv nego naš klub.
Taj veliki Željko ili Zoki (ostoja ni u snovima) je mogao pre dva dana da izađe u javnost, i da kaže javno.
Država ne da da nam dođe igrač.
I onda bi malo drugačija priča bila.
Ako ništa, nekim ljudima bi se možda malo više otvorile oči (ali sam siguran da on ne bi smeo da nakamari dodatan gnev naroda u ovom trenutku).

ALi ne, mi ćemo ćutati. I nikom ništa.

I onda kreću priče, jakih grobara i tastatura ratnika kako bi oni odmah potpisali, kako ne jebu sistem 2%. Kako je Mirotić pička i ostalo.

Lako je tuđim kurcem koprive mlatiti.
Mi nismo u njegovoj koži, i ne znamo koliki pritisak čovek i njegova porodica trpe.

Da nismo državni klub koji je očigledno 100% zavistan od države i ovog umobilnika, mi bismo objavili nešto.

Mada me nekako ova sitaucja ne iznenađuje, ceo zivot sam navikao da smo u podređenom, položaju, da nas neko krade. Da kao underdogovi pravimo čuda.
Nekako bi mi bilo čudno da uđemo kao favoriti.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Sta kako mu pretili…Covek verovatno ima neki biznis kojim se bavi,nekretnine tipa na zlatiboru ,kopaoniku ,negde u Beogradu…da mu dolazi inspekcija i maltretira ga,to mu ne treba u zivotu,prosto i logicno…
 

peptidde

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
92
Reaction score
941
Локација
Beograd
Posteno sa njegove strane. Verovatno je najbolji kosarkas na kontinentu, moze da bira gde da ide. Zasto bi dosao u Smrdiju? Zasto bi trpeo da ga vredjaju i pljuju, da mu prete, njemu i porodici? Verujem da voli Partizan, ali ocigledno da i ta njegova ljubav ima svoje granice.

Ono sto mu definitivno zameram jeste cinjenica da zeli da ispadne politicki korektan i ne zameri se kancerogenom klubu. Pretili mi, ali ne iz fmp-a. Pa prijatelju, ko ti je onda pretio? Sta si ocekivao, da ti Covic licno posalje preteci mejl sa zvanicnog e-maila kluba? Mogu da zamislim samo sa kog nivoa su te pretnje dosle.

Njegov izbor. Ja na to mogu da dodam sledece - takav nam ne treba. Covek koji nije spreman da pogine za klub, ali jeste spreman da bude korektan prema drugoj strani nam ne treba. Nama trebaju Lideji, Panteri, Avramovici. Ljudi koji ce da pisaju po sekundarcima u svakoj prilici, i ne daju na sebe i klub.

Neko je Zeljko Obradovic, a neko Nikola Mirotic.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
Nek mi se Ostoja napusi kurca i zelim sto pre da ode iz naseg kluba.. jebo ga vucic u usta da ga jebo!!

Od danas svako ko citira ili prenese nesto sa njegovog portala dobice ban na 6 meseci, pa vi vidite..
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.089
Reaction score
5.046
Локација
vezenemam
"Ovom prilikom, KK Partizan Mozzart Bet se zahvaljuje predsedniku Republike Srbije, Aleksandru Vučiću koji je lično uputio poziv igraču i potvrdio da je bezbednost njega i njegove porodice garantovana u Srbiji i da su oni dobrodošli."
:buhaha:banghead:
bolje da se nisu ni oglašavali...pljuc!
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Mirotic ispao pickica samo takva. Pi. Ovo saopstenje je prejadno. Ocito su mu grobari prijetili da ne dodje, ljigavo.

Izgubili smo previse vremena na ovog lika.

Zavrsena prica, idemo sklapamo tim dalje, sa mnogo manje pritiska i bez totalnih vjernika ako moze.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
„....Aleksandru Vučiću koji je lično uputio poziv igraču i potvrdio da je bezbednost njega i njegove porodice garantovana u Srbiji i da su oni dobrodošli.

Za sve navedeno, postoje pisani dokazi u formi elektronske pošte ili poruka."

Ajde objavite te dokaze govna snsovska
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Bitno da je ova Andjušićeva žena zarad nekoliko lajkova rekla da brojimo sitno.
Jebo joj pas mater.

A naravno da niko iz KK Czv nije pretio. Nije sa zvaničnog maila. Misim priča za malu decu...
Mozda i nije, ali je sluzba sigurno, radi mira u kuci. Jebem ti drzavu i narod gdje je ovo moguce. Zamisli, ne mozes da dovedes igraca u sportu zato sto bi se pola populacije iznerviralo. Ma mi smo kurac od naroda.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.316
Локација
Kej Republika
Meni je žalije što su nam otišli Dante, Lesor I Madar. Nego što ovaj nije došao kod nas.

Dajte nam neke mudonje iz Bronksa. Dajte nam još 5 stranaca, koji će da se pošibaju. Zajebite nas više sa domaćim igračima I patriJotama.

Mirotić I ako bude igrao u Srbiji nekad, neće biti u Partizanu. Nije naš profil igrača.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Nek vam se ovo ureze u MOZAK svima vama kome padne na pamet da sledeci put zahvalite ostoji za nesto u veze sa KK Partizan.
Kakav kurac ostoja da nije najveci Zeljko tu i Savic pored njega KK bi bio tu negde na nivo FK.
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
149
Reaction score
1.142
Локација
Pozega
Kao što malo pre napisah...
Mirotića Volim. Naš je.
Nije došao, na žalost.
Zbog čega? ...nzm, i nije bitno.
Mnogo mi je žao, ali mu odavde poručujem:
Sve najbolje u daljoj karijeri i životu.
P.S. kažem, nzm. šta se desilo...,ali šta god da je razlog, ubedjen sam da je gosn.predsednik o.m. i ovde bio naš najveći hendikep.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top