Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Da bre, cekali smo Mirotica da nas odvede na F4:buhaha
Dovescemo 3/4 bas kvalitetna pojacanja.
Puno bi znacio, ali mi imamo nekog, kome mozes pretiti svaki dan, neko ko radi iz ljubavi i neko ko zna uvek sta nedostaje.
Spancu zelim dobro zdravlje i prelazak u fmp.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Dublja je ovo tema od jednog transfera.

Na kriminalan način je igrač od strane državnih falangi sprečen da se bavi sportom tamo gde je hteo. Nikome to nije ništa čudno eeeeej. Usput debelo je sportski oštećen je i uvređen i KKP, obrisan je pod u fazonu "može nam se".

Nije vučić zvao naravno-nije ostoja slagao, zvao je neki vučićev majmun, bilder, inspektor, kako god, za debelu naknadu ako uspe da razjeve vezu..

Kupovinom sezonske dajemo legitimitet svemu ovome. Mene Arene neće videti.

Željko je za mene Bog a još više bih ga poštovao da sada ode iz Partizana. Neka bude jedna država jedan klub, tako faktički već sada i jeste.

Mamu im jebem bolesnu, kurtijevi šiptari su za cigane - ljudeskare.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
U situaciji gde se borimo protiv ciganske mafije koja raspolaze sa svim drzavnim polugama vlasti, mi ne smemo da priustimo da u ekipi imamo picketine. Jedan se sam otkrio na vreme i odbio da dodje. Nema veze. Imamo tu srecu da nas predvode prave aristokrate, ljudi uzvisenog duha kojima je u samoj biti da se bore protiv zla, tako da se uopste ne brinem da ce umeti da odaberu igrace koji se nece plasiti da se suprostave ciganskom zlu koji unistava ovu drzavu i narod. Nama trebaju igraci koji se ne plase ciganskih kreatura koji ubijaju premijere, namestaju titule, prete sudijama, gadjaju nase igrace urin kesama, drmaju koseve, koji ce na sve to odgovoriti zaletanjem ka njima i spremnoscu da se bore cak i u gnezdu pacova.

VUCIC I COVIC I FMP
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Dublja je ovo tema od jednog transfera.

Na kriminalan način je igrač od strane državnih falangi sprečen da se bavi sportom tamo gde je hteo. Nikome to nije ništa čudno eeeeej. Usput debelo je sportski oštećen je i uvređen i KKP, obrisan je pod u fazonu "može nam se".

Nije vučić zvao naravno-nije ostoja slagao, zvao je neki vučićev majmun, bilder, inspektor, kako god, za debelu naknadu ako uspe da razjeve vezu..

Kupovinom sezonske dajemo legitimitet svemu ovome. Mene Arene neće videti.

Željko je za mene Bog a još više bih ga poštovao da sada ode iz Partizana. Neka bude jedna država jedan klub, tako faktički već sada i jeste.

Mamu im jebem bolesnu, kurtijevi šiptari su za cigane - ljudeskare.
Pa najbolje bi im se usrao u zivot Zeljko da se sad pokupi i ode. Mada to ne zelim. Ali to bi im bila zestoka samarcina.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Treba zabraniti pricu na forumu o bilo kalvim imenima i igracima sve dok ne vidimo da je klub zvanicno objavio. A u picku materinu svi su nesto pametni imaju inf na kraju 95% tih imena ne dodje.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Davis,Nebo,Sanli,Danston,Jekiri,Papajanis.
Svi potpisali ugovore.
Ne znam šta je sa Motlijem iz Fenera?
Slobodni su kubanac Rivero, Dzordan Miki iz Virtusa.
Verovatno će se tražiti Nba.
Trziste nije toliko zatvoreno koliko se kuka.
Pre samo par sezona nisi mogao dva centra da nadjes, sve sto valja je bilo u NBA, a ono sto je moglo da se iskopa u evropi bilo je preplaceno po najboljim klubovima.
Ne znam ni ja sta je sa Motlijem i kakav ugovor ima, ali sama cinjenica da mozes da pomenes igraca takvog kvaliteta pokazuje da ima da se nadje, covek je zverina. Miki takodje. Imas i mnogo toga sto moze da se iskopa ispod radara, 4-5 imena odjednom imam u glavi, a cini mi se da si i ti pominjao Hamiltona koji ne znam koji kurac jos obitava u Merkezefendiju, po mom nestrucnom misljenju EL centar bez razmisljanja.

Centra bi svakako trazili, samo sto sad verovatno mozemo da udjemo sa vise para jer cemo sigurno stedeti na cetvorci. Jedno je kad kao opciju imas Mirotica gde ti takav kvalitet lako uklopis i potpisujes vanserijskog igraca, a drugo kad isti otpadne pa imas vec sjajnu cetvorku u vidu Zeka, pa mu trazis nekog da ne crkava po 38 minuta na parketu.

Zeljko voli proverene igrace. Sa ovima iz NBA cesto i nije imao srece, posebno kad vec nisu imali evropskog iskustva.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
287
Reaction score
1.321
Локација
Čačak
Dublja je ovo tema od jednog transfera.

Na kriminalan način je igrač od strane državnih falangi sprečen da se bavi sportom tamo gde je hteo. Nikome to nije ništa čudno eeeeej. Usput debelo je sportski oštećen je i uvređen i KKP, obrisan je pod u fazonu "može nam se".

Nije vučić zvao naravno-nije ostoja slagao, zvao je neki vučićev majmun, bilder, inspektor, kako god, za debelu naknadu ako uspe da razjeve vezu..

Kupovinom sezonske dajemo legitimitet svemu ovome. Mene Arene neće videti.

Željko je za mene Bog a još više bih ga poštovao da sada ode iz Partizana. Neka bude jedna država jedan klub, tako faktički već sada i jeste.

Mamu im jebem bolesnu, kurtijevi šiptari su za cigane - ljudeskare.
Ne mogu da se složim sa tobom. Valjda baš sad nije poenta ostaviti Željka i momke na cedilu?
A najgore od svega je što je njima ovo i bio cilj.. što manje nas, što manje ljudi na utakmicama. Da nam se zgadi sve, dok cigani vladaju narednih 15 godina... nisam siguran da je skrivanje u mišju rupu rešenje...
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
161
Reaction score
502
Локација
Ruma
Da je imao istinsku želju da dodje došao bi, naravno neću ga sada obasuti drvljem i kamenjem zbog ovoga, ali da se ne lažemo, ispao je šupak. Nije ovakva situacija u državi od juče, kako po pitanju "rivaliteta" u sportu, a i van toga. Znaš brate mili da će te deo Srbije pljuvati i tobož pretiti. Misli li on da bolji tretman imaju Željko, Panter, Naneli i drugi koji imaju konekcije sa Partizanom. Nije on sitna riba i neka nebitna ličnost pa da sada strepi, gleda sve ovo svet. Ali aj, čovek video izlaz na kraju tunela i rekao je, šta je rekao. Neka mu je sa srećom, a mi ćemo se snaći.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Dublja je ovo tema od jednog transfera.

Na kriminalan način je igrač od strane državnih falangi sprečen da se bavi sportom tamo gde je hteo. Nikome to nije ništa čudno eeeeej. Usput debelo je sportski oštećen je i uvređen i KKP, obrisan je pod u fazonu "može nam se".

Nije vučić zvao naravno-nije ostoja slagao, zvao je neki vučićev majmun, bilder, inspektor, kako god, za debelu naknadu ako uspe da razjeve vezu..

Kupovinom sezonske dajemo legitimitet svemu ovome. Mene Arene neće videti.

Željko je za mene Bog a još više bih ga poštovao da sada ode iz Partizana. Neka bude jedna država jedan klub, tako faktički već sada i jeste.

Mamu im jebem bolesnu, kurtijevi šiptari su za cigane - ljudeskare.
Ključna stvar u svemu ovome je što sad većina govori da je ovo pametan potez mudrog Nikole, jer čak ni oni ne žele da ga "vredjaju navijači a kamoli prete, ma čiji god navijači bili"...

Stvara se slika da je trebalo da dodje da igra za reprezentaciju Srbije pa je mudro odbio.

A činjenica je da je trebalo da dodje da igra za Partizan i da su mu predsednik, vodje, batinaši, navijači zvezde crvene ili ko već zvanično, pretili i on odustao od ovog "ludila".

"Bravo Mirotiću srbendo, i bolje što si zaobišao ovo ludilo (koje stvaramo namerno i za koje imamu dozvolu državnog vrha) !"

Bolesna saga i kao šlag a bogami i jagoda na torti: naša uprava koja se zahvaljuje predsedniku. Ostoja "ajde Ostoja idi ti, počinje ti utakmica" radi dobar posao i bori se za interese Partizana protiv volje svog vrhunskog vladara i komandanta svega u Srbiji.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Ne mogu da se složim sa tobom. Valjda baš sad nije poenta ostaviti Željka i momke na cedilu?
A najgore od svega je što je njima ovo i bio cilj.. što manje nas, što manje ljudi na utakmicama. Da nam se zgadi sve, dok cigani vladaju narednih 15 godina... nisam siguran da je skrivanje u mišju rupu rešenje...
Dok god pristajemo na "manje zlo" i igramo po njihovim pravilima (bolesnim) radimo to dobrovoljno i dajemo legitimitet, boreći se "kroz institucije" .
Sramota me je države u kojoj živim zbog ovakvih stvari koje se vode kao normalne i rečenice "nema veze teraj dalje".
Poštujem svačije mišljenje, ovo je moje.
Fudbal sam sahranio pre 7 godina, sada ću i ovo.
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.379
Локација
Western filmova

Ovako treba prema prema ciganskoj rasi. Nikako drugacije. Pa bio mi ganfer rodjak, komsija, skolski drug, ili kolega sa posla. Prema svima njima isto. Nek crknu zajedno sa njihovim vodjom. A za Partizan se ne brinem, dokle god je tu nas Zeljko.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Printome Mirotića ne krivim ni najmanje, više me čudi momenat kada je i pristao da igra za nas u ovakvoj državi i ambijentu.

Kada svetskom čoveku, sportisti, atleti, humanitarcu čista srca koji nas je kao narod oprao sto puta kod Boga, dođe krimos i kaže da će ga ebati pred decom, a to su njihove metode, onda je najnormalnije da mu se sve smuči i zgadi i da odluči kako je odlučio.
Nemojte tuđim *urcem mlatiti gloginje.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Mali podsetnik. Partizan je potpisao nove ugovore sa Panterom, Nanelijem i Ledejom. Otišlo nekoliko igrača od kojih je samo Dante suštinski bitan. Već dovedeni Jaramaz i Ponitka, produžen ugovor sa Koprivicom. Oko ljudskih i igračkih kvaliteta nekih igrača koji su otišli ili nisu došli pogledajte šta kaže General, ne bih imao ništa da dodam. Prekinuta je saradnja sa onim đubretom. Većinska Srbija u histeriji i očiglednoj panici. Saznali smo i tri krucijalne stvari:
1. Imamo dovoljan budžet i za skuplje igrače
2. Fokus je na Amerikancima (Z. Savić), zamislite u timu još trojicu zajebanih kao Panter, Ledej i Naneli
3. Željko najavio da se radi na finansijskoj nezavisnosti, nešto najvažnije izrečeno možda i u istoriji kluba, preduslov za sve, conditio sine qua non, što bi rekli Latini.

Ako ovo već nije najbolji prelazni rok u istoriji kluba ja sam prvak baleta.

A ovde se za to vreme cmizdri, slini, leleče, bogoradi, citiraju se i neka deca šatro političari, najavljuje propast, najezda skakavaca i Apokalipsa Jovanova, vidim sad neki tigar traži da Željko demonstrativno ode iz kluba.
Pa niko i ne sumnja da to i jeste bandin vlažni san. Aman bre više... Ako ne možeš da pomogneš klubu, makar umukni i nemoj da odmažeš. Ali stvarno se nadam da je to sve neka omladina, ovi stariji će znati da je murija odvozila igrače crnim kolima da ne potpišu za nas još od devetsto pedesete i da nikada nije ni prestajala. A mi ćemo ipak opet biti prvaci Evrope.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top