Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.067
Reaction score
3.976
Локација
Beograd
Nama treba što širi roster za EL i ABA i sad u inat svima sve bih dao da potpišemo Luku Božića.

Ja sam ubeđen da mi igrače sa kraja klupe i startnog pleja i centra nismo angažovali zbog ove pičke, jer finansijski nismo mogli da "zatvorimo" sve dok ne vidimo koliko je ta razlika koju treba da platimo njemu da se namiri na 22 Milke koliko mu sleduje od Barselone.

Sad imamo priliku da završimo sve.

Plej, ako Bog da onaj koga godinama sanjam da dođe u Partizan, centar i sada bekap četvorka.

Samo iskreno se nadam da potpisujemo i 2-3 igrača iz ABA lige koji mogu kvalitetno da odmene nosioce igre u nekim "lakšim" tekmama.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.784
Локација
"preko bare"
Najveća tragedija svega ovoga nije što smo ostali bez Mirotića, nego što su nas podsjetili gdje i u kojim uslovima živi, radi i obitava naš Partizan. Ali, kao što reče nas General, ima nečega uzvišenog u borbi za nešto što je unaprijed izgubljeno.

Borba i podrška Žocu i Saviću je jedino što nam je ostalo. No pasaran!
 
Последња измена:

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Кад нам у госте дође овај ,,чувар" и ,,огледало" Православља да се припреми један Православни транспарент :buhaha
Псалам 27:1
,,Господ је видело моје и спасење моје; Кога да се бојим? Господ је крепост живота мог; кога да се страшим?" Испод да иде слика Аце жвацее, педофиличара анђуса и човића са све црном траком у ћошку :pop:pop:pop
А можемо и на најаву његовог имена да окренемо леђа, то такође зна бити неугодно. Јако неугодно :buhaha:buhaha:buhaha
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
149
Reaction score
1.142
Локација
Pozega
#1 transfer je miniran. Svesno se išlo na to, i čovek je popustio. To što je uspešno miniran, usko i isključivo je krivica Mijailovića:
a) po ko zna koji put je ostavio klub na cedilu, zbog tate
b) on prirodno nema srce da nas vodi...želju i motiv, namere, možda ima...ali kada tata udari čvrgu, on je u ćošku i tačka.
Dalje, nemojte ako možete, vredjati Mirotića. Mi smo gospoda. On je naš, od malena, ali mi nemamo ovde vagu da izmerimo koliko je ko Partizanovac po jedinici mere. Nije svako Nunnelly ili Vujošević ili npr. Danilović... Možda se i stvarno uplašio, ma kako to banalno zvučalo.
Evo ja se prvi, ovde javno izvinjavam svima, jer sam bio ubeđen da će potpisati. Nije, razočaran jesam u njega, ali mi idemo dalje. Otprilike, kada sam pročitao šta General kaže, to je to. = potpisujem.
Ovim završavam, i za mene je on košarkaški, kao i ovaj što ode u fener, zaboravljen.
Nema ni trunke pesimizma, a kamoli plaki...
Kao i za Madara...ako nije potpisao, bio je i sklon da ne potpiše.
Sve dok su klubu Z + Z ne mogu nam ništa.
Opet ćemo ih sve šamarati.
Napred Partizan.
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
400
Reaction score
1.503
Pitam se da li ga je bar malo sramota zbog svega?
Jebeno je znao gde će doći i šta je moguće da se desi, šta je mislio?
Druže, nisi ti bilo ko već verovatno najbolji igrač evrope pa da tako daješ i posle pogaziš reč, i to kome si je dao, ej?
Ne bi on mogao kod nas nikako.
Nekako mislim da nema energije koja nam je potrebna, da se baci za loptu, da divlja posle pobede sa Nanelijem i Kapitenom iako je kvalitet neosporan.

Partizane moj, mnogo teže dane si preživeo i uprkos svemu izdigao si se iz blata u koje su te gurali ali nisu uspeli da te uprljaju nikad!
Zato, svim silama juriš na Berlin i odbranu ABA trofeja koji je teškom mukom osvojen!
Ko će doći ne znam ali ovo što trenutno imamo verujem da je naprženo i da će posle ovoga samo još većim inatom zgaziti sve pred sobom!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ajde kakva kuknjava, već ste završili sezonu, imaš ludu Lajsnu koji se zaleće na navijača, imaš kapitena koji jebe bugarina, Ledeja koji će ih mlatiti kako stigne, jebo i Mirotića i domaće igrače imamo Kamerun bazu koja je jača nego da su sa tribine došli.
Mirotić ne menja ništa u smislu koncepcije, on je bio prilika koju ne smeš da propustiš ako možeš a ne pozicija koju smo tražili.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Готово је , Миротић је био то нешто , неопходан спас да наш клуб коначно буде велик и да привуче публику у халу после толико година. Не знам да ли има смисла започињати сезону са овом шаком јада што остаде у екипи, одјавити ЕЛ и Абу и разигравати клинце у КЛС. Сада и да хоћемо играче неке касно је 22.јул, припреме прошле, и да дође неко од 3, 4 слободна играча док се уиграју оде сезона.

Јесте мали бочни ударац, навикли смо и на веће, мени само жао што се овде толико кука за нечим што никада и није било наше, теже се ово поднело него насилан одлазак човека који нам је доносио толико радости годинама, угасио цигане и нанео им толико душевне боли.

Све ће се кориговати и бити у реду, доћи ће и плеј и петица, када се буду нашле одговарајуће, а треба узети и двојицу да глуме за то време појачања да се умире навијачи да престане кукњава.

Бићемо добра екипа, уз атмосферу из прошле сезоне играти изнад својих могућности, Партизан ће бити у борби за 8 најбољих у Европи до краја као што би био и са тим фамозним спаситељем Миротићем.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.067
Reaction score
3.976
Локација
Beograd
Ajde kakva kuknjava, već ste završili sezonu, imaš ludu Lajsnu koji se zaleće na navijača, imaš kapitena koji jebe bugarina, Ledeja koji će ih mlatiti kako stigne, jebo i Mirotića i domaće igrače imamo Kamerun bazu koja je jača nego da su sa tribine došli.
Mirotić ne menja ništa u smislu koncepcije, on je bio prilika koju ne smeš da propustiš ako možeš a ne pozicija koju smo tražili.

Jebote koliko ovaj čovek pogađa suštinu. Života mi jedan od ozbiljnih razloga zašto sam se registrovao na forum.

Boldovano, suština, mi na toj poziciji imamo Zeka koji je kada se sve sabere (posebno ono što se ne vidi kroz statistiku) jedan od najkonstantnijih igrača prošle sezone.

Teraj dalje, daj ćelavog pleja, centra razbijača i da gulimo kožu svima.
Ovo ne smemo da shvatimo kao poraz, već samo i isključivo kao potvrdu da je general Franko v 2.0 prešao apsolutno sve granice i da njegova mržnja prema Partizanu nema granice.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Ne znam sta ste pisali 20 strana nisam u zemlji. Video sam samo vest.
Miroticu, pusi ga.
Picke nam ne trebaju.
Daleko ti lepa kuca.
Imas 30 miliona , kao volis Partizan i onda seres da neces da nas delis od ljudskog sljama. Marsss
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.693
Reaction score
23.052
Локација
Академија
Мислим да је главна грешка у целој причи око доласка Миротића то што је информација о преговорима процурила у јавност. Да се није онако и онолико писало о томе, нико му не би претио. Томе је допринео Остоја и његов син дебил, Миротићева родбина у ЦГ а Жељко и Савић сигурно нису.
Највише бих волео да он на крају дође код Човића, где му је и место, по свему судећи. Не сумњам да иза тих претњи стоје Човић и екипа. Да је преговарао са циганима, нико му не би претио. Они су сигурно били спремни и да му понуде више новца него ми али он је хтео код Жељка и да иде на ф4, зато је бирао нас.
Све ће се ово лане звати, што би рекао Дуле...
 

Dr. Okltis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2021
Порука
69
Reaction score
133
Локација
Srbija
Daj bre pretili mu , i sta bi se desilo osim pogani iz njihovih usta zvalavih .. sisaj ga ostoja jebao te vucic !
Jos onda sam rekao ako se dvoumi pogotovo izmedju nas i njih i ne treba nam
Ne znam da li si rodjen tada,ali ja se odlično sećam ubistva Harisa Brkića,ni dan danas se ne zna ko ga je ubio i zašto,zato nije se za zajebavati sa pretnjama ovdašnjih kriminalaca. Brkića ovoj državi nikad neću zaboraviti ni oprostiti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top