Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.911
vidis da moze lepo :D ali nepotpuno precizno :D

Naravno da je ono drustvo daleko gora varijanta. Zato i nije bilo potrebe za onim drugim. A bezveze je brisati kvalitetan upis :D

Sto se izvora tice, ne vidim sta uopste treba da se potkrepljuje izvorima u onome. Lagano.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.041
Локација
Beograd
Vidim da pbg spin mašinerija daje veoma dobre rezultate,bpa čak i ovde na forumu. Ispade da je Mirotić najveći problem Partizana. Više niko ne pominje da jedan sportista zbog pretnji ne sme da dodje da igra u ovoj državi. Zaboravlja se da je zbog populizma i neprofesionalizma od strane uprave direktno ugrožen ovaj posao, kroz puštanje informacija u etar. Zaboravlja se da je jedan drugi klub za to vreme doveo 10 igrača. Zaboravlja se sprdnja sa ugledom kluba sa onim saopštenjem i korišćenje kluba u političke svrhe.

I otkud vi uopšte znate da je "dao reč", ko vam je to rekao? Zapitajte se ko vam je to rekao i kome verujete (zvučim sebi kao Tegeltija jbt). To mogu da kažu isključivo Željko i Zoran, a koliko znam, ni jedan od njih dvojice se nije oglasio na taj način. I uostalom kakva reč, koji ozbiljan klub se poziva na davanje reči? (Ajde, ovde je zbog specifičnosti situacije sa Barselonom i imalo smisla, ali izgleda da je i Madarova 3. godina ugovora bila samo reč, iako je nama predstavljeno da je drugačije.
Nije mi cilj da ga branim, niti znam pravu istinu, samo mi je glupo kako ovde ljudi shvataju sve zdravo za gotovo, dok se pravi problemi ignorišu.
Mi znamo kakva nam je drzava,liga i uprava, ali nismo znali kakav je mirotic. Sada smo saznali da je Mirotic karakterna osobina i o tome najvise pisemo, a o svemu ostalom smo toliko pisali da ja vise ne znam sta mogu licno da napisem a da se ne ponavljam. Partizan se unistava vise od decenije u svim sportovima cak i po cenu kraha reprezentacije. Da ne pominjem ovde vaterpolo,fudbal itd... Jednostavno realna prica je jedna drzava jedan klub, a ovo ostalo je sve samo farsa. Nisu nas unistili potpuno samo da bi imali alibi da kurvi daju desetine miliona da uzme i ovu evropsku titulu koja joj nedostaje. Bez ijednog stvorenog igraca poklonjena joj je evro titula u vaterpolu, a sada isto to se radi u kosarci. Zeljko da prica sada o Miroticu? Moze samo ako se ovaj razume u struju, a Zeljku slucajno zavarnice jaja... a koliko cujem taj privatni biznis i jeste vezan za struju i to cemo uskoro i saznati...Napred Partizan!!!
 

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
97
Reaction score
302
Локација
Beograd
Okej, nije forum problem, ali na instagramu i tviteru je sada 99% energije usmereno na Mirotića. A pre onog idiotskog saopštenja, bilo je čak i cigana koji su tvrdili kako je ovo poraz sporta.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Hronologija jednog jajarenja:

1. Petak - ne javlja se nikome iz kluba ceo dan, 10+ poziva.
2. Petak - uvece se cuje sa Zelimirom, sve ok, reseno je sve
3. Subota - covek na Instagramu obavestava i javnost i klub i Zelimira da ne dolazi. Na Instagramu.

Da.Se.Ne.Ljubimo.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Hronologija jednog jajarenja:

1. Petak - ne javlja se nikome iz kluba ceo dan, 10+ poziva.
2. Petak - uvece se cuje sa Zelimirom, sve ok, reseno je sve
3. Subota - covek na Instagramu obavestava i javnost i klub i Zelimira da ne dolazi. Na Instagramu.

Da.Se.Ne.Ljubimo.


Ne znam jel se zajebavas ili ne, ali po raspoLozenju sa foruma i ljudi koji su nesto znali ovo nije daleko od istine…

@Tolle

Super upis i to je to… ljudi koji nece da dele onda kazu na pocetku neka hvala nisam zainteresovan pozdrav i to je to… posteno… a ne ovako…

Pri cemu odmah da kazem, da ne branim drzavu, vucica i sl, ali to ne mozemo da promenimo, pod tim moramo da funkcionisemo, Mirotic je bio nas izbor…
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
469
Reaction score
2.602
Neko je Panter, koji nakon svega u posljednje dvije godine produžava ugovor na još dvije godine i još podjebava navijače Železnika preko Tvitera, a neko je tanana dušica Mirota koja ne može da podnese prijetnje Instagram ratnika. Siguran sam da mu, recimo, u Španiji niko ni ružnu riječ nije rekao kad je kao dijete Reala potpisao za Barselonu, pa ne zna kako je to. I vjerovatno finansijski izdašnija ponuda Panatinaikosa nikako nema nikakve veze za njegovom odlukom. Ma nek se goni da ne kažem gdje.
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Hronologija jednog jajarenja:

1. Petak - ne javlja se nikome iz kluba ceo dan, 10+ poziva.
2. Petak - uvece se cuje sa Zelimirom, sve ok, reseno je sve
3. Subota - covek na Instagramu obavestava i javnost i klub i Zelimira da ne dolazi. Na Instagramu.

Da.Se.Ne.Ljubimo.
Ко га јебе! Иако вучића не подносим последњих 25 година, реално жваљава наказа је имала милион начина да спречи ову јајару да не дође у Партизан и без претњи. Надам се да ће самопрозвани Православац имати барем толико достојанства и части да каже ко му је претио! Људи због Православља убијани на начине који се не могу ни замислити, ова јајара се препала жвалаве наказе, покојног човића и педофиличара анђуса! Ееее људи анђуса :buhaha :pop
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.089
Reaction score
5.046
Локација
vezenemam
Ima veze sa mirotic-sagom, a i reč je o dokazanom Partizanovcu, pa zato ovde:
I još se javljaju govna da ga upute da mu ne priliči da ovako govori, jer verovatno vređa tanana osećanja smrdstva i deli nebeski narod:buhaha
p.s.
Još mi je krivo zbog onog i onakvog vređanja Muse onomad, ali jbg. Ma koliko se upinjali, ima i među nama dosta istih...
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Ne znam jel se zajebavas ili ne, ali po raspoLozenju sa foruma i ljudi koji su nesto znali ovo nije daleko od istine…
Pa jbg, nemam snimljene razgovore kod sebe i nisam bio pored njih kad su ga zvali ali covek kojem verujem mi je ovo rekao...
Uglavnom, to je sustina...Covek se nije javljao, dao rec i onda puf....
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.728
Локација
underground
Najveci strah zbog ovog sranja sam imao zbog Obradovica. Posto Saviceva poruka verovatmo znaci da se borba nastavlja sad sam mirniji.
Bilo mi je nepojmljivo da smo u igri za Mirotica a s druge strane sam znao da imaju vremena da pokvare transfer i da nikad nije gotovo dok se ne potpise.
I pre kraja ove sage sam pisao da Mirotic kao Mirotic je manji problem , od onog na sta su sve spremni da urade.
Igracki gledano ja bih i tad i sad ako treba da biram uvek pre potpisao ostanak Pantera , Ledeja ili da je moglo Eksuma nego dolazak Mirotica u zamenu za bilo koga od njih.
Mozda nije slucajno sto za sve ove godine Barsi nije doneo ono sto su oni ocekivali kad su ga dovodili.
 

AsenNikolov

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
41
Reaction score
219
Локација
Crna gora
Ima veze sa mirotic-sagom, a i reč je o dokazanom Partizanovcu, pa zato ovde:
I još se javljaju govna da ga upute da mu ne priliči da ovako govori, jer verovatno vređa tanana osećanja smrdstva i deli nebeski narod:buhaha
p.s.
Još mi je krivo zbog onog i onakvog vređanja Muse onomad, ali jbg. Ma koliko se upinjali, ima i među nama dosta istih...
Musa je brate bio vrijedjan zbog ponasanja u utakmicama sa nama,nikako zbog nacionalnosti ili sl.

Kad ce vise taj plej i centar???
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.089
Reaction score
5.046
Локација
vezenemam
Bio je vređan na nacionalnoj i verskoj osnovi. Zbog ponašanja u Madridu.

Što se tiče nastavka prelaznog roka, kako pametni rekoše - zavrnuti sve slavine/informacije.
Ne sumnjam da ćemo sklopiti konkurentan tim, i da ćemo se šibati sa svima.

Glede rostera za sledeću godinu, zna li ko šta je sa Đorđijem Jovanovićem?
Računa li se na njega uopšte, ili je pušten? Bio je u Americi u nekim razvojnim ligama prošlu sezonu.
 

GraveDigger88

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2023
Порука
120
Reaction score
596
Локација
Netherlands
Jedino što može da zaleči naše napaćene grobarske duše je što skoriji transfer, da ponovo pišemo o tome kako će se svi tresti kad udju u prepunu arenu, i o bravurama Kepa, Zeka, Lajsne i ostalih. I nadam se sa će se to uskoro i desiti!
P.S. I da završimo sa pričom o NEBITNIM likovima. Nisu zaslužili da se priča o njima a imali su priliku da budi deo istorije.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Ne bih ja bas zavrsavao sa pricom oko Mirotica, ne mislim Mirotica kao Mirotica nego generalno ovakvim situacijama...
Na stranu to kako je on postupio u odnosu na rec koju je dao (a bar meni ona mnogo znaci), da li je moguce da ce to proci tek tako i da se uvek moze ocekivati da i u buducnosti bude ovakvih situacija...Da vidimo ko je to pretio, zvao, slao poruke, dolazio na vrata, presratao na ulici, sta god, ko su ti ljudi, da li ce biti pronadjeni, sankcionisani...

Znaci, da se sad dogovorimo nas 30 sa foruma da svakodnevno saljemo 100 poruka lupam zeni XY kosarkasa Zvezde da cemo joj ovo ili ono ako on da vise od 4 poena u medjusobnom duelu i to tako prodje...Pa cekajte malo...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top