Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Shomac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
77
Reaction score
311
Локација
_ . . _

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.070
Reaction score
3.988
Локација
Beograd
Ovaj je upravo taj xD .

Ako ćemo iskreno možda i najozbiljnije ime koje se do sada spominjalo, ali kao što napisaste gore, čim ovi "znaju" da dolazi, nema od njega ništa.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Americki plej? Dozijer je dvojka/trojka, izuzetan atleta, brz ko Mekejleb :D
Dobro bi dosao ali tu imamo Pantera, Nanelija i Ponitku.
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Mogu reći da mi je pomalo i žao što je ovaj momak pomenut, te je poprilično izvesno da nas neće pojačati.

Preklapanje sa Danteom je na ozbiljnom nivou - oversize plejmejker koji bez problema u evropi može pokrivati pozicije 1,2 i 3; malo "viši" (lakši) izbačaj od Dantea, fizika im je barabar, razigravački je Dozier malo napredniji, uz konstataciju da je Danteova prednost (u odnosu na sve košarkaše) to što su mu slobodna na gotovo 90%, a zna se koliko napada obruč.

Na sve to momak ima šampionski gen, kao juče da je bilo kada su Sindarius Tornvel i on dominirali tokom martovskog ludila, obojica ozbiljne atlete, uz neverovatnu posvećenost kojom su "maskirali" evidentan nedostatak (NBA) talenta prisutan kod obojice. Sve u svemu, bilo mi je izuzetno čudno što je Dozier u ligu ušao "na mala vrata", kao nedraftovan.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Mogu reći da mi je pomalo i žao što je ovaj momak pomenut, te je poprilično izvesno da nas neće pojačati.

Preklapanje sa Danteom je na ozbiljnom nivou - oversize plejmejker koji bez problema u evropi može pokrivati pozicije 1,2 i 3; malo "viši" (lakši) izbačaj od Dantea, fizika im je barabar, razigravački je Dozier malo napredniji, uz konstataciju da je Danteova prednost (u odnosu na sve košarkaše) to što su mu slobodna na gotovo 90%, a zna se koliko napada obruč.

Na sve to momak ima šampionski gen, kao juče da je bilo kada su Sindarius Tornvel i on dominirali tokom martovskog ludila, obojica ozbiljne atlete, uz neverovatnu posvećenost kojom su "maskirali" evidentan nedostatak (NBA) talenta prisutan kod obojice. Sve u svemu, bilo mi je izuzetno čudno što je Dozier u ligu ušao "na mala vrata", kao nedraftovan.

Hvala… ja ne pratim nista u NBA tako da ovakvi postovi znace… barem meni
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top