Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Kucao bi sa plafona kad bi se izlozio na atmosferu.

Gledam mu ugovor prosle sezone. Nekih 900 hiljada dolara. Tesko da ce bolje od toga dobiti u NBA i ove godine, cisto na veteran status. Plus pola ode na porez. Mi mu damo jace od toga, i to neto, bez problema. Eto, reseno i to. Samo sto je pitanje da li njemu novac sad igra ulogu s obzirom na monstruozne ugovore koje je imao ranije, tako da verovatno trazi bilo kakav ugovor u NBA. Jos kad bi neko hteo back-up krilo od 32 godine na jednogodisnji veteran contract. Plasim se da je to mesto sacuvano za nekog mladjeg. Sto vise razmisljam... vise mi je realno da on i nema nekih opcija, a nama nije van platezne moci.

Sto se tice uklapanja, ovo je krilo a mi tu trenutno imamo Nanelija, Ponitku i Trifu. Plus svi mogu i na beka tako da moze stvarno svasta da se sklapa. Ne vidim tu neki problem.

Eto, opet sam poceo da mastarim. Eto zasto sam pesimista.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Gledam mu ugovor prosle sezone. Nekih 900 hiljada dolara. Tesko da ce bolje od toga dobiti u NBA i ove godine, cisto na veteran status. Plus pola ode na porez. Mi mu damo jace od toga, i to neto, bez problema.

Dobio je 900 hiljada jer je ugovor potpisao u februaru nakon sto je raskinuo ugovor sa Orlandom, minimalac za igraca sa njegovim iskustvom je 3 miliona, tako da nije bas tako lako dati mu znacajno bolju ponudu od onoga sto moze da dobije tamo.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
E jbg... znao sam da ima neka fora.

Nista, vracamo se na Lebrona, dokle smo sa njim u pregovorima?

P.S. Pitanje je da li ce mu neko ponuditi taj minimum sad kao back-up opciji. Vraca se nada. :D
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Dobar potez. Prvo jer je ogroman potencijal kome je Željko očigledno oprostio sranje od prošle godine. Znaci sad sve pare za 1/2 i 5 , iliti bombe :D
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Ma ide jos jedna bombetina na petici i bekap 1 i 4, da jednom imamo roster od 15 krstenih igraca, i osvajamo sve ikad.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Tristan- da je Mirotić bio čovek do kraja, Tristan bi igrao al' u dvorištu zgrade svoje. Ovako je to sad ono "neka ga", deficitarni smo i brojem i pozicijom za sada.
Terens Ros- priča stara najmanje 7 dana. Nema ništa od toga.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.070
Reaction score
3.988
Локација
Beograd

Crni Korak

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2021
Порука
49
Reaction score
149
Локација
Prag
Za Tristana se jos uvek nista ne zna sa sigurnoscu. Problem je sto Washington ima 16 igraca pod garantovanim ugovorom za narednu sezonu. Da bi ga potpisali moraju neki trejd ili nesto da naprave da bi oslobodili prostor za njega. Iz tog razloga razmisljaju da ga ostave u Evropi jos godinu dana ali nista jos uvek nije odluceno
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Tristan i NBA... :pop
Mozda nekad u buducnosti, za godinu, dve pod uslovom da vrlo jako trenira, posveti se i sredi bubice u glavi. U ovom trenutku ne mogu da zamislim da ga neko u Americi ozbiljno razmatra, jer decko se nije ni u ABI dokazao.
U svakom slucaju, ako ostane, neka ga, nek slusa i nek radi, ukrasce koji minut u ABA ligi, mozda nas i pozitivno iznenadi.
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.476
Локација
Beograd
Ljudi dal stvarno mislite da je Zeljko nije znao da Tristan ide u USA na pre-draft treninge i sad mu kao oprašta i vraća ga nazad? Mislim da je procenio da ga neće koristiti kad je bila borba za f4 i ABA i da je imao dozvolu da ode. Naravno trener tog iskustva neće reci javno da je igrač iz rotacije imao dozvolu da ode u USA kad se lomila sezona. Tristan je svakako veliki potencijal ali i dalje mislim da nema psihu za takmičenje. Nadam se da grešim. Zoc je doktor košarke i vidi 3 koraka unapred. Ne sumnjam da ćemo imati bolji roster ove sezone u odnosu na prethodnu.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Mike James ostaje u Monaku.
Vidimo se možda sledeće sezone sa njim.

Brezovac je napisao da smo spolja kompletirani. Moje mišljenje je da dolazi neko na 1 isključivo ako se otvori nešto mnogo dobro.
5 prioritet i druga 4-ka.
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Izgleda da je resio Zeljko kad vec nije otiso u NBA da dovede NBA u Evropu. Nista ne znam, da se razumemo, samo komentarisem sva ova nagadjanja i imena koja se provlace a nakon dolaska PJ Dozijera...
 

Crni Korak

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2021
Порука
49
Reaction score
149
Локација
Prag
Mislim da nije sporan Tristanov talenat vec karakter i ta drskost i zelja da grize na samom terenu.

Nema puno igraca na 4 sa 213 i njegovom mobilnoscu i sutem. Naravno da nije to trenutno na nivou NBA ili Evrolige ali u Wizzardsima njega gledaju kao projekat i kao nekog ko mozda moze da bude igrac u rotaciji za par godina. Statisticki nije lose odigrao ni letnju ligu. Moje misljenje je da ako otvore mesto uzece ga u rosteru naredne sezone i igrace uglavnom G league, ako ne, verujem da ce da ostane kod nas jos godinu dana sto nije losa varijanta. "Domaci" igrac u rotaciji za ABA ligu.

U slucaju da ode verujem da bi pokusali da dovedemo nekog domaceg visokog igraca da zameni tih par minuta u ABA. Verujem je to bio jedan od razloga zasto smo se raspitivali za Beslaca iz Vojvodine. Mislim da smo racunali da Tristan nece biti kod nas naredne sezonu na ovaj ili onaj nacin.

Iskreno verujem u momka i voleo bih da uspe jer talenat je ocigledan. :pfc:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top