Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Ovo je možda za temu Marketing, ali kao odgovor Sashy... Realno je cena, kada pogledaš šta si imao prilike da gledaš tokom prethodne sezone. bila jeftina. Sektor 400 je bio oko 13k. Koliko je utakmica bilo, pa ako si bio na svakoj (Mada da si bio i samo na svakoj EL, isplati se) onda je to stvarno niska cena za ono što smo imali. Stvar je vrlo prosta. Imaš najboljeg trenera svih vremena. Zadržao si Pantera, Ledeja... Doveo si neke nove igrače koji ne igraju za kikiriki. Logično je da cena bude malo jača. Malo me smara cela priča sa članskim kartama i to, ali ako se ovo bude zadržalo kao pravilo, sezonska karta KK Partizana će postati prestiž-

Ja se nadam novom obaranju rekorda.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Suvi igracki kvalitet koji je pokazao u NBA nije sporan, ali van toga nekoliko ogromnih znakova pitanja. Poprilican rizik smo preuzeli ovim transferom, moze da bude potez koji ce nas podici na visi nivo, ali lako moze i da se desi da nam ne donese bukvalno nista, a sigurno je potrosen fin deo budzeta na ovaj transfer. Srecom, imamo pravog coveka da iz njega izvuce maksimum. Frenku zelim dobrodoslicu, da se naosvaja trofeja i da pokaze da ovaj moj blagi skepticizam nije opravdan.
 

preldžija

Početnik
Учлањен(а)
21.10.2022
Порука
64
Reaction score
522
Zna li se koju slavu slavi brat Kaminski?

Šalu na stranu, Željko nas je toliko razmazio da na 2 NBA pojačanja reagujemo kao ono, ok je, nije baš Entoni Dejvis, ali mož da prođe u rotaciji.
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Suvi igracki kvalitet koji je pokazao u NBA nije sporan, ali van toga nekoliko ogromnih znakova pitanja. Poprilican rizik smo preuzeli ovim transferom, moze da bude potez koji ce nas podici na visi nivo, ali lako moze i da se desi da nam ne donese bukvalno nista, a sigurno je potrosen fin deo budzeta na ovaj transfer. Srecom, imamo pravog coveka da iz njega izvuce maksimum. Frenku zelim dobrodoslicu, da se naosvaja trofeja i da pokaze da ovaj moj blagi skepticizam nije opravdan.
Ne mogu da se slozim u dve stvari. Prvo da moze da se desi da ne donese nista. To je situacija sa Dozierom. Drugo je plata, koja ne moze da bude veca od Ledejove. Kaminski je uvek bio potcenjen i gotovo uvek je potpisivan na minimalac u NBA. Ako bih nagadjao, rekao bih da su mu dali 1-1.2 miliona.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Ne mogu da se slozim u dve stvari. Prvo da moze da se desi da ne donese nista. To je situacija sa Dozierom. Drugo je plata, koja ne moze da bude veca od Ledejove. Kaminski je uvek bio potcenjen i gotovo uvek je potpisivan na minimalac u NBA. Ako bih nagadjao, rekao bih da su mu dali 1-1.2 miliona.

Kod Dozira nemam nikakvu dilemu da ce da grize, njemu smo mi idealna sansa za povratak u NBA. Sa druge strane, Kaminski je relativno ozbiljno NBA ime koje ce se tesko vratiti tamo. Kod takvih igraca uvek postoji ozbiljan rizik da ce da otaljavaju posao, meni je uvek u glavi za tako nesto Greg Monro koji je 5 puta vece ime od Kaminskog, a u Evropi je nabijao statistiku u krs ekipama i igrao kosarku bez stresa i sa 30% gasa. Dodas na to kombinaciju povrede+godine+visina, kao i nedostatke u njegovoj igri u odbrani i jasno ti je zasto sam malo zabrinut.

Sto se plate tice, svakakvim ciframa se frljaju novinari pa se mozda stekao utisak da ta cifra nije ozbiljna, ali ako Kaminski ima platu kao jedan od najboljih igraca na svojoj poziciji, to je velika investicija.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top