Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ljudi molim vas nemojte da citirate jednog covjeka koji je rekao da je Zeljko slagao i da od toga pravimo neku veliku stvar, znaci Zeljka podrzava 99% navijaca Partizana i nemojte da se osvrcete na statisticku gresku.
 

TheWhiteCrow

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
100
Reaction score
1.381
Локација
Kosovska Gracanica
Dragić se tu provlači mjesecima, ali je to uvijek bilo pod uslovom da Lilard potpiše za Majami, pa da tamo ne bude mjesta za Dragića da završi karijeru. Pošto je Lilard potpisao za Milvoki, Dragić će vjerovatno u Majami. Osim ako nisam nešto potpuno pogrešno skonto u svemu tome.
Ja sam isto ovako skontao priču, dok mi jedan druf koji je opsednut Majamijem nije rekao potpuno suprotno (ne tvrdim ni da je on u pravu, ali ima mi logike priča). Po njemu, jedino u slučaju da je Lilard došao u Majami, došao bi i Dragić, jer bi plata Lilarda zauzela ogromno mesto u seleri kepu Majamija i ne bi imali prostor za manevrisanje, nego bi išli na sigurno i ponudili onaj minimalac za veteranski ugovor Dragiću. Ovako, odlaskom Lilarda u Milboki, otvara se prostor Majamiju da juri mnogo krupnije zverke i sada Dragić više nije u njihovim planovima. Takođe, navodno postoji dogovor između nas i Dragića (koji datira još od utakmice sa Cedevitom u play offu u Beogradu), da ako ne dobije poziv Majamija, Goran dođe kod nas jer ni jedan drugi NBA klub nije primamljiv Goranu, čak i kad bi mu dali ugovor.
Lično, on je moja najveća želja prelaznog roka od samog početka, zbog njega sam i odložio kupovinu dresa, jer bih baš voleo ovaj novi bel
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.317
Ja stvarno ne znam cemu briga i kukanje, umesto da uzivamo u trenutku i onome sto sledi.
Kaminski je legitiman NBA igrac kojem treba malo vremena da se prilagodi evropskoj kosarci.
Pogledajte sta je Zeljko napravio od Smajlija, koji je u NBA igrao samo “garbage time” i sluzio da saigraci prave sprdnju sa njim, a sada je “zver” .
Pa onda, pogledajte Lesora koji kad je dosao “nije bio ni za Evrokup”, a sada!?
Kakav je igrac Dante bio na pocetku, a kakav “monstrum” na kraju sezone i uporedite start koji ima PJ, sa Exumovim startom, pa onda zamislite kakvo ce cudo biti PJ.
Meni je najjaci utisak kakva je budala ispao Jam sto nije ostao sa Zeljkom i ovom ekipom jos jednu sezonu.
Uzivajmo u Partizanu i procesu koji vodi Zeljko.
Ako neko dodje, dobro je dosao, a ako ne ,i bez tog nekog. ovo je super.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Jama je izradio menadzer koji je ispred igracevog interesa stavio svoj licni za procente od NBA transfera koje nije mogao imati sa Partizanom jer je preuzeo igraca dok je ovaj vec bio sa Partizanom koji je te procente imao dogovorene sa starom Jamovom agencijom. U svemu ovome Partizan je ostao kratak 300k EUR za obestecenje koje je placeno izraelskoj ekipi prilikom dolaska koje bi nadoknadio iz NBA premije i cak i zaradio, i 2 godine kidanja zivaca i promovisanja basketasa da postane kosarkas. U svemu ovome Jam se pokazao kao nezahvalna pizda koja ne zna da ceni ni klub koji ga je promovisao i dao mu sansu u projektu, ni agenciju koja ga je prepoznala pre zalizanog govneta. A Misko je ispao Misko, obicni ljigavi lesinar kome je sasvim u redu pozeleti sve najgore u zivotu.

Ovo bi ti bio executive summary, ako je verovati carsiji.

Kako je moguce da se takav transfer desio kod Zeljkovog kuma u ekipu? E te stvari vec ne znam da objasnim, osim nekim svojim teorijama Zeljkovog dobrocinstva.

Bilo kako bilo, mali je tamo gde nikad ne bi bio da mu nije bilo Partizana i Zeljka, a sad, ubedjem sam, nikad nece doci tamo gde je mogao da je ostao sa Partizanom.

Zavrsena prica. Najbolje je ne posvetiti mu ni zvizduk kad budu gostovali. Potpuno ga na prepoznati.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.026
Reaction score
7.668
Idu razne priče opet,kako se bliži Kat..ako bude ičega biće u narednih 10 dana.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top