Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.476
Локација
Beograd
Nisam stručan ali jebo mamu ovaj izgleda dobro. Brz, skocan, stiže sve, ozbiljna zaštita obruča. Fino završava iz roll-a deluje puno bolji od Lesora u tom segmentu + ozbiljna praćka.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.522
Da malo "mračim", ali iskreno mi se ne sviđa cela priča oko Kabokloa. Na stranu igrački kvaliteti. On je potpisao za klub pre SP, onda mu je posle dobrih partija skočila cena i rešio je da mu EC nije dovoljan. Pokušavam da se stavim na mesto "trenutnog" mu kluba. Ko nam garantuje da sutra neće raditi isto ako udicu baci Real, Barselona ili neko platežno jači?
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
25.999
Локација
ante portas
Da malo "mračim", ali iskreno mi se ne sviđa cela priča oko Kabokloa. Na stranu igrački kvaliteti. On je potpisao za klub pre SP, onda mu je posle dobrih partija skočila cena i rešio je da mu EC nije dovoljan. Pokušavam da se stavim na mesto "trenutnog" mu kluba. Ko nam garantuje da sutra neće raditi isto ako udicu baci Real, Barselona ili neko platežno jači?
Željkov autoritet je lek za sve.
Rečima Ivice Ilieva :"ja garantujem za ovog dečka..." :D
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Da malo "mračim", ali iskreno mi se ne sviđa cela priča oko Kabokloa. Na stranu igrački kvaliteti. On je potpisao za klub pre SP, onda mu je posle dobrih partija skočila cena i rešio je da mu EC nije dovoljan. Pokušavam da se stavim na mesto "trenutnog" mu kluba. Ko nam garantuje da sutra neće raditi isto ako udicu baci Real, Barselona ili neko platežno jači?
Nas je milutinov 2015. odjebao na slican nacin, mora malo nama da se vrati :D
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Kakve veze ima Kepeco sa ovim što mi "otimamo" igrača Veneciji?
Kepeco nije igrao, jer je fmp železnik prekršio finansijski fer plej i ta registracija bi bila stopirana do zadnjeg dana prelaznog roka za bilo kog igrača, nema veze s njim.

Ovo je 3.pokušaj dovođenja Bruna, ne verujem da ga dovode, ako nije sve čisto.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.522
Ja se nadam da ako ga stvarno dovodimo da je neko pročešljao sve 7 puta., samo to me "brine". Da je to Željkov posao, ne bih brinuo ni sekund, ali verujem Saviću, samo mi je nekako "osećaj" čudan.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Da malo "mračim", ali iskreno mi se ne sviđa cela priča oko Kabokloa. Na stranu igrački kvaliteti. On je potpisao za klub pre SP, onda mu je posle dobrih partija skočila cena i rešio je da mu EC nije dovoljan. Pokušavam da se stavim na mesto "trenutnog" mu kluba. Ko nam garantuje da sutra neće raditi isto ako udicu baci Real, Barselona ili neko platežno jači?
Razumijem te, ali zar nije moguce da igrac u ugovoru ima izlaznu klauzulu za EL ili NBA? Ako je to kod njega slucaj, nema sta da mu se zamjeri, ili?
Nisam upucen u njegov ugovor, pisem uopsteno.

P.S.
Smrdi i meni, ali ako se ne varam, kad mali objavi do sad je uvijek bilo gotovo.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.522
Problem je to što je on sa njima potpisao ugovor, ali je onda samovoljno rešio da ne želi da igra EC. I mislim da se uopšte nije ni pojavljivao na treninzima. Nije ono da je nastupao za klub pa dobio ponudu... Nadajmo se najboljem.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Problem je to što je on sa njima potpisao ugovor, ali je onda samovoljno rešio da ne želi da igra EC. I mislim da se uopšte nije ni pojavljivao na treninzima. Nije ono da je nastupao za klub pa dobio ponudu... Nadajmo se najboljem.
Slazem se ovde sa tvojim postovima, ali mislim da smo mozda i mi nasli dogovor sa Venecijom, mozda i uplatili neku "simbolicnu" cifru.
 

Pulja

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
10
Reaction score
32
Локација
Jfdh
Sad gledam piše nešto da Venecija traži 1 milion i neće da ga pusti. ........
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.522
Rekla kazala. Poslednju objavu klub je imao pre mesec i po dana gde je naglasio da je Kaboklo igrač Venecije i da će primeniti sve neophodne mere da zaštite svoje interese.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top