Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.465
Reaction score
2.240
Ako je zvanicno dosao onda dobrodosao da zatvoris obruc i da sa tobom imamo dominaciju kako u defanzivnom tako i ofanzivnom skoku. Jos nam taj segment igre fali.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
482
Reaction score
2.658
Ovo me podsjeca na ono kad se Ros uslikao na aerodromu u Njujorku, a neko (ocigledno pod uticajem teskih droga) to protumacio kao da sigurno leti za Beograd (jer iz Njujorka nema letova nigdje drugo do za Beograd) da potpise ugovor sa Partizanom.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.329
Reaction score
10.969
Локација
underground

Прилози

  • Screenshot_20231031_181417_Instagram.jpg
    Screenshot_20231031_181417_Instagram.jpg
    504,9 KB · Прегледа: 283

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.384
Reaction score
37.824
@Zalosna Sova
To sam i rekao, samo se nasmejao na vest koju je preneo Sportando... Gde je tu potvrda? Ili sam ja glup pa ne kapiram? Moguće da sam samo ekstremno nepoverljiv, ali mi nešto od početka tu debelo smrdi. Posebno Ostojin debilko koji kači takvu vest manje od sat vremena pre početka bitne utakmice... :banghead:
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
815
Reaction score
4.305
Локација
Beograd
PJ kad je potpisao cekalo se danima da klub potvrdi, na kraju je on sam potvrdio pre kluba. Ovde postoji upitnik kad je faktor Venecija u pitanju, ali je ocigledno da se nesto desava i da je transfer jako jako blizu, ako ne i zavrsen i potpisan. Nestrpljivi smo svi, ali mislim da nema razloga za brigu.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.329
Reaction score
10.969
Локација
underground
@Zalosna Sova
To sam i rekao, samo se nasmejao na vest koju je preneo Sportando... Gde je tu potvrda? Ili sam ja glup pa ne kapiram? Moguće da sam samo ekstremno nepoverljiv, ali mi nešto od početka tu debelo smrdi.
Pa da ali kad povezes sve , te dve objave , zatim da je Bruno zapratio Partizan, Savic zapratio ovog menadzera , da je Ostojin mali potvrdio, a isto se cekalo i za Dozijera par dana objava od kluba (verovatno zbog papirologije) , onda je tesko da to ne bude to.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top