Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Zeljko Obradovic nije trener pocetnik a ni trener kome treba ozivljavanje karijere, tako da je ocekivati njegov dolazak neozbiljno. Pokusavam zamisliti situacju gdje Zeljko svojevoljno dolazi da trenira Zagorca i Erika Miku, evo ne ide mi nikako jbg. U ovakve uslove koje pruza nas klub i okruzenje u kojem se nalazi nas klub, mogu doci samo pocetnici ili oni koji ozivljavaju karijeru, a ni od takvih ne bi pristao bas svako i na prvu ponudu. Biti trener Partizana je mnogo jeben posao, gdje se od tebe ocekuje neki uspijeh i gotovo nemogucim uslovima.

Ono sto ja zelim je da se nikad vise ne ponovi ovakva sezona. Ne moramo osvajati trofeje, ali hocu da se borimo za trofeje, a ove godine se nismo borili ni za goli kurac. Zelim i da KK Partizan ima solidan igracki kadar, sastavljen od mladjih domacih igraca i par kvalitetnih stranaca. Da ima trenera koji ima filozofiju prilagodjenu igrackom kadru, odnosno da je trener koji stvara. I na kraju da postoje navijaci koji ce podrzati klub u velikom broju, braniti ga i proglasiti predsednika pederom u svakoj mogucoj situaciji. To je dovoljno da se prezive ova vremena,
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.353
Локација
U pizdi materini
@Dr Mo Brate čim čovek ima sto nadimaka sve ti je jasno hahah prvo se javi proplanak onda skokneš do Turske i gotovo.

Elem što se tiče trenera ja se plašim da nam narednog trenera nije ćoki već isplatio sudeći 'sukim viđaju ovog Savića po Bg.
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
431
Reaction score
1.558
Od spanca valjda ipak nema nista, sa Zocom se stvarno prica.. Izgleda da je lud cim uopste razmislja o tome
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Жељко на клупу, Сале на плеја, а какве шутере имамо и Даниловић би са пола литре коњака у себи издоминирао
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.961
Ovo gdje pjevaju u kafani, najezio sam se jebote. Sprcao sam 40+ godina u guzici i jos se lozim kao neki klinac na ovakve stvari. Za druge se navija, PARTIZAN SE VOLI! P.s kakve mi imamo ljude, samo da se otarasimo ovih sektasa u upravama i da neko od legendi progovori eh zeljo pusta…
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top