Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Svako bi pozeleo Željka, tu nema diskusije, ali ja mu iskreno ne zelim da dodje u ovakav SNS Partizan, uopste mi to nema logike.

Ali covek zna sam da proceni sigurno, ako je uopste tacno da i postoji mogucnost da dodje...
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
458
Reaction score
2.444
Nije mi jasno kako moze neko ko voli Partizan da kaze da ne zeli Zeljka na klupi. Pa mi tonemo, on je jedan od dva covjeka koji moze da nas spasi. Da li su ljudi svjesni kakve konekcije taj covjek ima u svijetu kosarke? Kakav uticaj ima kod igraca? Kod navijaca? Da je to jedno od najvecih imena kosarke?
Ne valja ako cuti dok nas jebu, ne valja da dodje. Svasta se moze procitati ovih dana.... Naravno sve pod pretpostavkom da tu nesto ima...
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Nije mi jasno kako moze neko ko voli Partizan da kaze da ne zeli Zeljka na klupi. Pa mi tonemo, on je jedan od dva covjeka koji moze da nas spasi. Da li su ljudi svjesni kakve konekcije taj covjek ima u svijetu kosarke? Kakav uticaj ima kod igraca? Kod navijaca? Da je to jedno od najvecih imena kosarke?
Ne valja ako cuti dok nas jebu, ne valja da dodje. Svasta se moze procitati ovih dana.... Naravno sve pod pretpostavkom da tu nesto ima...


Zelimir je "samo" trener (i to jedan od najboljih, ako ne i najbolji) , dok je nama potrebna licnost u kojoj ce da bude objedinjen i trener, ali i sportski direktor, direktor marketniga, neko ko ce stalno da istupa u javnost i brani Partizan, ratuje sa pacovima iz kluba i van kluba, drzi vanredne konferencije, vodi ratove sa pickoustim i mnogo sta drugog, sto mislim da Zeljko, kao neko ko je dosta dugo "radio preko" nije spreman. A poslednje sto bih voleo da se desi, je da Zeljko ode posle 2 meseca, ogorcen na sve. E, zato ja nisam u potpunosti siguran da li je pametno Zoc sada da dodje. Ali, sa druge strane, akobudemo cekali savrseni trenutak m, mozda ga nikad necemo docekati. Ukratko, nisam pametan.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.737
Локација
Ne daj Bože da dođe Žoc. Ne u ovaj Partizan. Ne želim da gledam još jednu legendu kako truli u SNS Partizanu koji ne sme drugi da bude u KLS-u, niti da uđe u prvih 4 ABA, ili da ga oteraju kao Trinkija nakon što je na pomolu da napravi rezultat.

Dovedite nekog pijuna ili ostavite Matovića, bolje biti neće dok ne ode ovaj, prestanimo da se zavaravamo.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Jel' stvarno mislite da ce Zoc sa stojkom da pregovara?
Vise logike ima da pregovara sa coravim nego sa stojkom, koji se za sve pita kao ja sto se pitam..
Ako dodje, a deluje mi nemoguce , to znaci da rezim morao da pocne da pravi razne ustupke.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
458
Reaction score
2.444
S obzirom da je informacija dosla od veoma pouzdanog clana, ne bih rekao da je to nemoguce. Nemojte da nas lozite sa ovim stvarima. :)
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.737
Локација
Ne razmišljate da SNS uprava svesno hoće da dovede Žoca, da bi ga kasnije isto tako svesno sputavala u izvršavanju poslova, uvlačila u blato i direktno uticala na rezultat koji bi pravio svojim radom, da bi degradirala naše legende i time uništila duh Partizanštine i naš integritet?

Uništavanje legende Željka Obradovića i čistoće njegove ljubavi prema Partizanu bi bio možda i poslednji korak uništenja Partizanštine.

Čuvaj se Danajaca i kad darove nose.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
A kakav je to SNS Partizan? On je onaj Partizan koji će takav ostati dok je SNS na vlasti /po mojoj proceni, minimalno još jedan-dva izborna ciklusa ili blizu sledećih 8 godina/, Za 8 godina Žoc bi mogao da bude po stoti put prvak EL ili možda penzioner.

Meni nije jasno da li ovde neki brane Želimira od Partizana /SNS/, ne želeći zapravo da Želimir brani Partizan od SNS-a. Da li su ovi ljudi u zabludi ili prave alibi ako Želimir iz Stojkove bahatosti i gluposti ipak ne dođe. Ili ako ne dođe zbog političke bahatosti SNS-a?

Jel to mi treba da čestitamo Stojku i AV ako Želimir ne potpiše za Partizan jer eto "nije ni trebao da dođe u ovakav Partizan"; "Ne može on da se izbori sa njima jer je radio u inostranstvu"....

A da slučajno onaj "Čiko" Martinez neće da se bori protiv SNS-a? Hoće on bolje da nas vadi od Željka i da govori na konferencijama za štampu? Da li je vama potreban borac za Partizan ili još jedan dokaz da nas SNS uništava!? Ovde je nekima mazohizam najjača karika za "borbu".

Naravno da je Žoc iznuđeno rešenje i USTUPAK gledano iz ugla vlasti! Ali znate šta ima novo? Taj ustupak sigurno boli jer su oni prokleti da bi tek tako dali jednu celu sezonu! Boli da oči ispadaju. A mene? Mene boli racku što će njih da boli! Meni je važno da se Partizan vrati gde mu je mesto, da moje dete dočeka neku titulu i Partizana u EL! Da li je to SNS Partizan, SSP Partizan, SPS Partizan, SRS Partizan ili koji god. manje je važno. Dovoljno sam svestan da znam da je Partizan DRŽAVNI KLUB i da će njime upravljati UVEK onaj ko upravlja državom!

Protiv sam vlasti ne zbog politike već zbog odnosa prema Partizanu. Svaka vlast nas je jebala ali je svaka do sada bila nekako primorana na ustupke osim ovih sada. Ovde nema koalicije crveno-crno-bele pa da se deli na makar PRIBLIŽNO ravne časti! Ovde smo apsolutno skrajnuti. Ako je došao trenutak da SNS pravi ustupak to je odlična vest za mene!
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Da bre, Žoc je bilo ko pa će tamo neki Stojko njega da provlači kroz blato... Najveće ime evropske košarke... Ako Žoc dođe ima da se pita za apsolutno sve i tačka. Jednostavno on je takva ličnost i tolika veličina da je to prirodno stanje stvari...
Ne bih da sam u koži tom mučenom Stojku ako Žoc poludi na njega, i na TV-u takve scene izgledaju strašno, a u pitanju su najbolji evropski igrači, mogu da zamislim kako bi Ostoja prošao...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Evo konačno da se ti i ja u nečemu složimo! Živ bio! I zaboravih da na prethodni komentar dodam. Želimirov zadatak nije da ruši SNS već da podiže Partizan /jer je SNS iz nekog razloga napravio ustupak/. Ako želimo promenu vlasti, Želimir nije crkva u kojoj se treba krstiti - to moramo sami.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.737
Локација
Spalding, ne trebamo čestitati Ostoji, nego ga trebamo oterati. A to se neće desiti kad nismo oterali pijune nakon Duletovog odlaska, nakon Trinkijevog odlaska, a neće se desiti ni nakon Obradovićevog odlaska. Ne može nas jedan čovek spasiti, nego grupa legendi. Dakle Žoc, Dule, Kića, Mića, Duda, itd...

Ovako, ono što je izjavio Kićanović je tačno, ali žalosno što se on ne zalaže za bolje sutra, nego daje izjave da Žoc ne treba u Partizan.

I takav će biti moj stav i mišljenje dok me neko ne razuveri delom, a ne rečima. Daj Bože Žoc, pošto on je čovek koji ne ćuti nikome. Zato i prevashodno ne verujem u njegov dolazak.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Druže, razumem te potpuno ali mi ne možemo oterati Stojka! Država je dovela Stojka da upravlja Partizanom. A državom upravlja onaj ko pobedi na izborima. I ta ideja da ćemo mi nekoga oterati dok istovremeno polovina glasa za SNS a polovina ne izlazi na izbore ne pije vodu. Izjavu nije dao Kićanović nego Dalipagić /ako mislimo na istu/.

Usput, ta je izjava data na takav način da Željka isprovocira na potpis a ne da odustane! Znaš, ako kažeš "Željko nije navikao da vodi mlade i jeftine ekipe već je uvek trenirao skupe i najbolje", onda zapravo ga "bockaš" kako on ne može bez para! A to je samo "dodavanje motiva" Željku /vrati se na Željkovu izjavu o motivaciji/...

Obzirom na to ko u opoziciji pretenduje na vlast, mi ćemo biti okupirani i nakon SNS-a, osim ako neko od nas ne preuzme SNS ili opoziciju :D

Šalu na stranu, potpuno te razumem ali izbor je ili uzeti sve što možeš ili se odmah zakopati u zemlju. Željko treba da dođe!
 
Последња измена:

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.737
Локација
Da, moja greška, Praja je dao izjavu.

Spalding, možda ti i ja ne možemo da oteramo Ostoju, ali kad bi već izašli u javnost zajedno Duda Ivković, Željko Obradović, Dule Vujošević, Dragan Kićanović, Mića Berić, Dražen Dalipagić, pa pozvali na bunt protiv uprave, preuzeli klub, e onda...

Ali teško će do toga doći, naravno, pusti snovi.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Željko Obradović je najuticajnija košarkaška ličnost potekla iz našeg kluba, da li vi mislite da bi on ćutao? Da li mislite da ne bi sazvao konferenciju koju bi pratila čitava Evropa kada bi mu u jednom trenutku počeli ubacivati klipove?
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Duda Ivković je izlazio javno pa je na kraju morao da popusti. Isto važi i za Vujoševića /on nam je nacrtao šta će i kako biti/ koji je imao deo "mirovanja" da ne idem daleko pa da to nazovem nekom vrstom kolaboracije /jer nije to ni slučajno/. Bog otac može da izađe javno, džabe je! Gazda je onaj kod koga su pare! Gazda je onaj ko upravlja državom i nema te izjave koja tu može pomoći.

Zamisli sada da imaš MILIJARDU EVRA i da želiš da iste pokloniš Partizanu! Da li misliš da bi ti dozvolili da taj novac investiraš u Partizan? Ili ako počneš davati političke izjave, misliš da možeš sedeti na klupi Partizana? Nema šanse! Ne očekujem ja od Željka da se bori protiv Ostoje, već molim boga da Željko nekako uspe klupe da se dokopa /uz poštovanje minimum njegovih uslova/ i da se u tom sportskom delu vratimo gde nam je mesto. Sve drugo je periferno jer se menja samo u slučaju da u Srbiji dođe na vlast neko potpuno navijački nezainteresovan ili neko ko navija za Partizan...
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
Ukoliko postoji promil sanse da Zoc dodje to je samo uz amin velikog vodje… ipak romuljage obezbedili evroligu, verovatno i licencu, pa ajde da i nama da nesto bace pa da posle mogu da kazu - eto i Zeljka smo vam doveli a los vam vucic… i najgore je da ce gro sns grobara to i da popase… a ako ih opet ugrozimo vratice nas na fabricka, kao ove sezone… ali kazem sami smo krivi, eto cak i na forumu su bili pojedinci i to ne mali broj onih koji su naseli na zgadijsku spin pricu debeli zabar ustasa…
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top