Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.901
Reaction score
7.788
Tesko cemo mi docekati centra do nove godine.
U reketu smo busni, skok za sada problem, Smailagic ( ako je oporavljen ) i Ledej ima da crkavaju 35+ minuta po utakmici.
Pejdzu sve najbolje u nastavku karijere, doprineo je koliko je mogao, sto neko rece da je dosao u srecnija vremena verovatno bi se zakitio i sa nekim znacajnijim trofejom.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.272
Reaction score
10.695
Локација
underground
Za centra se verovatno ceka posljednji rez u NBA , sto znaci da cemo jos pricekati. Tu ce otpasti najmanje 30 igraca koji igraju na petici , verovatno i neki evropski igraci ili igraci sa evropskim iskustvom . Ne bi se zacudio da vec postoji dovovor sa nekim u slucaju da otpadne , sto naravno ne znaci da se nece reagovati i pre , ako nesto ,zanimljivo Obradovicu iskrsne na marketu
 
Последња измена:

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.500
Reaction score
29.229
Локација
Novi Sad

Acopd

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
24
Reaction score
156
Локација
Prijedor
Umrtvila se tema, niko ni da napiše da je gregor glas potpisao ugovor.
 

AntraX

Početnik
Учлањен(а)
08.09.2021
Порука
32
Reaction score
65
Локација
Srbija
Kada je LAST CUT u NBA?
Kako se odvija situacija oko centra, sve mi se više čini da će se tamo tražiti rešenje.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.901
Reaction score
7.788
Iskustvo mi kaze, da vam nista ne verujem :D

Ja mislim da je to to sto se tice tima, mozda je doslo do promene plana sto se tice ove sezone, top 4 ABA i 1/4 finale Evrokupa je neka granica ovog tima, dali mozemo iznad zavisi od vise faktora.

Ako dodje dobar centar uz pleja, ova ekipa moze mnogo, do tada neka se samo bore, na nama je da ih damo bezrezervnu poddrsku.
 

dodic00

Početnik
Учлањен(а)
28.08.2021
Порука
10
Reaction score
31
Локација
Beograd
Iskustvo mi kaze, da vam nista ne verujem

Ja mislim da je to to sto se tice tima, mozda je doslo do promene plana sto se tice ove sezone, top 4 ABA i 1/4 finale Evrokupa je neka granica ovog tima, dali mozemo iznad zavisi od vise faktora.

Ako dodje dobar centar uz pleja, ova ekipa moze mnogo, do tada neka se samo bore, na nama je da ih damo bezrezervnu poddrsku.


Ne bih se slozio sa tobom cak ni 1%.

Partizan sa Zeljkom igra najkompleksniju kosarku na ovim prostorima, mozda cak i u Evropi.

Za razliku od "komsija" koji igraju najjednostavniju "kosarku" - grizi, udaraj, stipaj.

Za kosarku koju Zoc igra i planira da igra nasa ekipa, potrebno je 3-4 meseca najmanje da legne sve na svoje mesto, a posle ide samo uzlazna forma.

Da ne bude off, Partizan ce dovesti centra i to je izjavio i sportski direktor i trener.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top