Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Koju poziciju igra Zo trenutno? Znam da je kod nas bio na 4, slabo na 5, ali da li je vremenom tamo postao 5 u Zalgirisu, posto njih nisam ispratio.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675
On je neka vrsta moderna evropska petice(osim sto ne sutira za 3 kao sto se radi u NBA) koliko sam upratio.
U Zalgirisu je igrao odlicno prosle sezone i kao sto kaze system, tesko da ce ga pustiti.

Njegov dolazak u voljeni klub bio bi ravan cudu. Isto kao kad bi Zeljko Obradovic dosao u Partizan. :)
 

AntraX

Početnik
Учлањен(а)
08.09.2021
Порука
32
Reaction score
65
Локација
Srbija
Mislim da ova priča oko Lovernja nema smisla. Čovek je letos produžio ugovor sa Žalgirisom. Otkupna klauzula (ako uopšte postoji) je sigurno velika jer je Žalgiris ozbiljan klub. Osim toga, Žo je četvorka dok nama fali klasična petica.
 

eki_kkp025

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
42
Reaction score
174
Локација
Sombor
Šteta za Lesora, baš sam se nadao da će doći. Šta je tu je, ima još slobodnih igrača ali i vremena je sve manje.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.089
Reaction score
5.046
Локација
vezenemam
Da, Stepanović na toj listi...što ne stavi i Miletića bar?
Ili misliš da je Stepanović u prednosti, što su dosadašnje utakmice i pripreme i pokazale...
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Ne razumem, jel se to oporavio Mozli? Ako jeste pa to bi bila najlepša vest danas... Mislim da su Miletić i Koprivica ove sezone kod Žoca na jednakim startnim pozicijama, ja tu ne bih davao prednost nekome od njih dvojice. Niko kod Željka njje igrao samo na ime...
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Kako bi nam legao Zo kao budali samar. Veliki Grobar, ozbiljan kosarkas, visina 2,11, kad zakucava glava mu je skoro na obrucu... Kako bi to dobro bilo, a tek sve to uz povratak Mozlija, pa ne znam sta da kazem, bez da bih vjerovatno dobio otkaz na posao zbog utakmica Partizana i udaljenosti 500km od Beograda.
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Ma kakv Zo,ne palite se..Decko vas zajebava…
Za Lesora,sam bio u fazonu ono ,,ajd daj kad nema nista drugo,,a inace licno mi se ne svidja..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top