Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Andrei, pa to na osnovu prethodnih iskustava kad se prasina (koje je bilo uglavnom samo na forumu) slegala posle nekoliko dana, a oni koji su je dizali i dalje, prozivani da vrte istu pricu u krug, cesto bi i nestajalo te prasine...

Da je vise ljudi vrtelo istu pricu, na raznim mestima, mozda bi se sad i oglasili, a mozda i ne bi, jer ko smo mi da nama polazu racune.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Što se mene tiče još večeras može uprava napolje,ali ajde da sacekamo ponedelnik
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Jebes oglasavanje, daj neku konkretnu odluku, reakciju, aktivnost da vidimo u cilju odbrane interesa kluba. Jebes sve ako ti je jedina uloga u srpskoj kosarci da titula onog coravog kriminalca deluje sjajnije. Kao sto sam pisao ranije, dacu im godinu dana fore da vidim da li ima pomaka. Zakljucak je da su podjednako nesposobni, samo su dosta servilniji, i tu vise nema nikakvog interesa KKP, vec je bitan iskljucivo poneki sitan interes zaposlenih i predsednika.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
DJ Rahmani registrovan za Aba i Evroligu...

eo, sace suspenzija, samo sto nije..
 
Учлањен(а)
30.01.2012
Порука
274
Reaction score
277
Локација
Pretty Shitty City-BN
Što se mene tiče još večeras može uprava napolje,ali ajde da sacekamo ponedelnik

A sto se mene tice jos veceras bi da se najebem svega po spisku onome koji te placa da ovako seres po svima nama na ovom topiku. Treba da te bude sramota, internet smradino.
Zaustavicu se jer nebi da pravim problem moderaciji jer realno nisi vredan nikakve diskusije niti jednog jebenog poena.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Pa šta diskutuješ koji moj onda?
Još na takav prizeman način??!? Daj skini bar taj The Clash i turi neku cecu &jecu kada si u dragan j.vucicevic modu
E svasta čoveka.....
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.489
Reaction score
13.431
Локација
tamo daleko...
Tvoje pisanje ce svakog normalnog da nagna na razmisljanje o cemu se ovde radi. Hoces da budes covek? Sta koji kurac u zagonetkama vecito nekim pises. Sve, rekao bi ti, ali nije trenutak. Tako vec dve godine. I ne samo ti. Briga mene za te vase "insajd" informacije, i sa meseca, a ne sa drugog kontinenta lako je zakljuciti neke stvari. Nisam vidovit, ali sve je moglo da se nasluti jos prosle godine. Mnogi od nas su pricali, uzalud. Nego nije ni vazna ta promena stava. Koliko je vazno "ja da vam kazem poverljivo...", koji su bre to kompleksi jbte. Dokle?

I ja volim sto se igraci predvodjeni Dziletom bore i pobedjuju, nadam se cudu, ali ko ne vidi da KKP stoji na staklenim nogama, taj nije normalan. I to je realnost, a ne "da li neko zivi u svom svetu".

Da neko ne zapita opet sta je resenje, resenje je da bolesni ciganin padne sa vlasti ili da crkne, svejedno. U stvari nije svejedno, neka umre pseto. Nakon toga da se promeni kompletna uprava KKP nekim boljim i sposobnijim ljudima, da ne mozgamo previse ko je samo nesposoban, a ko je izdajnik.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Sad tek vidim da je Je-Ne-A bio još i dobar ! Branio je Zečevića i Vazuru , vido da se zajebao i povukao se.

A ovi što braniše upravu KK jok ?!
Te dobra uprava , te loša uprava ,te nismo SNS ,te jesmo ...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.889
Локација
Žrnov
Partizan nikada, N-I-K-A-D-A grb nihecskinuo na zvanicnoj utakmici sa centra cak ni zarad generalnog sponzora a kamo li nekog drugog i to sponzora za koga se prica da je bata silent partner

Acpisto vidim da je i Bombardera izdalo strpljenje, mislim da bi bilo fer, zarad svih onih poene koje smo podobijali oricajuci usto to, da kazete o cemu se radi.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
A pazi Jasmina, mi toliko vremena "napadamo" upravu i ukazujemo na greske, a nijednom nismo rekli ajde da krene da se vice "uprava napolje". A najjace mi da su pojedini ovde u odbrani iznosili da najvise napadamo upravu eto zato sto su nam oterali DV. Ispada da smo celo vreme bili u pravu.

Od jednom sve se promenilo i od ljudi koji su branili sad treba svi zajedno da vicemo "uprava napolje"..

Mi smo svoje razloge iznosili, krenite i vi vase..
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Partizan nikada, N-I-K-A-D-A grb nihecskinuo na zvanicnoj utakmici sa centra cak ni zarad generalnog sponzora a kamo li nekog drugog i to sponzora za koga se prica da je bata silent partner


Ovo nije tacno. Odakle vadite ove informacije samo da mi je znati, kao da nikada niste gledali KK Partizan u Pioniru. Pa do prosle godine na centru nikada nije ni bio grb uvek je bio sponzor.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.889
Локација
Žrnov
Izvini u pravu si... ali je bio generalni.
Zasto Milxsped a ne Nis? Ako daju vise para od NISa sto nisu onda generalni?
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Juce na utakmici sam nacuo kako daje 5000 evra po utakmici da stoji na centru. Naravno pitanje je koliko je to istina.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Sad tek vidim da je Je-Ne-A bio još i dobar ! Branio je Zečevića i Vazuru , vido da se zajebao i povukao se.

A ovi što braniše upravu KK jok ?!
Te dobra uprava , te loša uprava ,te nismo SNS ,te jesmo ...

Misliš da se zato povukao?
Branio bi on i ovu KK upravu, a možda bi ih za nešto i kritikovao, ali pozicija jebiga. Bolje da se ćuti nekad... Procveta marketing!
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Hoces da budes covek? Sta koji kurac u zagonetkama vecito nekim pises. Sve, rekao bi ti, ali nije trenutak. Tako vec dve godine.
Cekaj,kakve zagonetke:confused

Napisao sam moje misljenje,nisam pisao nikakve insajd informacije.Znaci ako ne reagujemu kao klub u slucaju onog malog govneta uprava treba da se cisti.WTF, Sta tu nije jasno :confused
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Posto zaista vise ne verujem nikakvim insajderima, zeleo bih da pitam, postoji li jos negde informacija da smo mi zaista potpisali nesto sa ciganskim retardom? Da li je Tegi objavio slicnu informaciju? Nisam bio u mogucnosti da pratim sta se sve desavalo u poslednje vreme, tako da se izvinjavam ukoliko je vec negde napisano...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top