Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.978
Reaction score
25.984
Локација
ante portas

Namerno sam postavio ovde da se ne skrene fokus sa utakmice sa fmp na temi o kkp.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.978
Reaction score
25.984
Локација
ante portas
Pored Vanje koji se pominjao, pominjao se i Jaleen Smith košarkaš Albe.
Mislim da je sportska centrala pisala.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.674
Cilj 1. ABA - ispunjen
Cilj 2. EL - zapazano ucesce. nadmasen
Extra cilj 3. Grobari skupljaju novac za porez.

Ono sto je tesko u ovim trenucima su odlasci iz ovog magicnog tima Partizana. Treba biti realan da su Panter, Lesor i Exum bili kicma naseg tima tokom sezone i oni su sigurno udvostrucili svoju vrijednost. Tesko da ih mozemo zadrzati. Bilo bi dobro da bar Exum ostane.
Zeku istice ugovor, a Naneli izgleda ima jos jednu sezonu ako se dobro sjecam.

Partizan je ponovo na mapi igraca koji zele da unaprijede svoju karijeru. Ocekujem zato nove zvucne potpise.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Ja se iskreno nadam i volio bih kada bi ostali: Papapetru,Exum,Lesor,Naneli,Ledej,Panter,Madar,ali vidjecemo bice ljeto zanimljivo
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.693
Reaction score
23.054
Локација
Академија
Папапетру није оправдао очекивања. Доведен је као огромно појачање а имао је сасвим скроман учинак. Жао ми је што је тако испало, јер заиста делује као добар момак. Колико се сећам, он има уговор на 1+1 годину. Не видим простор за напредак код њега, тешко да би могао да се наметне као као стартна четворка.
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
158
Reaction score
496
Локација
Ruma
Cilj 1. ABA - ispunjen
Cilj 2. EL - zapazano ucesce. nadmasen
Extra cilj 3. Grobari skupljaju novac za porez.

Ono sto je tesko u ovim trenucima su odlasci iz ovog magicnog tima Partizana. Treba biti realan da su Panter, Lesor i Exum bili kicma naseg tima tokom sezone i oni su sigurno udvostrucili svoju vrijednost. Tesko da ih mozemo zadrzati. Bilo bi dobro da bar Exum ostane.
Zeku istice ugovor, a Naneli izgleda ima jos jednu sezonu ako se dobro sjecam.

Partizan je ponovo na mapi igraca koji zele da unaprijede svoju karijeru. Ocekujem zato nove zvucne potpise.
Naneliju je koliko znam isto istekao ugovor, s tim da je kod njega i velika verovatnoća da ga produži. Barem se tako čini po njegovoj izjavi, a i on je generalno u godinama, pa bi mu kod nas bilo i super da ostane. Em prima finu lovu, em je dobar sa Željkom, a i svakako je ispunio očekivanja.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Ja mislim da njemu ne ogovara Željkov sistem. Mada jbg. čudno mi on ga najbolje zna i on ga je doveo. Mislim da bi kod DV jeo malu decu. Neku upgrade Čede Vitkovca :D
On je vise za sporu igru, krljacinu i zidanje. Za to vreme Kevin i Naneli već tri puta završili napad.
Ja sam da ostane. Pogotovu sto ne znam kako ćemo da igramo dogodine. Nije isto sa Danteom na pleju i npr. Kalatesom ili Pengosom ( na tip igrača sam mislio).
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Папапетру није оправдао очекивања. Доведен је као огромно појачање а имао је сасвим скроман учинак. Жао ми је што је тако испало, јер заиста делује као добар момак. Колико се сећам, он има уговор на 1+1 годину. Не видим простор за напредак код њега, тешко да би могао да се наметне као као стартна четворка.
Ja sam takvu sezonu ocekivao od njega, to sam govorio kad je tek dosao, isprozivah ga, pa popih ban i prozvase me ciganinom xD To je covek koji igra stvarno dobru odbranu, ali ispodprosecan napad. On je i u Panatinaikosu, gde je imao jednu od vodecih uloga i jako mnogo slobode, imao prilicno lose procente suta, tako da za to se znalo da mu nije jaca strana. Ume ponekad nesto da iskreira, ponekad da odigra dobro ledjima, ali zaista nista posebno. Sve u svemu je to koristan igrac, da se razumemo, ali za te pare smo sigurno mogli i morali mnogo, mnogo bolje da prodjemo. Bio je prozvan najvecim pojacanjem, i ja sam sam sebi govorio posle da sam verovatno lud sto mislim da ce biti promasaj (u odnosu na placen novac za njega, ponavljam) i da se tripujem, ali stvarno je ovo ono sto sam ocekivao - pristojne performanse, mozda poneki bljesak, pomalo cesce razocaravajuce partije i apsolutno nista vise od toga. Ako ostane, nadam se da ce me demantovati naredne sezone, ali ako ode ne mogu reci da cu biti ni priblizno smoren kao sto bih bio da odu Dante, Panter, Ledej, Lesor, Naneli ili Madar.
 
Последња измена:

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Bitan detalj nam je promakao a tokom sezone je svima bolo oči! U sali gde se održava konferencija za štampu, onaj sto za kojim treneri sede VIŠE NIJE CRVEN!!! /setite se zamerke Trinkijerija!/. Fino je prelepljen i sada ima na sebi GRB PARTIZANA. Čak je i onaj zid iza sa sponzorima, malo doveden u red.

Ostaje još poneki detalj u Areni da se prefarba, da se reši spolja i unutra i biće top. Sada dobiti trajnu licencu od EL, OTKUPITI ARENU OD DRŽAVE, uzimati pare od sponzora po kome bi se dvorana zvala, uzimati pare od koncerata i svega kao što arena sada ima, pri čemu je KK Partizan vlasvik i ima prioritet.

Osim zarade od arene, imati sponzore kao i do sada. U startu smo bolji za NE PLAĆANJE arene, plus tebi plaćaju arenu svi drugi pa imaš i dodatnu zaradu...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Niko nije gadljiv na pare, sve može. Ne mora da se proda, može da se izda u zakup na xy godina kao što je danas "Štark", ranije "Kombank" tako bi mogla sutra da bude i Partizan arena /pa onda turimo ime onoga ko da bruka para. Danas bi to bila Partizan Mozzart arena ili kako god jbg...

A cigani oće da plate termin za ABA, KLS, EC itd? Može! Plate fino KK Partizan i no problem!
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
To ide u reprogram boli nas Q :D

Nismo li prikupili 2 milke? Žoc će naći načina! :D P.S. Nisam realan al nisam ni nerealan. Da jesam, predložio bi da osim arene kupimo i jednu NBA ekipu da nam bude filijala :D Kao trenere uposlimo Saleta i Trinkijerija da se kale tamo.
 
Последња измена:

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Arena, inace, posluje u plusu, pa se isplati uloziti :D

Sad sam lupio, bez proveravanja, ako ti igde i ima da se proveri, ali sam prilicno siguran da funkcionise u minusu i da grad ili drzava moraju da dodaju novac.

Nije ovo USA, Spaldinze.

Plus sve ovo ostalo sto su kolege vec napisale :D
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
823
Reaction score
2.825
Partizan je ponovo na mapi igraca koji zele da unaprijede svoju karijeru. Ocekujem zato nove zvucne potpise.

Na ovo bih dodao da je Partizan mozda jedini klub u Evropi koji igracima nudi i unapredjenje karijere i realnu sansu da osvoje EL, sve u jednoj sezoni. Vec to bi mnogima mogao biti dovoljan motiv, pre nego sto se uopste zapocne prica o Zeljku, navijacima i onome sto ne mogu da dobiju nigde drugde na svetu. Za svaki odlazak ce mi biti neizmerno zao, ali cu istovremeno pomisliti "Au kakva li tek zver dolazi umesto njega...".
 
Top