Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
A to ce ludilo na postane od naslova i potencijalnih pojacanja. Ja bih najsrecniji bio prelaznom roku kao sto je bio onaj od prije 2 godine kada se nista nije znalo dok klub ne okaci zvanicno potvrdu.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.109
Reaction score
5.141
Локација
vezenemam
Donekle već "bajata" vest...a i pokazalo se da novinari ubadaju naša pojačanja samo tako:biggrin:

Što se tiče Andjuše, gotivan lik, ali nije ni za 13-14 igrača realno (sem ako ne nađemo neki "razvojni" klub/saradnju, pa da se "kali" sa mlađarijom...što bi inače bio pun pogodak verujem).
Marinković umesto njega bila bi odlična varojanta, ako je izvodljivo.
U svakom slučaju verujem i nadam se da će kostur ekipe ostati na okupu i sledeće godine, uprkos "basnoslovnim" ponudama sa svih strana.
Ako neko baš i odluči da ode "za šaku dolara", jbg, srećan mu put i hvala za sve do sada.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.160
Reaction score
2.126
Локација
u srcu šesnaesterca
Ово и није нека лова, ако ћемо искрено. Кампаћо узо више за три месеца.

Погледајте прилог 21864
Mi ako ne damo 2 mil, nismo pri svesti. Covek je mozak, srce i dusa tima, kapiten i ima domaci pasos. Najvise poena, asistencija, odbrana, poludistanca, distanca, bacanja… nema sta nema. A najvaznije je sto je tim uigran. Dovoditi sad nove igrace, cekati opet da “kliknu”, ako se to i des. Zbog mozda 2 mil ustede… lici na ciganske sezone borbe za Top14 u najavi
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.758
Reaction score
6.303
Slazem se da treba da se dresi kesa pogotovu za Pantera. Ali pričaš o 2 miliona kao da je 20 e :D
Pa mi smo 20 dana skupljali pare i toliko smo skupili.
Kad smo već kod poreza moglo bi nešto da se kaže zvanično dokle se stiglo.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.160
Reaction score
2.126
Локација
u srcu šesnaesterca
Slazem se da treba da se dresi kesa pogotovu za Pantera. Ali pričaš o 2 miliona kao da je 20 e :D
Pa mi smo 20 dana skupljali pare i toliko smo skupili.
Kad smo već kod poreza moglo bi nešto da se kaže zvanično dokle se stiglo.
Ovo je “TA” treca sezona. Najvaznija. To je i Ostoja potvrdio. Ovo sam napisao o budzetu na drugoj temi:

Hmm? Od karata je u buzdetu bilo 3.5 mil, a doslo je 6. Zarada od pobeda i plasmana u EL 1,7 mil. To nije moglo biti u budzetu jer ne mozes unapred znati gde ces biti na tabeli. I jos 0.5 mil koje necemo platiti wild card sledece sezone. To je samo 5 mil ekstra. A tek ocekujem internacionalne sponzore (bar 30% vise od prosle) i skuplje sezonske. To je bar 7-8 mil vise od prosle, odnosno 60-70%.
Ako sad nemamo, nikad necemo imati
 
Top