Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
25.i 26. januara se odrzava music awards ceremony u Areni,mozda zbog toga igramo sa Mornarom u Pioniru,a sta se odrzava 12. februara u Areni pa protiv Borca moramo takodje da igramo u Pioniru
 
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
41
Reaction score
150
Локација
Novi Sad
Da li je klub izašao sa nekom informacijom oko karata za nas protiv gana u petak ili ništa od toga?
 

The Wolf of Humska

Početnik
Учлањен(а)
28.08.2021
Порука
65
Reaction score
278
Локација
Beograd
Od 11. do 18. februara se održava MMA svetsko prvenstvo u Areni, zato se meč protiv Borca igra u Pioniru.
https://mondo.rs/Sport/Ostali-sportovi/a1736987/MMA-Svetsko-prvenstvo-u-Beogradu.html
Što se tiče meča protiv Mornara, tu ne kontam konkretan razlog zašto smo premešteni iz Arene. Pretpostavljam da za taj MAC prave neku posebnu binu i slično oko pratećih efekata, e sad šta oni tačno montiraju, pa da ne mogu u tri dana da stignu demontirati...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.805
Локација
Nedodjija
Ajde ne dizite frku kad nijednom u aba ligi nije bilo vise od 8000 gledalaca i sada odjednom, gde ce stati svi sezonci..

Aj da su atraktivni protivnici, pa da razumem, ovako mislim da ce Pionir biti dovoljan..


Edit:

Ustvari stoka smo mi, sad ce namerno da bude pomama i trazice se karta plus..

Cisto da pokazemo koliko lagano punimo Pionir :D
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Ovo sa Arenom se pretvara u redovan cirkus.
Imas jebeni raspored utakmica, ako si platio termine i ako je ugovor sa Arenom onakav kakav je rekao Ostoja, onda neka grupa dzibera-pevaca napravi termin sebi tamo gde ima slobodno.

MAC 2023 krv ti jebem i Diznija.

Nije mi bilo okej ni kad su bolesne ljude stavljali u Arenu, pa nije ni ovo. Pusi kurac Ostoja.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.310
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Od 11. do 18. februara se održava MMA svetsko prvenstvo u Areni, zato se meč protiv Borca igra u Pioniru.
https://mondo.rs/Sport/Ostali-sportovi/a1736987/MMA-Svetsko-prvenstvo-u-Beogradu.html
Što se tiče meča protiv Mornara, tu ne kontam konkretan razlog zašto smo premešteni iz Arene. Pretpostavljam da za taj MAC prave neku posebnu binu i slično oko pratećih efekata, e sad šta oni tačno montiraju, pa da ne mogu u tri dana da stignu demontirati...
Jako priznato takmičenje u MMA. Kao ariljski veleslalom.
Ja razumem da nas iz arene izbaci Eros Ramacoti, ali svake godine neki jebeni skup oko nekog sporta koji ili niko je prati ili je neko šklj takmičenje megalomanski zauzme halu od 20000 mesta. Samo čekam da nas izbaci Anđušićeva žena da puca na jabuku na koplju.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.140
Reaction score
27.914
Локација
Из Чикага (моји...)

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.031
Локација
Uvek uz Partizan
Da li je realno da polo majica košta 7400,00 dinara
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.757
Локација
Панчево
Da li je realno da polo majica košta 7400,00 dinara
Skočila cena poliestera, i radnog sata na crno u Vijetnamu.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.310
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nije problem samo cena, nego što se ne vidi lepo kakva je majica. To nije klasična pamučna polo majica nego je ovo sintetika sa kragnom ne vidi se na slikama lepo. Pri tome meni je žena naručila neki dres svojevremeno tu negde oko rođendana ili tako nečeg mislim da je čekala mesec dana da stigne.
Ali s druge strane pohvale za neke zanimljive majice i tu under armor kolekciju. Pogotovo za treninge itd.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.911
Reaction score
21.597
To je under armour kolekcija, ista takva majica ima da se kupi u nekom sport vision-u za iste te pare samo bez Partizanovog grba. Ali svakako da imas dres za 9000 a onda neku polo majicu koja je jeftinija za citavih 1500 je...jebem li ga. Kupice ko hoce i ima, ko i sve ostalo. Kvalitetno je sigurno.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Nije problem samo cena, nego što se ne vidi lepo kakva je majica. To nije klasična pamučna polo majica nego je ovo sintetika sa kragnom ne vidi se na slikama lepo. Pri tome meni je žena naručila neki dres svojevremeno tu negde oko rođendana ili tako nečeg mislim da je čekala mesec dana da stigne.
Ali s druge strane pohvale za neke zanimljive majice i tu under armor kolekciju. Pogotovo za treninge itd.
Iskreno,ja ljetos kad sam narucivao u BiH,cekao sam 5 dana,iz istog sopa sam narucivao,majke mi.Cudi me to kako si cekao toliko dugo
 
Top