Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.862
Reaction score
9.896
Jebiga, meni nije svejedno kada je neko od naših igrača imao crvene patike, bila je retkost, možda se desilo jednom ili dva puta, srećom već sledeću utakmicu ih nije nosio, ne mogu da se setim o kome se radilo.
I, mozda i gore, Vanja Marinkovic kapitenski u roze patikama :D

Kad klub bude prodavao majice, dresove i rekvizite u Areni, mozda ljudi i ne budu dolazili u nasumicnim kombinacijama :D

Jedino sto ne razumem, zasto kolega @Micke posebno istice da ne sme da se dolazi u zelenoj boji :D
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.212
Reaction score
15.801
Локација
Beograd
Ako se ne varam i Anđušić sada ima tu neku pink boju patika? I to mi je užas, asocira na crveno. :D Nisu bezveze Brus Li i Dart Vejder nosili samo crno. :D
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
I, mozda i gore, Vanja Marinkovic kapitenski u roze patikama :D

Kad klub bude prodavao majice, dresove i rekvizite u Areni, mozda ljudi i ne budu dolazili u nasumicnim kombinacijama :D

Jedino sto ne razumem, zasto kolega @Micke posebno istice da ne sme da se dolazi u zelenoj boji :D
Sledeci put kad vidim nekoga u zelenom znam odmah ko je u pitanju :D
Zelena je uletela kao random boja pod utiskom sledece protiv Zalgirisa :buhaha
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Uhvatile ga supersonicne kamere :D
Ne razumem coveka, platis kartu (ili je dobijes svejedno od nekoga ko nije mogao da ide) dodjes na utakmicu, sve ok, vodimo, ide sve kako treba i ti nicim izazvan pljunes sudiju. Sad komotno moze da dobije uz nadimak i sufiks dozivotna kao Boda Tajson i tako se predstavlja.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.212
Reaction score
15.801
Локација
Beograd
Čekajte, pa pljuvač je onaj lik što su mu skandirali "skidaj crveno", to je taj?
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Da se ponovim nemogu da trazim stare zapise(mnogo sam postao mrzljiv kako starim),
moj je toalet u crveno belim bojama.Kakvo smirenje Vi nemate pojma dok vrsim fizeoloske potrebe.
Serem a oko mene sve crveno belo.
Laku vam noc.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.212
Reaction score
15.801
Локација
Beograd

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.002
Reaction score
11.797
Локација
JNA
Ovom prilikom želim da prenesem predsedniku našeg kluba da je pička i saboter, ako je ono što je njegov šef pričao na gostovanju na Prvoj tačno. Sada kada smo se ugurali u TOP 8, sada gledaju da nas sabotiraju na sve moguće načine.

Pogresna tema, prebacite u temu uprave.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
966
Reaction score
4.311
Локација
Nis
Gmazura danas potpisuje ugovore sa osam klubova iz raskolskog dela jsd, gde im on garantuje redovne finansije. To je naravno isti dan kad pickousrani najavljuje rat protiv KK, zbog, pazi sad, 8 miliona duga. Pa koliko duguje onda fk drzavna KUCKA?!!!. Pickousrana pijandura jos spinuje pricu oko placenika sa tuzne tribine i kako su oni protiv njega...to ovaj glup narod prihvata i nebeska Smrdija jedva ceka katanac na FK i KK.
Jebem ti drzavu idiota i mentola!!!
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
i tačno je, sad, kad smo u top 8, odnosno 6. na tabeli, dok smo u ogromnom naletu sa tendencijom još većeg gaženja sve pred sobom, izašao psihicki bolesnik i rekao sve što je rekao, dok se njegova mezimica grčevito bori za top14
odron ljudski
svako ko je izrazita pristalica najsmrdljivijeg kluba u univerzumu je za mene 0 od čoveka, smrad i gmizavac isto kao i pičkousti i njihova im legenda pudlica
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.450
Reaction score
4.803
Sada je jasno zašto predsednik košarkaškog kluba godinama nije plaćao porez, samo pustio da se još uvećava. Pa ako Partizan bude na pragu nekog uspeha, kao što je sada na pragu top 8, da može žvalavi da udari katanac. U najboljem slučaju da povuče sponzore kao 2014. pa onda krenu BAT-ovi, što mu dođe na isto.
Sada je jasno i zašto predsednik sportskog društva ne preduzima ništa protiv uprave fudbalskog kluba iako je najavljivao njihovu smenu.
 
Top