Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
364
Reaction score
2.433
Локација
Pozega
Ne treba da platimo ni dinar preko 2.5%.
Treba javno prozvati pedera sa sve lazi koje izgovara i traziti otpis 97.5% poreskog duga, po poznatoj matrici
Ali onda smo isti kao i oni. Ljudi koji su vodili Partizan godinama unazad su tu porseku obavezu stvorili, neko to mora da plati. Pri tome neželim nikoga da okrivim za nastali dug.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
339
Reaction score
1.771
Локација
Панчево
Da li ima nekog da mu nije jasno da smo mi evropska Severna Koreja??
Ima ih koliko voliš. Ja provrištah da ljudima otvorim oči (ono, svi mi imamo nekog komšiju, kolegu, rođaka koji je glasao ovog ludaka, pa kao probaš polako, argumentima), ali džaba. Stokholmski sindrom, izgleda. Tužno i pretužno. Jadna naša Srbija.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.359
Reaction score
37.680
...Sada je momenat da i ovo rešimo, Dragan Kićanović, Željko Obradović, Vlade Divac, Saša Đorđević i Danilović, Saša Pavlović i Bogdan Bogdanović...
Sada već daleke 2009. negde pred F4 u Parizu je pokojni ćale o istoj stvari pričao sa Danilovićem i tada je stav bio da klub to može da uradi, ali ne želi zato što je dužnost države da vodi podjednaku brigu o oba kluba.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.880
Reaction score
11.013
Partizan moramo mi sačuvati jer nema ko drugi.
Sada je momenat da i ovo rešimo, Dragan Kićanović, Željko Obradović, Vlade Divac, Saša Đorđević i Danilović, Saša Pavlović i Bogdan Bogdanović da pokrenu akciju i da skupimo taj novac za porez. Da se otvori namenski račun, da oni budu garant da ni jedan dinar neće otići na drugu stranu nego za plaćanje poreza. Da im svima začepimo pogana usta i da nas ostave na miru. Oni kojima su izbrisali poreski dug nas da prozivaju, neće da može NISMO ISTI. Da napravimo opštu mobilizaciju i da skinemo taj kamen sa leđa našem Partizanu. A onda imamo pravo i da odlučimo koga bi smo voleli na čelu Partizana. Gospodine Kićanoviću čekamo vas.
Партизан нисмо ми сачували, већ га је сачувао Жељко. Да је до нас, угасили би нас, а не бисмо се много бунили. Ми једино шта радимо је што хабамо тастатуру и скандирамо против педера, а ове године још и најмање. Без велике буке смо прихватили да нам отерају најтрофејнијег тренера у историји. Скоро па ћутке прихватамо све што нам се дешава у свим спортским секцијама. Партизан је још и сјајан, какви смо ми као навијачи. И самим тим, што смо говна каква смо, Жељков чин добија још већу димензију. Нека се запита свако од вас, па и ја, да ли смо, и колику смо поднели жртву зарад Партизана којег стављамо на прво место у животу уз породицу...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.929
Reaction score
21.683
Čekaj, zar nije taj dug bio 5 miliona pre par meseci? Kako sad 8? I što taj dug nije bio problem na 4:9?
Posle svega ovoga, govnjivog naroda koji ovo podržava, kako možeš da žališ bilo koga? Pocrkali svi dabogda. I od zagađenosti, i od gladi, od amonijaka, neka vas do smrti bičuju lokalni šerifi, komplet narodu sa ciganskim podaničkim mentalitetom sve najgore.
A ovom bolesniku ciganskom želim da potpiše najgori mogući sporazum i da njegovo ime zauvek ostane asocijacija na isti. A onda nek umre od muke 21. maja dok gleda prenos iz Kaunasa.
 
Последња измена:

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411

Kadija te tuzi, kadija ti sudi... smrdija
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.880
Reaction score
11.013
И немојте да се ложите на приче о дугу неког клуба према држави, то је као да коментаришете да ЕПС, или било које друго јавно предузеће дугује држави за нешто. То су имагинарни дугови, који се фризирају, додају, одузимају по потреби. Већи је проблем то што је "Вучић дао" паре. Што га нико не пита да ли је из свог џепа извукао те паре које својата јебем га у уста циганско-издајничка.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.455
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ma kakav dug to su budalaštine, kao klub duguje državi a država ga sponzoriše.
Očigledno da je ostoja obećao da skandiranja neće biti a ako ga bude bilo da će Željko reagovati i utišati navijače.
Nismo to ispunili jer smo stoka :D i sad je problem što smo u top 8.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.714
Reaction score
22.773
Локација
Beograd
Kakvih osam miliona,a pre par meseci bio pet. Ili FK, bio na 11, sad odjednom na 20. Kojom logikom i proporcijom. Boli njega epski ono što se skandira, a ne Kosovo i ostale stvari.
Nego budaletina da ćuti, možda bi se raja i smirila, ali ovakvim plačom, samo podstakne nanovo i uveren sam skandiranje dobije nove simpatizere.
Nego kad on tako sipa svoje pare, što to isto skandiranje zbog neravnopravnog davanja para ne pokrenu oni sa druge strane brda? A da...
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Kakvih osam miliona,a pre par meseci bio pet. Ili FK, bio na 11, sad odjednom na 20. Kojom logikom i proporcijom. Boli njega epski ono što se skandira, a ne Kosovo i ostale stvari.
Nego budaletina da ćuti, možda bi se raja i smirila, ali ovakvim plačom, samo podstakne nanovo i uveren sam skandiranje dobije nove simpatizere.
Nego kad on tako sipa svoje pare, što to isto skandiranje zbog neravnopravnog davanja para ne pokrenu oni sa druge strane brda? A da...
kojom logikom? naprednom logikom...
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.150
Reaction score
2.078
Локација
u srcu šesnaesterca
Ali onda smo isti kao i oni. Ljudi koji su vodili Partizan godinama unazad su tu porseku obavezu stvorili, neko to mora da plati. Pri tome neželim nikoga da okrivim za nastali dug.
Netacno. Oba su kluba srpska i treba da imaju podjednak tretman od strane drzave. To treba svuda isticati i ponavljati
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.117
Локација
Žrnov
To znači da smo za tekuću sezonu dobili takav papir? To znači da porez ipak plaćamo na rate ili kako god ili to znači da smo dobili falsifikovan papir?
Papir smo sigurno dobili, kakav - ne znam, tj. po kom osnovu. Ali da nismo dobili papir da nemamo spor oko dugovanja, ne bismo mogli da igramo EL.
Očigledno je da i dalje nemamo spor. Da li smo dogovorili reprogram, ne znam. Ako jesmo, mi i dalje dugujemo porez ali ga plaćamo nekom dinamikom.
Znajući žvalavog, moguće da i imamo neki reprogram ali je on to "zaboravio" da pomene i rekao da dugujemo. Što faktički jeste tačno.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.229
Reaction score
15.878
Локација
Beograd
Ljudi, imamo posla sa opasnim bolesnikom, psihopatom, ona Tatalovićeva je pričala, dok je putovala sa njim, kaže da je uvek napeto, uvek neka svađa, uvek "što smo mi to objavili, što smo mi to rekli", sve vesti gleda, čovek ne jede dok ne pogleda sve vesti i samo sebe gleda, kada nije prvi na njima, ljuti se. Jednom dok su bili u Indiji, Januar, sneg u Srbiji, neki ljudi su umrli od hladnoće ovde, uglavnom prvo je trebao da ide prilog iz Srbije pa tek onda iz Indije. On je na to njoj rekao "ne može", terao je da zove urednika Prve, da promeni redosled...lud čovek. Isto tako kaže da proverava urednike, zove ih telefonom u ranu zoru kada je na putovanjima, lik nije normnalan.
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
405
Reaction score
725
pitanje koja je visa psihologija..ali kako bi ste vi ocenili takvu osobu...koji su mu motivi da radi sve sto radi
ne moze da uziva u parama jer se prodaje kao da ne krade,ne moze da putuje vozi skupa kola,jebe starlete i sl...ceo zivot od jutra do mraka mu je da dokaze da ima neku moc nad misevima i da u krugu tih miseva vrsi neku vlast,a nikakvu pogodnost od toga nema...ne vidja decu,ne vidja zenu,ne putuje,ne izlazi,ne vozi skupa kola...pa koji je to kurac onda zivot i zasto se toliko drzi toga...ajde brt jahao si,ukrao si para batali sad jedno 10 godina idi trosi sprdaj se pusti nas da zivimo...misli malo na sebe i na nas :)
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
491
Reaction score
1.758
pitanje koja je visa psihologija..ali kako bi ste vi ocenili takvu osobu...koji su mu motivi da radi sve sto radi
ne moze da uziva u parama jer se prodaje kao da ne krade,ne moze da putuje vozi skupa kola,jebe starlete i sl...ceo zivot od jutra do mraka mu je da dokaze da ima neku moc nad misevima i da u krugu tih miseva vrsi neku vlast,a nikakvu pogodnost od toga nema...ne vidja decu,ne vidja zenu,ne putuje,ne izlazi,ne vozi skupa kola...pa koji je to kurac onda zivot i zasto se toliko drzi toga...ajde brt jahao si,ukrao si para batali sad jedno 10 godina idi trosi sprdaj se pusti nas da zivimo...misli malo na sebe i na nas :)
Covjek je sociopata.
 
Top