Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Ja nemam problem da logo sponzora bude u boji u kojoj je i njihov logo. Pa svi veliki klubovi imaju tako. To sto smo mi estete, pa nam cesto smeta, jbg do nas je. Meni vise smeta sto je kladionica sponzor, ali opet to je moje licno misljenje. Nadam se da su dobro dobro platili za ovo.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Sareni i cudbi dresovi u kosarci su uzeli maha, a ruzni su.
Dres ko dres mi se svidja, problem je samo boja mozzart reklame.
Okej, daju pare, verovatno hoce da se istaknu i na taj nacin i ovo bi trebao da bude neki kompromis.
Otisao bih predaleko kad bih komentarisao konstantno prodavanje onoga sto cini ovaj klub zarad novca. Ne zarad rezultata, sto bi mi manje smetalo, nego zarad para.
Tako da neka ostane na tome da je dres bas lep, sa odvratnom mocart reklamom.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.354
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Meni sponzori na dresu ne smetaju. Kladionci su sponzori, manje više svih klubova na svetu.
Što se tiče dizajna, nisam siguran, ali verujem da je ovo moglo lepše da se uradi.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Nadam se da neću morati da gledam film u kom se delite na one koji će da navijaju za KK Partizan Beograd Mozzart Novi Banovci i oni koji će reći da je to mutant i nije naš Partizan. Molim se vasioni da se ipak to ne desi.

Mislim na vas kojima su dugovi nebitni i priča za budale, bitno da se sipa.

Шта нам је чинити :D
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Ova zuto-zelena boja je bas zasrala dres, realno izgleda mnogo ruzno. Ne znam zasto i NIS sad ne bi trazio i njima da se ubaci boja na logo. Inace sam dizajn je jedva ok. Dosta jednostavan, siromasan. Danas se svi utrkuju da naprave sto kompleksnije mikro detalje na dresu i pohvale se mogucnoscu kompleksnog tkanja ili bojenja prelaza i boja na malom parcetu tkanine, a kod nas kao da im se nije dalo pa su nam ponudili ovo bas osnovno. Nema nigde nekih detalja, nekog wow efekta. Dosta shitty. Ne razumem, ali dobro.

Dresovi prosle godine klasa iznad u odnosu na ove.

Nema veze, neka su dali neke pare (necemo znati kolike, ali eto najvece su u istoriji), kosarka se igra na rezultat a ne na lep dres.
 

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
97
Reaction score
302
Локација
Beograd
Ja sam svih ovih godina jako gotivio UnderArmour dresove. Bili su veoma prijatno osveženje u odnosu na prethodnih x godina. Šta više UA mi je nekako postao oličenje ovog našeg "modernog" Partizana. Ono, udjem u Ada mol da kupim duks, vidim UA radnju, kažem sebi ajde ovde, UA je Partizan. Kao nekad Kappa.
Medjutim, ovo sada je blago rečeno, užas. Na stranu sponzor, kakav je-takav je, ono žuto jeste ružno, al kad sam gledao onaj crveni mts mogu i ovo. Problem je što se stiče utisak kao da je sponzor tražio da dresovi budu što jednostavniji da bi logo bio upečatljiviji. Neću da ulazim u neke teorije zavere, ali teško me je ubediti da je jedan tako ozbiljan brend, za sezonu gde ulazimo u Evroligu, celo leto dizajnirao ovo što smo danas imali priliku da vidimo. Kao da je na brzinu doneta odluka da mora da se promeni, pa sklepali ovo za par dana i predstavili dan pred utakmicu.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.157
Reaction score
3.673

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Ja sam svih ovih godina jako gotivio UnderArmour dresove. Bili su veoma prijatno osveženje u odnosu na prethodnih x godina. Šta više UA mi je nekako postao oličenje ovog našeg "modernog" Partizana. Ono, udjem u Ada mol da kupim duks, vidim UA radnju, kažem sebi ajde ovde, UA je Partizan. Kao nekad Kappa.
Medjutim, ovo sada je blago rečeno, užas. Na stranu sponzor, kakav je-takav je, ono žuto jeste ružno, al kad sam gledao onaj crveni mts mogu i ovo. Problem je što se stiče utisak kao da je sponzor tražio da dresovi budu što jednostavniji da bi logo bio upečatljiviji. Neću da ulazim u neke teorije zavere, ali teško me je ubediti da je jedan tako ozbiljan brend, za sezonu gde ulazimo u Evroligu, celo leto dizajnirao ovo što smo danas imali priliku da vidimo. Kao da je na brzinu doneta odluka da mora da se promeni, pa sklepali ovo za par dana i predstavili dan pred utakmicu.
Pa vidi... promocija dresova jeste odgodjena za 3-4 dana. Tvoja teorija zavere je mozda i tacna. Bilo bi lepo da procuri prvi dizajn, jer tesko da je na ovome neko potrosio neko ozbiljno vreme i usudio se da predstavi kao idejno resenje za EL. Ovo vristi kao nesto za dva dana sklepano iz neke lude nuzde.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Aj da mi da neko neki logican odgovor na pitanje, zasto vam smeta kladionica kao sponzor?

Stotine da ne kazem hiljade klubova po Evropi sponzorisu kladionice i samo to izgleda nama smeta..

Jeste li vi svjestni da su (Mozzart/Meridian/Soccer/Admiral/Maxbet/Balkanbet) najjace firme u drzavi,
da okrenu/zarade stotine hiljada eura DNEVNO i jel bog dao da nesto daju sportskim klubovima.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.902
Reaction score
7.791
Ispada da samo mracim, ali dres je blago receno uzasan, onaj iz prosle sezone mi se vise dopao sa zlatnim slovima ili sta vec.

I mnogo je stosnije, da je NIS u tri boje, boje zemlje Srbije, ali jebiga nadam se da cemo vise pricati o pobedama, trofejima nego li dresovima.
 
Top