Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ja ne znam koliko retardiran trebaš da budeš da snimaš intervju s nekim dok iza tebe lopta lupa o parket i sve odzvanja.
Onaj prethodni snimali dok se protivnički tim sprema da odradi trening.

Pa izdovji jednu sobicu majku mu i tu snimi, a ne ovako, stvarno je jadno. Negledljivo...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Baš je dobro odradjeno!

Inače dečku koji je "djirao" dron je došla policija i prizemljila dron, iako je u dogovoru sa klubom to radio. "Nema vožnje drona bez dozvole policije".

Ако нису ударали, може се говорити о великом напретку Муп-а у веома кратком временском периоду.

Ко год да је свака му част, не само за видео, већ за брзину којом је возио дрона на тако малој удаљености од људи и паркета.

Убјеђен сам да видео није убрзаван при обради, већ га је брат турирао у овој брзини :respect
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
Nije brate ubrzavao snimak nego je tako pičio dron. Video sam ga u dva navrata je proleteo tik iznad glava. U jednom trenutku zamalo ga moj sin nije zskačio kada smo mahali sa najlonom za koreografiju. Dečko je car. Bio ssm impresioniran kako upravlja dronom.
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.316
Nije brate ubrzavao snimak nego je tako pičio dron. Video sam ga u dva navrata je proleteo tik iznad glava. U jednom trenutku zamalo ga moj sin nije zskačio kada smo mahali sa najlonom za koreografiju. Dečko je car. Bio ssm impresioniran kako upravlja dronom.
Bespotreban rizik zbog par lepih kadrova.
Ko bi nas oprao da se nesto nepredvidjeno desilo i da je taj dron, ne daj Boze, povredio nekoga, a ljudi kazu da je leteo tik iznad glava..Evroliga kaznjava zbog popunjenih prolaza u areni, a da se nesto desilo to bi nam sjebalo celu sezonu.
Super su snimci, ali molim klub da ovo, ni u ludilu, ne pokusaju da ponove.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Ако нису ударали, може се говорити о великом напретку Муп-а у веома кратком временском периоду.

Ко год да је свака му част, не само за видео, већ за брзину којом је возио дрона на тако малој удаљености од људи и паркета.

Убјеђен сам да видео није убрзаван при обради, већ га је брат турирао у овој брзини :respect

Video se u prenosu na TV kako leti iznad terena na pocetku utakmice kao da je lasta neka. :icon-smile:
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.760
Reaction score
55.341
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Baš neke stvari izgledaju svetski u ovom Partizanu, sad znam da će odmah mnogi da skoče, “ali mi u pioniru pa znojavi pa im jebemo mamu jedni drugi na glavama”
Ali 21.i vek marketing, slika koju šaljemo i tržište koje imamo ne sećam se ovolikog ludila za KKP čak i nek budu ovi što nisu do juče navijali za Partizan nama svega toga treba nek od njih 5 jedan postane zagrižen, to je to. Nama treba i simpatizera i omasovljenja a ne forumaša da se navija za Partizan, da se priča o njemu, uostalom nema niko od nas tapiju na ljubav prema klubu.
I neke stvari izgledaju u klubu profesionalno, tipa Željko koji ne komentariše odlaganje plej ofa jadranske jer je to pitanje za Savića, ili to što je Željko razgovarao 1 na 1 sa svakim igračem pre dolaska, svako radi svoj posao i radi se profesionalno ne drž da nabijem.
Da se razumemo, sve je to povezano štapom i kanapom u pozadini i Željko pa i Savić im daju privid ozbiljne organizacije, ali nek se iz svega izrode neki obrasci rada, funkcionisanja pa opet je dobro.
Sutra treba neki stranac da dođe ovde, gde ćeš bolju reklamu od ove. Mislim da ukoliko se obezbede neki uslovi za narednu sezonu da će se igrači otimati da dobiju priliku da rade sa Željkom, nismo cigani mentoli ne za džabe naravno…
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
Bespotreban rizik zbog par lepih kadrova.
Ko bi nas oprao da se nesto nepredvidjeno desilo i da je taj dron, ne daj Boze, povredio nekoga, a ljudi kazu da je leteo tik iznad glava..Evroliga kaznjava zbog popunjenih prolaza u areni, a da se nesto desilo to bi nam sjebalo celu sezonu.
Super su snimci, ali molim klub da ovo, ni u ludilu, ne pokusaju da ponove.
To je onaj mali dron, moj klinac ima isti i teško da može da te povredi. A i dečko koji ga je navigovao videlo se da je velemajstor u upravljanju. Savršeno je održavao kurs. Ako bi trebalo da se pošalje teledirigovani projektil na podbabjički kolektor njemu bi ga poverio bez trunke straha u uspeh akcije.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.736
Reaction score
29.535
Локација
Beograd
U jednom trenutku zamalo ga moj sin nije zskačio
Da mog sina ili mene kojim slučajem zakači dron, išao bih ja da zakačim tog koji vozi taj dron, čisto radi kosmičke ravnoteže...

Što se tiče ulaska u Arenu...ili bilo koji drugi događaj gde se očekuje mnogo ljudi...nisam bio na ovoj poslednjoj tekmi pa da iznesem lične utiske, ali posle par ,,izginuća,, na nekim ,,masovkama,, zauvek sam naučio lekciju da MNOOOGO ranije dođem tamo gde se očekuje bilo kakav ,,krkljanac,, i da ga tako što je moguće više izbegnem...

Uostalom, nije baš isto da li negde treba da uđe 200, 2000 ili 20000 ljudi!
O.k. možete to da svedete pod represiju ili maltretiranje, ali, u koliko sati su otvorili kapije, u koliko sati se stvorila gužva, itd...levak je uobičajena bezbednosna stvar na fudbalu kad se igra neka bitna Evropa, ne znam kako je za košarku...
 
Top