Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.457
Локација
U Kinšasi
Online kurac moj. Gde je mail za sezonce, seme im jebem.
@Špaca , kakav izvod iz MKR za decu, prošle godine je mogla na pasoš da se izda sezonska za dete?
Znači nema popusta za klince, nema rata, nema online, nema ništa. Jebo ih balavi u dupe sve na gomili. Aj što nameštaju šljake jedni drugima, što se ugrađuju, što preplaćuju, ali da su toliko nesposobni da nešto korisno i funkcionalno ostave iza sebe, to je ravno magiji.
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
Verovatno nože i pasoš. Meni su prošle god tražili mkr pa sam poneo i ove. Na popuste za decu zsboravite, izgleda da ga ove godine neće imati ni oni malobrojni koji budu uspeli da ostanu u F&F.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
I ja imam u okolini osobe koje ne gube vreme na Ostojine svinjarije i hoce li biti linka na mejlu ili ne pa upadnu u jos vecu svinjariju pa su celo popodne bili kod Arene... Covek od 50+ godina mi se upravo javio, 5 sati takodje je proveo u redu, uzimao je za njega i za cerku, drnadli su ga do besvesti, trazili mu cak i da navede koja je 3 IGRACA cerka stavila da su joj OMILjENI!? Kao fazon da se spreci zloupotreba, iako je covek imao uredno i njenu clansku, sezonsku iz prosle sezone, i licnu kartu kod sebe... P.S. Primera radi, ja ni nemam pojma koja sam 3 igraca naveo... Ovo Efiniti govno nije dostojno renomea naseg kluba, toliko! Ne bude li linka na mejlu, sezonsku necu ni obnoviti! Mnogo je tu Ostojinih svinjarija oko svih vaznijih stvari koje se ticu kluba a gde ne dominira struka!
 

Anonymous

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
176
Reaction score
981
Ljudi što pre shvatite da nema razlike između FK i KK to bolje.

To što je Željko tu i što navijači nisu digli ruke od KK jer čitava jedna generacija negovana časovima ljubavi pre toga, ne znači da nam klub ne vodi sns cancer koji laže čim zine. Samo u onom kratkom insertu biznis priče je slagao 2-3 puta. Stojančeta kontaktirati za full recenziju.
Zlonamjerno je reći da nema razlike između KK i FK, zaista. FK Partizan je pokraden do temelja, sve što se može ukrasti krade se, a nešto mi ne izgleda da se krade u KK. Imamo ogromne budžete evo već treću godinu, imamo najboljeg trenera na svijetu i vrhunskog sportskog direktora, a u FK imamo Dukija. Ali da, oni su sami sebe doveli. Da li dugujemo? Vjerovatno, ali uvijek smo i uvijek ćemo. Zavisimo od države i uvijek ćemo do privatizacije.
KK nas je razmazio, zaboravili smo na period do dolaska Žoca. Samo se traži za šta će da se kuka i kritikuje. Visoka cijena sezonskih, slažem se, meni treba oko 150 eura da dođem na jednu utakmicu u sezoni, a dođem na nekoliko, pa nisam nikad kukao. Ne može se kupiti preko interneta, plakyyy, sprda se ovde sa svim i svačim i samo dočekuje na nož sve moguće.
Od čega je Partizan prije živio i zašto ima dugove od ranije? Zašto nije nikad mogao zadržati igrača? Šta je sa kartama za Pariz? Zašto se pljuvao Bertans, a brani se Madar? Jel iko smio nešto reci protiv Danilovića i Generala oko toga i zašto ne i ko je tada bio kriv? U Pionir 60% ljudi ulazilo bez ulaznice, ali pusti to, bitno da grmi, nema veze. Ajde i Ostojinog malog da nabijemo na kolac jer ima stranicu i informacije, on je kriv za sve ono za šta nije kriv Ostoja. Koliko znam Ostoja nije smio uzeti Aba ligu, jel i to bilo ovde?
Sad ću vjerovatno ja biti SNS-ovac, ili kako ono kažete Ostojin svjedok, ali niti imam veze sa SNS-om, niti Ostojom, čak ni ne živim u Srbiji. Komentar postavljam jer mi je dosadilo silno naricanje oko svake jebene stvari. Pojedini samo čekaju da lajkuju komentar protiv Ostoje ili da napišu takav. Koliko smo razmaženi postali, zaslužujemo mi Obrada Tomića.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
570
Reaction score
2.178
Da li moze da se kupi clanska karta pri kupovini sezonske? Treba da obnovim sezonsku, pa da znam.
Moje mesto je iz Superiora postalo Standard 1, obzirom da hocu da uzmem isto mesto, uzimam Standard 1?
Ako neko zna odgovor, bio bih zahvalan.
Pripremio sam zivce za Ostojinu svinjariju...
 

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
333
Reaction score
778
Kako funkcioniše kupovina rate, kolika je prva rata i kamata? Ako uopste funkcionise.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.727
Kreditiranje nije toliko nepovoljno..u rangu sa ostalim malim keš kreditima,kako sam i očekivao (čak nešto manji procenat nego što je njihov web kredit, verovatno u dogovoru sa klubom)
Primera radi, na kredit od 92.000 dinara i ukupan rok otplate od jedne godine, ukupna kamata izadje oko 6.500 dinara..što i nije previše.
Nešto povoljnije i nije bilo realno ocekivati, e sada sto je u smrdiji sve skupo to je sasvim druga tema...

P.S. ovo se odnosi samo na kreditiranje, cene karata su stvarno nehumane.
 
Последња измена:

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Pravda za kecmana, dirigenta (ili dirigenticu), rubleva, ostoju itd. Nisu oni krivi mi smo govna.

I da Zeljko se bukvalno sam sebe doveo u Partizan, a za napredni nam precednik ostoja i negove brilijantne menadzerske sposobnosti pamtim dovoljno dobro kada je bio debeli talijan na klupi pa to mi je dovoljna potvrda da bi KK bio tu negde kao i FK da nije Zeljko tu gde jeste.
Posumljeni kad vec mora da bude tu samo nek se skloni sa strane da ne smeta i to je dovoljno od njega posto za vise od toga nije sposoban.

Nisam razmazen ali ne volim da mi neki napredni isprdak vredja intelegenciju.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Imao sam sastanak sa celom tom grupom koja više nije na slobodi. Na tom sastanku sam im u lice rekao, svim tim ljudima koji su tu bili i Velji (Veljku Belivuku prim.aut.) i svima njima, dok sam ja predsednik u klubu, ja ću se tu pitati. Ja nisam dao ni karte tad besplatno, tražio sam da plate karte ako ih žele, to je pošteno. Svi su mi govorili da sam lud i "jel ti znaš ko su oni", "kako ti njima da naplatiš karte". Ja sam rekao, dobro, evo mi da im damo besplatne karte, od čega ćemo mi da živimo? Sutra ćemo onda da dođemo u situaciju da nam uzmu karte, pa da ih oni prodaju navijačima, pa će onda da dođu da nam uzmu automobile, pa će da nam uzmu firme, pa da se usele u naše kuće, da nam uzmu ženu i decu - izneo je svoj stav o odnosu kriminalne grupe i KK Partizan, ali i zbog čega nije pristajao na ucene.
E baš jesi.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Толике године одлазака на КК, у Пионир, Арену, донација за порез, да би ме говна зајебавали за куповину сезонске. Све живо и мртво им јебем. Остоја...
 
Последња измена од уредника:

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
506
Reaction score
3.197
Локација
Nis

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
- Kad god sam došao kući sam se okretao da li me neko čeka iza ćoška ili u garaži, da li neko čeka moju decu. Bilo mi je mnogo teško kad su mi poslali posmrtni venac - rekao je



Ovo kao onaj dokumentarac o Romima iz Karaburbe kako pričaju o strahu jer svuda oko njih su grafiti Anti Roma
 
Top