Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
E ljudi ajde savet…

Posle muka, dobij i ja mail… moram kad sma kudio, da i pohvalim klub jer su na mail odgovorili i dobio sam link…

E sad… treba mi iskustvo nekog ko je bio na Family delu.. hocu tamo da predjem, da uzmem za sebe i sina…

Znam fa mi niko ne moze reci da ce me mesto cekati tamo, samo ea mi kaze sta su trazili od podataka za dete? I jbg, vredi li rizika da ne izvisim za mesto tamo ako su svi obnovili
 

umislimamojim

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
73
Reaction score
295
E ljudi ajde savet…

Posle muka, dobij i ja mail… moram kad sma kudio, da i pohvalim klub jer su na mail odgovorili i dobio sam link…

E sad… treba mi iskustvo nekog ko je bio na Family delu.. hocu tamo da predjem, da uzmem za sebe i sina…

Znam fa mi niko ne moze reci da ce me mesto cekati tamo, samo ea mi kaze sta su trazili od podataka za dete? I jbg, vredi li rizika da ne izvisim za mesto tamo ako su svi obnovili
Kada sam ja zvao, receno mi je da u tom delu mogu samo ljudi koji su bili prosle godine, odnosno da ne mogu da se prebacim u taj sektor. Moj ti je savet da još jednom pozoveš i pitaš.
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
Verovatno za F&F sektor za sad ne daju prebacivanje jer je on najviše osakaćen prenumeracijom jer su ga skratili i po levom i po desnom boku koji su postali standard 2 i praktično prepolovili broj sedišta u odnosu na prošlu sezonu. Ali mislim da će na kraju ipak da dopuste prebacivanje jer će jedan broj ljudi da zadrži svoja mesta iako su postala standard 2 a da će neki vlasnici koji su u F&F sektoru uzimali sezonske za 2-3 dece prosto morati da odustanu jer jednostavno ne mogu da isprate poskupljenje ovog sektora za 50% a koliko sam ispratio ove sezone nije ni ponuđen popust od 20% za dete, odnosno 30% za svako sledeće dete. U svakom slučaju moraš imati skeniran ili kopiran izvod iz MKR ili pasoš deteta radi identifikacije. Iz tih razloga prošle sezone zbog zaštite identiteta deteta F&F sektor nije mogao da se rezerviše online već samo direktnim odlaskom na prodajno mesto.
 

Nikos

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
228
Reaction score
828
Локација
Novi Sad
Po njihovoj pretumbaciji, ja sam dopao u 400 centar umesto u bočno. Danas kad sam kupovao ,,online" naplatili mi bočno. Bez članske!!
 

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
97
Reaction score
302
Локација
Beograd
Šta se dešava sa prodajom sezonskih, jel klubu cilj da proda što više ili što manje istih? Ni jedne jedine objave, ništa..
Ajde da se vratimo godinu dana u nazad, u ovo vreme i klub i mali Ostoja su dnevno po 2-3 objave posvetili sezonskim, merile su se one majmunske epruvete, svugde po gradu bilbordi sa Željkom, na BcPartizanTv svaki video imao intro od po minut posvećen promociji prodaje. Ako su karte toliko skuplje, zar ne bi trebalo pojačati marketing?
Ili možda prodaja ide toliko dobro da nema potrebe za ovim "zajebancijama"?

I meni na linku stoji cena bez članske, a poprilično sam siguran da je pre 5 dana bila cena sa članskom, neka me neko ispravi ako nisam u pravu.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Pa bilo je da je prvog dana obnovljeno 30% sezonskih. Sutra ce pretpostavljam biti koliko je ukupno obnovljeno jer se zavrsava ta faza. Na kraju svake faze info i to je ok.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.544
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Pa prosle godine je bila navala. Ove godine su cene preskupe tako da ce mnogi promeniti sektor. Nece da ti objavi da je jedan dan npr obnovljeno samo 200 karata jer onda to motivise i ostale da sacekaju drugu fazu. Ovako nista ne znas, plasis se da neces imati mesto koje zelis pa das iz straha i 100, 200 eur vise. U mom slucaju cak 350 eur vise.

Na kraju prve faze ja ne ocekujem broj veci od 6000 obnovljenih i to vecinom sa nivoa 400.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.420
Reaction score
4.138
Локација
127.0.0.1
wow, dres je sve sto je trebao biti! bravo!!!

nema sta, mora se i ovo kupiti. samo da ne ukake stvar sa 4 dresa u shopu, i to velicine S ili XXXL. porucite na lager najvise L, pa XL, pa M, pa XXL, pa onda tek S i XXXL.

hvala bogu pa nisu isli sa onim cartoon dizajnom koji je napravio neko preko free softvera (primer ilustracije na sezonskim koje nije neko crtao rucno kako dolikuje ovom nivou, nego je amaterski uzet softver da pretvori sliku u strip crtez).
 
Последња измена:
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
Jebiga njima je ta zuta pozadina jednako vazna koliko i natpis, da si im skinuo to zuto isto bi bilo kao da si izbacio jedno Z iz imena. Kad smo pristali na sponzorstvo, moras i ovo da trpis, svakako je mnogo manje upadljivo nego prosle sezone, mozda i jer smo navikli vec
 
Top