Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
u pravu si..... 4% od 500 din. je 20 din.
slabo mi ide procentni račun na te mali iznose :p

znači još veća sramota. Verovatno tih 4% ide u Železnik ili za sendviče u predizbornoj kampanji. Mora da postoji razlog zbog koga smo uzeli sns firmu.
 

umislimamojim

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
73
Reaction score
295
Kad su ovako zasrali sa jedne strane je i dobro da se proda manje sezonskih (ko ih jebe) jer ce biti vise dnevnih karata u ponudi. Krivo mi je jako jer je stvoren talas koji je samo trebalo ispratiti
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Kod Doma omladine se zavrsava za 5-10 minuta, trenutno nema prevelike gužve.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ček ovi krediti koji se uzimaju za kupovinu na rate uzimaju se u Adiko banci?

Baš sam pre mesec dana rekao drugovima "Videćeš kad bude kupovina na rate u vučićevoj banci"

I evo ga...
Znači svakom kupljenom kartom na rate diretkno Žvalavom pare u džep.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Bio sam sada do Doma omladine. Prazno je, par ljudi, karte se prodaju pa sam zamenio za bocno 400.

Karte za Istok i Zapad (najjeftinija mesta nivo 400) nisu rasprodata nego su zakljucana. Tu se ne moze nista kupiti i mogu da se zakunem da ce se pojaviti kade otvorena faza 3. Prakticno se na taj nacin brani sezoncima da zamene svoja skuplja mesta za ta jeftinija. Videcemo da li sam u pravu.
 

umislimamojim

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
73
Reaction score
295
Bio sam sada do Doma omladine. Prazno je, par ljudi, karte se prodaju pa sam zamenio za bocno 400.

Karte za Istok i Zapad (najjeftinija mesta nivo 400) nisu rasprodata nego su zakljucana. Tu se ne moze nista kupiti i mogu da se zakunem da ce se pojaviti kade otvorena faza 3. Prakticno se na taj nacin brani sezoncima da zamene svoja skuplja mesta za ta jeftinija. Videcemo da li sam u pravu.
Uuu moguce taman onda da ispadnu kao dobri momci
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.115
Reaction score
14.623
Локација
Kipar
Od 46 poruka 38 objavio u ovoj temi zaleci se na propuste. Da li je to slucajno?
Svima je jasno da organizacija kluba ne prati I ne moze da prati sportski sektor. Ostoja je nuzno zlo ali nije on kk Partizan.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Ček ovi krediti koji se uzimaju za kupovinu na rate uzimaju se u Adiko banci?

Baš sam pre mesec dana rekao drugovima "Videćeš kad bude kupovina na rate u vučićevoj banci"

I evo ga...
Znači svakom kupljenom kartom na rate diretkno Žvalavom pare u džep.
Adiko banka vučićeva, šta sve čovjek neće pročitati.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Zar nije?
To vec godinu i nesto slušam da jeste.

Možda imam loš info.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Da je samo to.
Kad u google ukucaš sezonske karte kk partizan izlazi ti tiketline.
Taj efiniti ga ni nema na prvoj strani.

Toliko o tome ko nam prodaje karte...
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Jel zna neko mozda sta je sa onim clanskim kartama iz akcije? Da li to i dalje moze da se pokupi na standovima za sezonske ili kako to ide sad?

I da li je neko video kad krece prodaja dresova? Gledao sam na nasem shop-u ali ono je isto tragicno organizovano.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ako ne stigne link, neću ni uzeti sezonsku. U red da čekam neću ići. Iz principa.

Neproveren info: neće ni raditi online za ovu fazu, nemojte čekati linkove.

A ja sam prekršio svoju reč, drugar otišao do arene i uzeo mi sezonsku.
Ali stvarno, sledeće godine ukoliko ne bude sve na nivou NBA (histerical), neću im dati dinar.
 

black_white

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
85
Reaction score
207
Локација
Mesec
Da bi uzeo sezonsku na rate, jel moram da imam clansku kartu, i gde se ona uzima?
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.183
Reaction score
6.987
Локација
NbG
@black_white Ne moras da je imas, prodace ti je na licu mesta za 3 soma. I sto kaze kolega i licna karta
 
Top