Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Dakle efiniti, t.j sns stab ima sve jmbg brojeve 20.000 ljudi koji vicu vucicu pederu.

Seidba ide po planu.

Ostoja, taman da te pohvalim posle protracena dva sata juce uz Biznic price, jebale te price.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Jbt šta nam uradiše da ne veruješ , šuška se da tiket nije dao podatke efinitiju i da efiniti on-line i efiniti na šalteru su dve firme o_O .ova on line SNS kombinacija ,Tiketline Šolakov.
I eto jebade …
 

princTejgo

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
78
Reaction score
408
Локација
Beograd
Link je stigao, uplatu sam izvršio ali ga je na kraju vrtelo nešto sto godina, i skinulo mi je novac sa računa ali nikakva potvrda nije stigla na mejl, oglašavajte se ako se nekome slično desilo
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Sezona samo sto nije pocela, oni ni stare sezonske nisu zanovili. A nove ne mogu poceti prodavati dok ne rese ovo oko starih jer ce prodati necije mesto ko je sasvim redovno uplatio za svoju staru sezonsku ali ga novi sistem zajebao.

To se desi kad dozvolimo da neuki i glupi vladaju. I posle zasto je Vucic pedercina... zato sto je glava ove azdaje od trulog sistema.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.099
Локација
Академија
Остоја се хвали како успешно руководи фирмама у којима има преко 1.300 запослених. Требало би проверити како су те фирме пословале пре доласка снс-а на власт. Ни продају карата не уме да организује а камоли да успешно послује.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.151
Reaction score
27.978
Локација
Из Чикага (моји...)

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Jel ima neko informaciju kako ide obnova sezonskih? Da li mi koji čekamo otvoreno prodaju možemo da se nadamo nekim povoljnijim kartama ili nema šanse?
P.S. Jel moguće da su ovoliko iskomplikovali kupovinu karata, pogotovo za nas koji nismo iz BG-a? Izgleda da mora cigani da prodju bolje od nas, pa se trudimo da upropastimo sve.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Imam utisak, čitajući iskustva sa ovog foruma i sa tvitera, da do sada nije obnovljeno ni pola prošlogodišnjih sezonskih. Nema gužvi po blagajnama, online ne radi kako treba... Nadam se da me utisak žestoko vara, da je velika većina ljudi završila posao neoglašavajući se po društvenim mrežama.
 

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
333
Reaction score
778
Imam utisak, čitajući iskustva sa ovog foruma i sa tvitera, da do sada nije obnovljeno ni pola prošlogodišnjih sezonskih. Nema gužvi po blagajnama, online ne radi kako treba... Nadam se da me utisak žestoko vara, da je velika većina ljudi završila posao neoglašavajući se po društvenim mrežama.
Ja mislim da ce biti slicno kao prosle godine - bice odredjen broj (nevernika :D) koji nisu kupili sezonsku prosle godine a ove hoce, dok ce neki zbog cena i ovih online zajebancija sa prodajom odustati.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.546
Reaction score
3.836
Локација
Beograd
Moja procena da ce se prodati 10-11000 ali ni blizu pustenih 15000. Voleo bih da se varam.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.070
Reaction score
3.988
Локација
Beograd
Nivo 400 istok i zapad rasprodati, 400 centar solidno popunjen. F&F rasprodat, standard 1 dobrim delom, standard 2 ne znam, ostalo poprilicno prazno. Informacija od danas popodne.

Standard 2 bi trebalo da je i on otišao + navijači naravno.
U pravu je kolega, kada se puste u "slobodnu prodaju" najjeftinije karte će iznositi 90-100k dinara.

Opet i tako, budite sigurni da će se prodati 12.000 sezonskih. Siguran sam u to.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
842
Reaction score
2.935
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Meni sad oko karata nešto nije jasno, idu prvo sezonci, pa onda sezonci koji menjaju mesto, zar nije trebalo onda da idu ostali od onih 30000 koji su se registrovalo. A oni iz kluba najavljuju posle ove zamene slobodnu prodaju. Zašto je onda bila ona registracija.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.360
Локација
Kipar
Postoje gotova softverska resenja, recimo viagogo, koju koriste mnogi klubovi. Nije jasno zasto uprava kluba nije izabrala neku od dokazanih ponuda na trzistu.
 
Top