Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

crno_beli

Početnik
Учлањен(а)
21.03.2023
Порука
19
Reaction score
91
Локација
Beograd
Zeljko rece da nas je prosle godine gledalo 350M TV gledalaca :icon-eek:.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.665
Reaction score
2.842
Локација
Humska ulica
Па људи моји да ли је ово нормално!?
На званичном сајту клуба сат бројач одбројава још један дан до почетка утакмице против Панатинаикоса која је завршена прије сат времена.
:banghead:
Sat odbrojava do meča sa fmp
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Da li je KK u stanju da zaustavi bolesnika Pantica. Ajde to sto je za njega pobeda od juce bruka i sramota, ali mentolcina se ne zaustavlja kada je u pitanju pljuvanje naseg kapitena.
Ako FK nije u stanju da spreči silovanje trenera i igrača, KK bi morao to da uradi jer je ovo blaćenje ugleda kluba.
Screenshot_20231206_163217.jpg
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.111
Локација
Žrnov

Moram da pronadjem ceo intervju, pošto čini mi se da ovi blavori iz medija našeg naslovnog sponzora nije preneli da od tih 20 miliona budžeta, 8 miliona od ulaznica.

EDIT:
Ovo, Sićve ispoštovao :p
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Oni nisu ali Mondo jeste.
Predsednik KK Partizan Ostoja Mijailović otkrio je gostujući u jutarnjem programu TV Prva da je budžet crno-belih najveći u klupskoj istoriji, 20 miliona evra. "Koliki je budžet? Reći ću vam, ali kada objasnim detaljno kako se puni naš budžet. Ako sad kažem koliki je, onda će krenuti kalkulacije ko je dao koliko... Za celokupnu organizaciju je budžet oko 20 miliona, ali bitno je da znate da će nam prihod od karata biti osam miliona evra i da smo od poslednja tri meseca platili pet miliona evra poreza državi. U ovom trenutku imamo da platimo ukupnog zaostalog duga oko tri miliona evra i neki ostatak koji se otpisuje i gde otplaćujemo ceo dug, to upravo rešavamo sa Poslovnom bankom, moramo da pozajmimo novac, mi iz uprave ćemo pozajmiti deo novca, deo ćemo podići dugoročni kredit, ali moram da napomenem da smo platili pet miliona evra poreza u poslednja tri meseca, da plaćamo redovno socijalna primanja svima, da plaćamo plate redovno, stare dugove redovno... Kad isplatimo ta tri miliona evra, nećemo imati više obaveze ni prema kome. Mi smo jedan od najstabilnijih klubova u Evropi kada su u pitanju finansije", rekao je on.
 

peptidde

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
92
Reaction score
941
Локација
Beograd
Budžet od 20 miliona evra je u top 8 najvećih u Evropi? Ostojah opet lupa kao otvoren prozor. Budžet jednog Asvela za ovu sezonu je EUR 21 milion (budžeti klubava u francuskoj su javno dostupni o čemu je i Eurohoops pisao, npr. Monakov je EUR 27,5 m.), a gde su Real, Barsa, Pao, Efes, Olimpiakos, Milano, Fener..
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.223
Reaction score
15.857
Локација
Beograd
Na kraju, zagolicao je Mijailović maštu navijača Partizana najavom novog pojačanja na mestu plejmejkera.

"Radimo na tome, tajna je, ne mogu da kažem ništa više". - ajde bre ne laži, kako te nije sramota.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.665
Reaction score
2.842
Локација
Humska ulica
Kapiram da je morao u izbornoj tišini da kaže da se Partizanu daje novac od strane države. Zato je i došao u emisiju. A najveći novac donosimo mi koji smo prošle godine plaćali golubarnik 12k a sada 25k.
A budžet je 20 miliona ,za igrače daj boze da i imamo 12.
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Budzet od 20 miliona je izmedju 12. i 16. mesta. Ne znam koliki je budzet cigana, Valensije i Baskonije, to je tu negde. Jedino Zalgiris i Alba imaju manje budzete od toga.
 

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
Pred izbore?
Ja kolko znam mi sebe smatramo inteligentnijim i moralnijim od gana, ne zajebavajte se. Ostoja svakako nek pusi kurac ko sto je pusio do danas ali ovde sad da se obaramo brojkama koje su isplivale samo da bi realni grobari glasali za zvalavog.....
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.097
Reaction score
14.482
Локација
Kipar
Stavka od 5 miliona za porez se nigde u Evroligi ne racuna u budzet tima jer takva dugovanja u Evropi ne postoje. Pohvalno je sto cemo se konacno resiti tog famoznog duga za porez ali nas timski budzet je 15 miliona evra gde najveci deo dolazi od karata. To je ono sto Zoc potencira i na cemu se radi, da se napravi odrzivi nacin poslovanja tako da se sto vise smanji zavisnost od drzave.
 
Top