Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
567
Reaction score
2.169
Kritika na racun uprave sa svinjarijom oko karata. Vise puta sam imao cimanja oko sedista za koje sam obnovio sezonsku kartu.
Nekad prodaju karte sa istim sedistem, a cak je i coveku prodata ista sezonska, samo bez popusta.
Sto se tice edara, nije za ocekivati od njih da resavaju probleme koje su Efinity i uprava napravili. Ni ja se za dnevnicu od 1000din ne bih svadjao ili sta god...
Zato kada placaju kazne EL za stajanje na stepenistu, treba da pisu Efinity-ju, a ne da palamude sa saopstenjima i kenjaju navijacima da ne stoje na istim.
Ovo protiv Mege jeste ispalo glupo, ali bila je takva situacija, pa nek prodje.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.451
Reaction score
4.807
ajde ne zajebavajte, bio je slobodan ulaz, bio je poseban dan... vecina ljudi je dosla ranije...sta su trebali da udju na 200 i izbace nekoga?! prvi nisam zadovoljan mbogim stvarima u areni ali zaista ne znam kako su mogli bolje to da organizuju?!
Mogli su da dele besplatne karte.
Ili da naglase da sezonske neće važiti, tj. da neće biti garant za ulazak u Arenu.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Ajde iskulirajte ljudi sa karatama, bar sto se u vezi ove utakmice tice...Seli ste gde ste seli, ni ja nisam sedeo na svom mestu i bas me briga...Svi smo bili tu koji smo hteli, mogli ili zeleli da budemo i to je to...
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Ni ja nisam mogao do svog mesta ali naravno nije mi zao, sto neko napisa gore stajao bih i na jednoj nozi na ovoj utakmici da je situacija to zahtevala.
Sto se tice povlacenja brojeva i ja sam protiv toga i slazem se sa @IzrazitiFavorit i @JasminaT . Mnogo mi dobrih igraca smo imali na svakom broju da bi se neko izdvojio, mozda sto kaze @Silvija Mizdrak da se odstampa prezime i urami dres..nisam pametan sta raditi jbm li ga.
Nego sad gledam opet utakmicu pa vidim da imamo MTS na dresu. Nisam procitao nigde da smo obnovili saradnju i koliko znam u EL prekrivamo logo, zna li neko sto ga nosimo u ABA...
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.907
Ako će da se povlače dresovi, prvo treba da se povuku sakoi dva trenera koji su oličenje moderne partizanštine
I Tegeltijina majica :D

Nemoguće je za dresove. Br. 5 na primer.
Za broj 13 bih i mogao da izdvojim Miloja, bez obzira na to što je Miloje preminuo. Igrački, borbom, itd. Izdvajao mi se.
Ali na broju 5 nema razdvajanja, neizvodljivo.
A onda sve pada u vodu.
Ili da povlace brojeve bez prezimena, sto bi bila budalastina.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.686
Reaction score
22.569
Локација
Beograd
I Tegeltijina majica :D

Nemoguće je za dresove. Br. 5 na primer.
Za broj 13 bih i mogao da izdvojim Miloja, bez obzira na to što je Miloje preminuo. Igrački, borbom, itd. Izdvajao mi se.
Ali na broju 5 nema razdvajanja, neizvodljivo.
A onda sve pada u vodu.
Ili da povlace brojeve bez prezimena, sto bi bila budalastina.
Bio je i Vujanić, koji je bez da se većina ne ljuti i bolji igrač od Miloja, Bogdan, lik zbog koga sam kao klinac nosio dok sam trenirao 13, Mire Radošević...
I to od 90-ih samo...
A za 5 Kića i Danilović, dalje da ne idemo...
 

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
440
Reaction score
331
Локација
NBG
Prvestveno mislim zato sto su oba igraca preminula. Brkic u 26-oj godini, jos je bila karijera pred njim, da ne pricam o zivotu, a Milojevic u 46-oj godini, osmeh, borba, iako je proveo 2 sezone kod nas, u trecoj je zavrsio karijeru, ostavio je ozbiljan trag, odbio da sedne na klupu posle Duleta, necemo doziveti da jednog dana bude Duletov/Zeljkov naslednik. Ne kazem da drugi igraci to nisu zasluzili, vec splet tih okolnosti i te njihove sudbine da odu prerano, meni je dovoljan da se povuku dresovi.

U fudbalu je povucen dres 22, pa ne vidim zasto bi i ovde bio problem.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.591
Reaction score
13.569
Локација
Yaoundé
... U fudbalu je povucen dres 22, pa ne vidim zasto bi i ovde bio problem.
Kad nismo povukli devetku Mancea, nije trebalo povlačiti ni tu 22-ku. Istini za volju, u sezoni nakon Manceove pogibije, zatražena je posebna dozvola od UEFA i čitave te sezone u sastavu su, po tadašnjim pravilima, bili redni brojevi od 1 d o11, osim što je umesto 9-ke ubačen broj 14. Čak se sećam da smo igrali sa nekim Portugalcima (Portimonense?), pa su pre utakmice postavili pitanje tog broja koji nije bio po pravilima. Kada im je objašnjeno o čemu se radi, ljudi su čak uputili i izvinjenje...

To sa povlačenjem dresova možda deluje ok, ali u nekom trenutku moglo bi postati problem. Od kog trenutka početi sa tim? Zašto recimo ne bi bili podignuti i npr. dresovi Farčića i Milenka Savovića?... ili u fudbalu Moce Vukotića? Namerno pominjem njih jer su svi nosili desetke... ili petice Kiće, Danilovića, Harisa Brkića... A opet, bilo bi nepravedno da se to ne učini i sa dresovima Bobeka ili Galića, Bobana Petrovića, Miška Marića...

Ako će se već praviti počast igraču, onda se podigne njegov dres, ali broj neka ostane u upotrebi. Ne može naknadno neki lošiji igrač nikako ukaljati broj 22 Saše Ilića, već može biti samo motiv više onome koji će dobiti priliku da taj broj ponese...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.559
Локација
Beograd
Никад не треба повлачити неки број дреса, него је тај број само мотив више неком будућем играчу да се приближи или престигне великана који је тај број носио!
Време и Партизан не почињу са нама и неће се са нама ни завршити, оставимо и будућим генерацијама да имају неке своје идоле у дресу са неким истим бројем, као што смо их ми некад имали...

Исто тако нисам ни за то да стадион понесе име по једном игграчу јер има много оних који би могли бити тај један, као што нисам ни за преименовање хала (па и домова културе) по неком једном човеку, па ма колико да је тај човек био велик или битан...

Неко је саградио тај стадион, халу, дом културе и дао му име, изволи, сагради нови стадион, нову халу, нови дом културе - па му дај име какво хоћеш...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.890
Локација
Žrnov
Bilo je pitanje za Želimira na konferenciji posle utakmice da li bi podržao inicijativu da se jedna trbina u Areni nazove po Miloju.
I ja mislim da je to ok. Evo čak i jedno Jedinstvo iz Mačestera ima tribinu koja se zove Sir Alex Ferguson Stand.
 
Top