Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.043
Локација
Beograd
Prisustvovao sam panelu na Kopaoniku i sve sto imam da prenesem jeste da povlacim sve sto sam rekao na prethodne dve strane... Verovatno ce mediji kao i uvek da prenesu jednu recenicu sa panela, a kad je budete procitali, podivljacete svi i to sa razlogom... Napred Partizan!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Prisustvovao sam panelu na Kopaoniku i sve sto imam da prenesem jeste da povlacim sve sto sam rekao na prethodne dve strane... Verovatno ce mediji kao i uvek da prenesu jednu recenicu sa panela, a kad je budete procitali, podivljacete svi i to sa razlogom... Napred Partizan!

Шта сад требамо чекати на медије иако је члан Форума присуствовао, одапни је какве везе има, нико свеједно и не воли Остоју.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.917
Reaction score
21.631
Prisustvovao sam panelu na Kopaoniku i sve sto imam da prenesem jeste da povlacim sve sto sam rekao na prethodne dve strane... Verovatno ce mediji kao i uvek da prenesu jednu recenicu sa panela, a kad je budete procitali, podivljacete svi i to sa razlogom... Napred Partizan!
Ne odaje baš utisak čoveka na kog možeš da se osloniš kad ga vidiš kako priča uživo, a?
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.043
Локација
Beograd
Шта сад требамо чекати на медије иако је члан Форума присуствовао, одапни је какве везе има, нико свеједно и не воли Остоју.
Ukratko... Onaj cigan sa Nova S je prozvao precednika zbog stadiona, narocito nacionalnog... Eksplicitno je naveo da je bolje da se deo tih para da klubovima nego sto se trosi na te stadione koje niko ne koristi. Kao primer naveo je Leskovac i Loznicu.
Nas predsednik se prvi nasao da brani vodju...Branio ga je onako nemusto tipa mojne vezujete politiku i sport...Nadovezao se Lakovic koji je odbranu vodje podigao na visi nivo...
Inace, sam panel je bio sviranje k... sala bila punija nego prilikom otvaranja. Prisutni podeljeni na navijace Partizana i zvezde. Imajte na umu da se radi o ozbiljnom skupu na kojem ucestvuje kompletna privreda nase zemlje. Kotizacija za skup je 500 eura a u salu ne moze da se udje bez placene kotizacije. Navodim ovo kao dodatni osnov da Srbiju sport zanima i na tom "najvisem nivou".
Sto se mene tice, ja sam covek kojo ceo zivot pratim Partizan, slusam Pank, skolovao sam se jer sam morao da prezivim... Ispratio sam ovaj panel jer me je zanimao i pratio sam samo ovaj, za ostalo me boleo k... zakljucak je da distanciranja od sns nema ni u najavi. Da li je moguce imati nekog Cegevaru na celu Partizana u ovom momentu ne znam, ali ova sada prica ne odstupa od one koju gledamo svaki dan preko TV...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Изгледа им је АВ јебао матер обојици вјероватно после Арене и подршке Жељку.
На панелу је највише било ја теби војводо ти мени сердаре. :puke:

Ал ко јебе Остоју, његово је да потпише продужење уговора, а после нек пуши коме и кад мора.

И не, у окупираној земљи није могуће имати другачију управу од ове и не треба се надати.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Pa ovde je rekao ako mu Partizan ne da novi ugovor sigurno nece raditi godinu dana nigde

Bar sam ja to tako skontao
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.026
Reaction score
7.667
Kao sto je neko rekao posle Efesa..bitka za odbranu Željka je tek počela.
Svaku sledeću utakmicu prozivati pošumljenu pušikuraču dok ne produži ugovor Najvećem, i to intenzivnije nego gazdu mu,pocrkali majci obojica!
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
367
Reaction score
2.290
Локација
Kraljevo
Nadam se da će nešto biti jasnije u skorije, predstoji nam završnica sezone u EL i rvanje u aba blatu sa ciganijom, ne bih voleo da se ni tada ništa ne zna.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.524
Pa ovde je rekao ako mu Partizan ne da novi ugovor sigurno nece raditi godinu dana nigde

Bar sam ja to tako skontao
Ugovor spomenuo nije. Rekao je, citiram: "Ne verujem da ću, KADA budem završio u Partizanu, ići u neki drugi klub."

Svako tumači kako želi, svako čuje ono što želi... ili ne želi da čuje. Kao što se posle konferencije posle utakmice sa EFES-om digla euforija tako sada očekujem da će da se najavljuje apokalipsa. Takvi smo u svemu.

A novinari jedva čekaju neku "senzaciju" da mogu da seru do mile volje. Kada se Željko vratio u Partizan šta je rekao o ugovoru i kada je isti potpisao? Koliko mene sećanje služi tek kada je tim bio praktično sklopljen i tada je izjavio da njemu ugovor sa Partizanom ne treba. Nije 2021. bila pre 100 godina, nije teško proveriti.
 
Top