Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
"AKO JE KOKAIN DROGA ONDA SAM JA NARKOMAN"
VELECASNI Klaudio Kanidza, izjava za Tempo, jebem li ga neznam koji broj.
Nek se Rasha vadi na ovu recenicu samo zameni ime drogice.
@Ulaz O pozdrav brate iz Juzne Makedonije(Grcke za nekog).
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
697
Reaction score
1.370
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Ma ja sam ubedjen da nece biti nista ozbiljno ovo sa Tomasom...Jedino ako sami ne odluce da raskinu ugovor zbog stete koja je nacinjena ugledu kluba...Ali, ovo je bio suvise dobar potpis da bismo ga se tako lako odrekli...Rebnuti neku kaznicu, time malo ustedeti na plati i vozi...A i on ce verovatno jos vise da se trudi da pokida jer se obrukao...
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
697
Reaction score
1.370
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Htedoh taj deo da stavim pod navodnike, ali me mrzelo preko fona to da radim :D To sam vise napisao iz nekog Ostojinog ugla, pretpostavljam da bi on tako nesto stavio u saopstenje...
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.432
Reaction score
4.549
Ja sam se malo otvorio, zivelo duznicko ropstvo narednih sest meseci
 

Прилози

  • D12C2586-EE14-4CB0-BABD-B00794E60A13.jpeg
    D12C2586-EE14-4CB0-BABD-B00794E60A13.jpeg
    876 KB · Прегледа: 109

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Jel može nekom drugom da se da karta ako kupiš sezonsku pa nekad ne možeš otići na tekmu ili je to isključivo na ime?
 

Mr Cempi

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
48
Reaction score
35
Локација
Kragujevac
Nadam se da ce Tomas proci sa uslovnom kaznom, da mu je ovo prvi put, pa da se ovo vodi kao prekrsaj. Boljeg necemo sad naci od njega.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
KLAUZULA ZA RAŠON TOMASA - Sto se tice trenutne situacije oko Tomasa, imali smo nekoliko razgovora sa njegovim advokatima. Informacije koje smo dobili od njih su da je Tomas upravljao automobilom u kome se nalazilo lice koje je ucinilo prekrsaj. Tomas je platio prekrsajnu kaznu i danas je slobodan gradjanin, koji moze da putuje i radi bilo gde. Bez obzira na sva uveravanja mi cemo u skladu sa nasim procesima i pravilnicima potpisati aneks ugovora, da ukoliko se dogodi bilo koja kompromitujuca stvar, a dok je igrac pod ugovorom KK Partizan ce imati izlaz iz ugovora bez stete za klub. Verujemo da je Tomas bio u pogresno vreme na pogresnom mestu, takodje verujemo da ce svojim zalaganjem na parketu opravdati tu cast sto ce nositi dres Partizana - odgovorio nam je predsednik KK PARTIZAN, Ostoja Mijailović na pitanje ZONE PRESS o " slučuju Tomas".

Ostaje Tomas.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.441
Reaction score
11.763
Локација
underground
Sto se tice Nikolica,i meni je on bio ok,ali mogu samo da se radujem ako su Trinkijerovi kriterijumi toliko visoki da za njega nece biti mesta sledece sezone.Njemu svakako zelim sve najbolje,posteno je odradio sezonu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top