Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.750
nije mi prvi put da postavljam vakve budalastine :banghead: :D

Neka ti ovo bude poslednji put, inace letis sa pozicije moderatora! :D
Pa dokle vise :D

Ali eto, analiza se brani pravom na misljenje coveka koji prati koledz kosarku dugo godina.
Jbg, i ja pratim engleski fudbal dugo kao i legenda Zgro, ali to ne znaci da sad o svakom pojedinacnom igracu mogu pisati ekspertizu. Narocito o igracu koji je "amajlija" i "mahac peskirom" na klupi... Boze sacuvaj :krsti:
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Neka ti ovo bude poslednji put, inace letis sa pozicije moderatora! :D
Pa dokle vise :D

Ali eto, analiza se brani pravom na misljenje coveka koji prati koledz kosarku dugo godina.
Jbg, i ja pratim engleski fudbal dugo kao i legenda Zgro, ali to ne znaci da sad o svakom pojedinacnom igracu mogu pisati ekspertizu. Narocito o igracu koji je "amajlija" i "mahac peskirom" na klupi... Boze sacuvaj :krsti:

Auh Oplenac, kad tako napišeš i sročiš, ispadam smešan što sam mišljenja da nije daleko od istine njegova analiza. Nije on tako neuk i neinformisan pa da ga baš ismevamo. Radim svaki jebeni dan tu koledz košarku, nisam se baš bazirao na odbranu njegove analize pravom na mišljenje autora. Izneo je relevantne podatke, na osnovu njegove koledz karijere.
Napisano je već da nije u korelaciji sa njegovom ulogom kod nas, prihvatam.

Kako sam došao u ovu situaciju da branim ovog tipa, nije mi jasno :oops::rolleyes:
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.750
Njegova analiza je diletantska. Ja se ne bi usudio da izbor Trinkijerija omalovazavam, cudeci se njegovoj gluposti i njegovom neznanju. Izmedju redova, bukvalno curi cinizam u njegovoj splacini od teksta.
Ej, on se pita sta ce taj igrac Partizanu!? Pa ko je on da se pita!? Izneo relevantne podatke? Daj mi par dana, i imaces feljton o nekom igracu na osnovu relevantnih podataka.
Pravo na misljenje - najizhabanija rec i izgovor na ovom forumu. Pravo na misljenje je ovde drugaciji naziv za objektivno grobarsko, odnosno cigansko misljenje, isti kurac.
Nista licno protiv tebe, ne ubrajam tebe u tu grupu, ali nemoj samo nesto sto je napad na Partizan, i reakciju navijaca, opravdanu svakako, pravdati njegovim pravom na misljenje.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Verujem da bode oči ovaj deo, "Nadam se da Trinkijeri u njemu vidi nešto što na prvi pogled nije bilo vidljivo meni koji intenzivno godinama pratim ACC konferenciju NCAA, pa sam i Mekadua veoma često gledao tri sezone dok je bio na Kerolajni."
Okej, vidim na šta ciljaš. Ja sam više obraćao pažnju na samu analizu njegovih nedostataka, pa sam se složio sa tim.
Svakako ne bi bilo dobro da budem okarakterisan kao objektivni grobar :picka-ciganska:, košarkaški klub mi je mezimac našeg sportskog društva :pfc:
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Dotični cigan je brže-bolje posle Jaramazove trojke napravio klip o mogućim koracima, svemu i svačemu.
Sad kreće da gura priču o srpskoj ligi i košarci.

Zajebite. Kad napravi uporednu analizu sa Beronovim užičkim i krene da potencira priču o njihovoj ulozi u propasti toga što on zove srpskom košarkom, onda možda i zasluži titulu objektivnog ciganina.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Nisam pratio sta radi ove godine, ali se slazem da ima potencijal.
Sad vidim da ima dosta pristojnu statistiku, ali ocigledno i dalje nije u stanju da pogadja za 3. Ako popravi sut, ima potencijal i za NBA.

E sad, Miskov je igrac, vec je bio na nekoj pozajmici u Megi, tako da... Znas vec kako to ide.

Prastajte za off. Kad je moglo pola godine o Sisku, valjda mogu i 2 posta o Ilicu :D
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Mene vise pojede sto nam fali poslednja titula ABA lige na toj zastavi, a klubu sam pisao X puta za to
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
" procesu smo potpisivanja reprograma po kojem će kamata biti umanjena za 50%, uz grejs period od 24 meseca i period otplate od 60 meseci. Preostali milion su obaveze za koje su u većini slucajeva potpisani sporazumi o reprogramu i taj dug se vodi kao obaveza a ne dugovanje. Servisira se iz planiranih priliva i ni na koji način ne ugrožava poslovanje kluba…. U bilansima od prošle godine stoji dug u iznosu od 6,6 miliona evra i to treba pojasniti."

Ovo je valjda izjavio Ostoja pre par meseci. Jel ima nekih novih informacija, pojasnjenja i sl?
Pise jos da je klub imao dug prema igracima i trenerima u visini od 2.7m evra..ali da su dogovorene isplate u visini od 1.1 milion.


Nesto mi na pamet pala " evropska prostitutka" i njen put...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Niko ne komentarise to da smo kontaktirali Dangubica :D
Po Ostoji nista jos ozbiljno nije, ali smo zabacili mamac.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Zar nije završen rok registracije za EK ? Dangubić je izabrao mutirane i prema tome tamo mu je i mesto a pritom je igrač koji ne ume ništa da iskreira sam sebi a mi smo malo napadački impotentni tako da nema svrhe dovoditi gancija, karijeru može da oživljava u kod ćokija. Inače tu vest sam video na Tnjiteru pre par dana tako da vrv nema ništa od toga.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top