Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Mnogo dangubića i sad ima na "našoj" tribini, pre bi se uklopio tamo nego u timu koji ima šampionske ambicije. Ako bih izdvojio išta pozitivno u vezi sa njim, to je da mi liči na pevača Radioheada i više ništa
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Idu pitanja za presednika, pa eto prilike da se posalje link i da se lepo pita koliko je nas klub dobio od cele te sume..
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
^ To nije pitanje za preCednika, jer ne spada u njegove nadleznosti. Pitanje je za premijera/ku... Kada bi se zajebavali:banghead:
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854

Par podataka koji se ticu finansija:

Dug je 2.5 miliona evra (ukljucujici poreski dug)
Prihod od prodaje ulaznica (sezonske + dnevne) 90 miliona dinara, to mu dodje oko 750.000 evra.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.991
Reaction score
26.010
Локација
ante portas
Koji mu je ovo put da priča o dugovanjima ?
Postaje već dosadno. Svaki intervju ista priča.

(Ovo je više za temu uprava,finansije)

Praštajte.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.288
Reaction score
10.763
Локација
underground
Ma ljudi iste stvari pitaju,pa onda naravno da ce stalno isto i da prica.Ne znam ni sto rade ovo svaki mesec,kad nema toliko aktuelnosti za pricu.Ipak meni je najzanimljiviji deo,onaj o saveznistvima,gde je rekao ,da ako se to bude od njega trazilo da ce podneti ostavku,sto znaci da je svestan da postoji mogucnost da se to od njega bude trazilo.

Za menadzment lige,istina je da je promenjen,i istina je da Covic nema vise najveci uticaj,zato i galami toliko,i preti napustanjem.
No to ne znaci ,da sada mi imamo takav uticaj.Presudan posao je na tome odradio Bokan,a mi smo tu samo pripomogli.
Medjutim Covic ucenama pokusava da taj uticaj povrati,te bi mnogo voleo da polufinale bude izmedju milogoraca i cigana sa prednoscu domaceg terena kod ovih prvih.

Prognoziram da bi cigani napustili tu seriju,i krenuli u razbijanje lige.

Eventualno finale izmedju nas i milogoraca ako bude kucu bi stavio da bi ih dobili pred punom arenom,bez obzira kakvo bi sudjenje bilo.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.952
Локација
Žrnov
Saznali smo i koliko je ko dobio od vlade.Cigani su prema Tegeltiji dobili 480 000 evra,a Partizan 120 000.Zasto me ne iznenadjuje sto to nije objavljeno,nego je samo objavljena ukupna cifra?
Ja juče baš komentarišem sa mužem tu vest o ukupnoj cifri, i kažem "ma njima će 500 hiljada mi 100 hiljada". za malo sam cifru omašila, ali odnos nisam....
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Jel to proverena informacija? Mislim , taj odnos. Jel ima neko tu objavu Tegijevu?
Najmanji problem je, da ako se to krije, Tegi uputi dopis vladi Srbije, ili nadleznom ministarstvu, u skladu sa zakonom o dostupnosti informacija od javnog znacaja i upita:
- Koliko novca su dobili klubovi ponaosob?
- Po kojim kriterijumima se vrsila raspodela sredstava?
Znali smo da se u privatni klub "trpa" 2, 3 puta vise, ali ovakav odnos, SRAMOTA!
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.288
Reaction score
10.763
Локација
underground
Ima objava da je partizan dobio petinu sume.A po kom kriterijumu? Pa verovatno po kriterijumu da je Covicu zafalilo para,kao i do sada
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Jbt pa upumpali su 20 miliona u taj ciganski projekat, pobrisali još toliko dugova, mi stojimo na 6-7 miliona već 5-6 godina, od toga preko 50 posto duga prema državi koja ovima briše sve moguće, i sad neko nerviranje i čuđenje što država daje ovima 300-400 hiljada više.

Koje kurčevo obrazloženje zašto takva raspodela.

Mi smo tu statisti, da se sutra može reći dobijali ste i vi, a cifre će se zaboraviti, kao što se i sad neke stvari zaboravljaju.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
U komentarima vesti napisano je:
Ispred mojih ociju pukla je staklena flasa(da budem prezizan Unuce ) .Ta flasa je bacena iz samog coska tribina tako da je letele sigurno preko 50 m i prosla neposredno pored zene koja je sudila taj mec.
Dugo me nesto tako nije sokiralo,kakav mentalni sklop treba da budes da nezadovoljan sudijskom odlukom pacas flasu na teren koja moze bez problema usmrtiti bilo koga na terenu ili gledaoce do terena.Zaista strasno
(123, 30. januar 2020 19:07)
# Link komentara


Stvarno ne razumem koliko nerazuman treba da bude neko da ovo uradi!


zar se nije onomad jedan istaknuti član ovog Foruma hvalio da ne ide na utakmice KK-a bez nekoliko "unučića" u šteku? :unsure:
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Jbt pa upumpali su 20 miliona u taj ciganski projekat, pobrisali još toliko dugova, mi stojimo na 6-7 miliona već 5-6 godina, od toga preko 50 posto duga prema državi koja ovima briše sve moguće, i sad neko nerviranje i čuđenje što država daje ovima 300-400 hiljada više.

Koje kurčevo obrazloženje zašto takva raspodela.

Mi smo tu statisti, da se sutra može reći dobijali ste i vi, a cifre će se zaboraviti, kao što se i sad neke stvari zaboravljaju.

Tegeltija je lepo onomad rekao da je Srbija jedina zemlja u kojoj je lakse vratiti dug od 60 miliona nego onaj od 5 miliona.
Kad su oni menjali pravilnik o nagradjivanju 2013/2014, pa klub koji igra evrokup odjednom poce da dobija vise od Beograda nego klub koji igra evroligu, imali smo na delu lepu pokaznu vezbu sta nas ceka, i na sta je zli debeli Dukljanin upozoravao..
Naravno, kada su ta dva kluba promenila takmicenja u kojima se takmice, promenio se, gle kurca i pravilnik.
E sad, ajde sto to moras da crtas glupim i zatucanim ciganima, jer su oni izgubljeni slucajevi, ali kad to isto treba da radis i objektivnima medju nama, e onda znas da smo samo geografski u evropi, a intelektualno i civilizacijski u africi ili nekoj azijskoj vukojebini. Mislim da su ljudi ovde poslednja sansa za one koji veruju u teoriju evolucije, odnosno veruju da je covek nastao od majmuna. Mada je izgleda i tu doslo do komplikacija, posto ocigledno nismo kompletirali taj proces evolucije, i da je negde zapelo.
Jebem ti, gde mi zivimo...I sa kime mi delimo vazduh...
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Cuo sam od par ljudi da smo zainteresovani za Nemanju Krstica,da li znate nesto vise o tome?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top