Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.547
Reaction score
3.854
Локација
Beograd
Bez brojanja krvnih zrnaca.

Poslednja opomena svima!

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Elem, apelujem na mir i strpljenje, ove, a i sledecih sezona.
Sada je najvaznije da klub opstane.
Pogledajte neke druge koji nemaju KK.
Dakle, po cenu beton lige, ali za kontinuitet.
Napred Partizan.

AMIN!

Ja sam se već pomirio sa činjenicom da u sledeće dva-tri godine trofeja viditi nećemo! Ako uzmemo bilo šta, to je BONUS!

Spreman sam na tu žrtvu, ali samo pod uslovom da posle te tri godine na čelu kluba vidim odgovorne ljude, a ne one koje su klub i dovele do bankrota!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.277
Reaction score
18.360
Локација
Kej Republika
Sto kaze Dvoglavi, uz KK i u beton ligi. Momci sa Duletom na celu zasluzuju ogromnu podrsku. Sad treba pokazati velicinu i dici se iz pepela kad je najteze. Pun Pionir, pritisak, strpljenje, podrska, vera, to je ono sto nam treba.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
U neku ruku je i dobro da se desila. Fali nama jedan dobran reset SVEGA osim prvog trenera...Na to gledam kao uslugu onog od gore, a ne kao ravnanje računa.
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Ништа од тога се није десило, никаква промјена у организацији, руководству, финансирању, сигурно ни неће ускоро па онда не видим добру страну тога...
Ресет би значио почетак од нуле, а ми смо у дебелом минусу.
 

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
Kao sto si i sam obrazlozio, "dobro" bi bilo samo u slucaju da su se desile nekakve korenite promene u organizaciji kluba, ali kako vidimo, nastavlja se po starom. Jedina je razlika sto ove godine nema ni ono malo kesa sto se dobije kroz igranje EL, plus ce te svi jos vise ucenjivati ako se pojavi neki novi biser u klubu, dakle manja zarada od transfera. Kako crno dobro.. :confused Propast smo odlagali kroz tu EL i prodaju igraca, sada nema nikakve strategije kako se konsolidovati finansijski, a istovremeno napraviti ekipu koja moze u skorije vreme kroz rezultate da se domogne ponovo EL. Dule je poslednji koji jos moze da ulije kakvu takvu nadu da se mozemo izvuci sto pre iz ovoga..
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
A koji klub sa ovih prostora nije u minusu?
А који клуб са ових простора је био у таквој позицији каквој смо ми били у блиској прошлости?
Да нећемо можда да се поредимо с Хемофармом, Радничким, Широким Бријегом...?
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
@WebGazda

Naravno, odgovornih ljudi ima koji bi fantastično vodili klub! Čini mi se da je to trenutno neizvodljivo u ovoj sadašnjoj Srb-ciganiji! Jer da bi jedan košarkaški klub funkcionisao potrebne su pare! A pare neće niko da ulaže dok se ne donese adekvatan zakon o privatizaciji u sportu! Što se tiče države, oni daju pare u onu privatnu rupu bez dna, dok nama ne daju ni mrvice! Tako da sam totalni pesimista po pitanju nekih lepših dana za naš KK, bar u naredne 3-4 godine!

Nama ostaje da da budemo uz klub, pa makar igrao kako je neko rekao i beton ligu, zato što smo mi Partizan, jedan jedini, onaj koji bitiše sa usponima i padovima još od davne 1945 godine!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.460
Reaction score
2.236
I ostali klubovi su u fazi raspadanja to ce osetiti i vestacki klub od predgradja, ja sam dlaboko ubedjen da ce nas KK Partizan opstati. Slazem se da treba da dodju novi ljudi u upravi i da postave klub na zdrave noge.Rezultati sve dok je Dule na klupi Partizana nece izostati.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
А који клуб са ових простора је био у таквој позицији каквој смо ми били у блиској прошлости?
Да нећемо можда да се поредимо с Хемофармом, Радничким, Широким Бријегом...?
Na koju situaciju misliš 88, 92, ili 98? Imaš tekst Boriše Vukovića iz 99 na KKP nostalgija, mnogo toga objašnjava.

Naravno da treba da se poredimo sa velikanima ovog podneblja: Cibonom, Splitom, Bosnom, Zadrom, Olimpijom...
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Na koju situaciju misliš 88, 92, ili 98? Imaš tekst Boriše Vukovića iz 99 na KKP nostalgija, mnogo toga objašnjava.

Naravno da treba da se poredimo sa velikanima ovog podneblja: Cibonom, Splitom, Bosnom, Zadrom, Olimpijom...
Оно што је заједничко већ поменутим клубовима Хемофарму, Радничком и Цибони, Сплиту, Босни, Задру, Олимпији јесте да су то клубови који или постоје на само на папиру, или су на путу да постоје само на папиру
Неки од тих клубова су били успешни у европски оквирима, али пре 30-ак година, данас су ту где јесу
Оно по чему се разликују поменути клубови од Партизана јесте да је Партизан био у Паризу пре 4 године (нису деценије прошле), a на добром је путу да се сврста у ову групу клубова по горе наведеним параметрима
У исто то време (непосредно после Париза) неки конкурентски клубови у земљи у које би се евентуално сливао део државног колача практично нису постојали, прецизније речено, улога им је била мизерна
И да, у исто време, напредњака није било ни близу било каквим државним функцијама
Својим брањењем нечега што је неодбрањиво вређаш здрав разум некима од нас, који додуше на овој теми јесу дебела мањина, али није ова тема на форуму (уз сво поштовање свих овде) репрезент расположења међу навијачима Партизана
Све је више оних самокритичних, трезвених и драго ми је због тога
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Pa ti i ta manjina kako pises,uzmite i lepo napisite ko je kriv.
Imenom i prezimenom oznacite krivce.
Jel kriva uprava?
Ako jeste krenite od sutra sa skandiranjem protiv uprave.
Jel kriv DV?
Krenite od sutra sa skandiranjem protiv njega.
Ili ce se i dalje habati tastature da se odbrane nevinasca iz aktuelne vlasti?
Nemam ni najmanji razlog da branim PSD,jos manje Silobada.
Po meni oni snose dobar deo krivice sto je stanje trenutno kakvo jeste,i sto moze biti jos gore.
Pored njih,utice i to sto je kosarka iz godine u godine sve vise neprofitabilan sport,kako u regionu tako i na ostatku kontinenta.
Uticu na stanje u klubu i nevinasca iz vlasti jer nisu adekvatno nagradila nase uspehe,iako je to bilo propisano nekim stavkama,vec su neosnovano kao i prosla garnitura vlasti,upumpavali sredstva u neuspesan,kasnije mutiran klub.
Sto se tice DV,uvek cu ga braniti za ono sto radi u sportskom delu ,jer jednostavno iza njega stoje rezultati,tacnije trofeji koji krase vitrine kluba.
I ubedjen sam da cemo ove godine igrati finale ABA lige.
Lepo rece kuki,ko hoce moze dosta toga da nauci od istorije.
Za pocetak da podrzimo ekipu sutra u Pioniru.
:napred Partizan
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.830
Dule je za danas najavio razgovor sa Bogdanovicem.Izgleda smo osudjeni,t.j. primorani da gledamo Muku Bogdanovica ove sezone:banghead
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Stavljajući sve ove klubove zajedno u istu ravan samo pokazuješ koliko zapravo ne poznaješ košarku i njenu istoriju na ovim prostorima. Nekih od tih klubova su bili nešto što više neće biti niko sa ovih prostora, sigurno u neko dogledno vreme, a verovatnije je više nikad. Sada funkcionišu u skladu sa ekonomskom situacijom, odnosno po tržišnom principu gde su košarkakški klubovi na ovim prostorima neprofitabilni, pa samim tim ako ih država ne dotira posustaju.

BIla je pre petnaestak godina na f4 i Olimpija, i to kao klub iza kojeg stoji država, pa šta? To apsolutno ništa ne znači. U košarci se ulaganjem postiže uspeh,a ne obratno, to svaki laik zna.

Partizan se plasirao na 2010 na f4 skoro isključivo zahvaljujući radu velikog trenerskog maga Duška Vujoševića, a ne zato što je klub imao optimalne uslove za takav uspeh, posle toga je sve nastavljeno sa već viđenim scenarijom u našoj košarci, osim što je Partizan po prvi put u svojoj istoriji osvojio titulu godinu dana posle odlaska na f4, a onda je usledilo zavrtanje ruku od strane sadašnje vlasti. Podmetačina je da je država stajala iza Partizana posle Pariza, samo je klub dobio približno adekvatnu nagradu za uspeh koji je ostvario, zašta se nedugo zatim maksimalno potrudilo da se to anulira, što smo videli po pitanju trenažne hale.

Priča da ja branim nešto imaginarno je besmisleno, mnoge stvari se ni meni ne sviđaju(niti su mi se sviđale godinama) kako funkcionišu, ali na pogrešnu adresu se udara kada se napada Duško Vujošević, kao i što domaći mediji pokušavaju njega da prikažu kao glavni remetilački faktor u srpskoj košarci. Opet i da je u tom segmentu onako kvalitetno kako mnogi zamišljaju, ne bi bili u mnogo boljoj poziciji nego danas, što se tiče finansijske situacije.

Slobodno ti u svojoj sobi zamišljaj neki "veći" i bogatiji Partizan, mi bez zdravog razuma ćemo sutra u Pionir da pružimo podršku ovom i ovakvom Partizanu, zato što znamo da cenimo sve ono što nam je klub podario svih ovih godina.
 

Dirigente

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2014
Порука
210
Reaction score
52
Ako jeste krenite od sutra sa skandiranjem protiv uprave.
Jel kriv DV?
Krenite od sutra sa skandiranjem protiv njega.
Nemam ni najmanji razlog da branim PSD,jos manje Silobada.
Sto se tice DV,uvek cu ga braniti za ono sto radi u sportskom delu ,jer jednostavno iza njega stoje rezultati,tacnije trofeji koji krase vitrine kluba.
I ubedjen sam da cemo ove godine igrati finale ABA lige.
Post ti je sustinski zamena teza, kao da si najbolji djak DVa :D
Za te trofeje koje krase vitrine kluba zasluzni su i PSD i DV, kao sto su zajednicki zasluzni za ovo dno gde smo sada. Ako cemo po trofejima, PSD je zasluzniji jer je osvajao trofeje i kao predsednik sa Vladom Jovanovicem dok je DV tada bio u sibirskim stepama, pa kasnije ponovo doveden od strane istog tog PSD. Realno, i tad se DV za svasta pitao, tako da ako ti mislis da DV nije uprava a pogotovo ako mislis da ulazak u finale ABA nesto donosi Partizanu, ne znam kako da ti saopstim, ali....Kapetan Amerika ne postoji.

Ima ovde mnogo mladih grobara, pa ni nemaju osecaj sta je KKP u evropskim razmerama i kakva je to kosarkaska institucija. Nekad smo dominirali Evropom, a sad si peta kolona ako nemas orgazam na pobedu protiv madjarskog kosarkaskog giganta, kakav god da nam je tim i kakva god trenerska zasluga, meni je tuzno na sta smo spali. Sto je jos tuznije, vecina navijaca ovde na forumu koji su uradili sve da KKP ne dotakne dno, brane one koji su najodgovorniji birajuci strane, kao da ima razlike izmedju njihove odgovornosti. :cry:
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
ali na pogrešnu adresu se udara kada se napada Duško Vujošević, kao i što domaći mediji pokušavaju njega da prikažu kao glavni remetilački faktor u srpskoj košarci.

I naravno da to uopšte nije slučajno. Rušenje KK Partizan postiže se isključivo rušenjem i diskreditacijom Vujoševića. Srećom, njegov rad najbolje govori, pa ga ne mogu oboriti naručeni novinski članci. Mada čim zataje rezultati jednu sezonu, ima i onih među nama koji će biti spremni da ga kamenuju...
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
@Dirigente
Neko ovde debelo menja teze
Zasto ti je tesko da konkretno odgovoris na pitanje,i jasno imenom i prezimenom oznacis krivce po tvom misljenju za trenutnu situaciju u klubu?
Zasto moras svoju nazovi duhovitost da izrazavas pricom da je DV bio u sibirskim stepama a ne u CSKA?
Zar ne treba da se radujemo pobedi klinaca na terenu gde smo gubili sa mnogo jacim timom?Treba da budemo tuzni zbog pobede ne razumem?
Da ne mislis da je tvoje pisanje o orgazmu zbog pobede malo degutantno?Meni to lici na klasicno vredjanje clanova foruma.
O spocitavanju ko je mladji a ko stariji navijac mozemo licno da prozborimo koju,malo je glupo pricati o tome u virtuelnom svetu.
Jel ti ono kao stariji navijac nisi znao na koliko f4 je do sada igrao KKP?
Ako nisi ti...izvini..mozda sam te pomesao sa nekim...
I na kraju voleo bih da konacno nekim argumentom potvrdis svoju pricu da nam,mislim na navijace KKP,finale ABA lige nece nista doneti?
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
ima i onih među nama koji će biti spremni da ga kamenuju...


gde mu tu dodjem ja sto bih njegovu polovinu licnosti, onu koja je zaduzena za teren celivao a drugu koja obuhvata sve ostalo koliko juce kamenovao :D


inace tu nema sta da se prica, Dule je svoje bozanstvo medju vecim delom Partizanovaca obezbedio satiranjem CZ, sad kad bi se desio neki period od 2,3god gde bi se ne daj Boze desilo suprotno, izgubilo bi se to, krenulo bi nezadovoljstvo...mozda ne ovde na forumu, gde se iskristalisalo neko razmisljanje na odredjen nacin ali mase se tako ponasaju.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top