Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

@nimante Gresis brate nikako ignorisanje ili rasprava samo podrska. Kad skonta da je izvrsio uticaj na sve nas, prelazi na novu zrtvu, novi forum a to je nas cilj.

@Dirigente
Brate a kazi sto je Dusko pokro slike. Iznesi sve do tancina znam da baratas pravim informacijama. Koja sramota? I to trener? Trener bez rominga? A sto je oterao sve od Partizana zarad samopromocije... Iznesi sve u vezi transfera...

A na sta smo mi spali da gledamo Daloa? Andrica? Poluigrace koje nekada Partizan ne bi ni pogledao? Ej na sta smo spali... Tuga. A sto je najgore to sve gledaju ljudi koji se secaju uspeha Partizana koji se sve ucinili da klub ne propadne. I to sve samo njegovom zaslugom. Lazni general prosipa demagogiju, laze, krade, podmece... Sve je uradio da unisti Partizan do kraja. Niko nas nece, nece nas ni EL jos malo i iz EC ce nas izbaciti. Zasto? Zato sto je nekome bitniji novcanik od Partizana. I to nije najgore, najgore je sto neki to i dalje ne vide. Vecina veruje laznom generalu a nema pojma sta se zapravo desava. Kad shvate bice kasno. Vec je kasno.

Neki se pozivaju na trenersko umece. Pa on je jedini krivac za trojku protiv Cedevite. Ej da zavisis od jednog suta. A i da je Smit promasio ne bi igrali EL. To je gola istina. Bez lazi i prevare. Bez demagogije. Kriv je sto smo uopste igrali utakmicu protiv Cedevite.

Neki su ovde mladji i nemaju pojma koliko su neki stariji ljudi pomogli Vujosevicu, mislite da im je vratio? Ne, posrao se po njima bez stida. Ne samo da se posrao nego i popisao. Sramota.

Ovo nije ni 10% svih njegovih brljotina.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.491
Reaction score
13.457
Локација
tamo daleko...
Nisam znao da smo bili 3 puta na F4. Nisam znao da je Moskva u stepi. Orgazam dozivljam kada jebemo cigansture, a slavim svaku pobedu Partizana. Kada KKP izgubi, nije mi dobro po dva dana. Takodje nisam znao da su naucnici poceli da kloniraju ljude, zvanicno.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.771
Reaction score
55.478
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Da malo skrenem s teme :D
Bilo bi jako lepo da klub obeleži Draganov povratak na teren. Znam reći će neki glupo je komercijalizovati povredu itd, ali može svejedno to nekako da se isprati, a da ne bude seljački.
Ne mora povratak kralja ko za Kobija, ali može nešto.
http://www.youtube.com/watch?v=WUj11TewHZc
Mogu misliti kako je pravom navijaču lejkersa dok gleda klip, kad se ja naježim.
Naravno Bratu ne treba klip jer je jedno 2 puta bolji igrač od Kobija :D
Sad malo je glupo istina, nije se to uradilo za Bertu, ali jbg volim ih ja sve ko najrođenije, ali ovo je Brat, Kapiten, personifikacija Partizana.
Ne moram da spominjem da ne bih pitao pošto majica "Perpetuum mobile ponovo radi" i može čak i Đenka da se ubaci :D
 

Dirigente

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2014
Порука
210
Reaction score
52
@Dirigente
Zasto ti je tesko da konkretno odgovoris na pitanje,i jasno imenom i prezimenom oznacis krivce po tvom misljenju za trenutnu situaciju u klubu?
I na kraju voleo bih da konacno nekim argumentom potvrdis svoju pricu da nam,mislim na navijace KKP,finale ABA lige nece nista doneti?
Ne citas izmedju redova, ali moze i konkretno.
Krivi su Danilovic, Vujosevic i premijer psihopata. Svako na svoj nacin. S tim sto meni kao navijacu vise smetaju sta su uradile i rade nase legende nego ovaj bolesnik od koga se to i ocekivalo.

Apropo Eurolige, gde ces veci dokaz od toga da nismo pozvani ni u kvalifikacije posle odustajanja Cibone, a kad su sutnuli Levski iz Evrolige ni tad nas se nisu setili nego paljba u ovaj smehotresni Kup Sovjetskog Saveza. Da ne spominjem konstantno prozivanje i podjebavanje Eurolige od strane Silobada i DV, kao da njima fali KKP a ne nama Euroliga. A moze i javna opklada da uopste necemo ni igrati finale ABA.
 

Dirigente

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2014
Порука
210
Reaction score
52
Sta je pisanje na temi u odnosu na dobre rezultate kluba, sto se mene tice naravno da bih se menjao i prihvatam. :D:
 

morpheus86

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
192
Reaction score
63
Da malo skrenem s teme :D
Bilo bi jako lepo da klub obeleži Draganov povratak na teren. Znam reći će neki glupo je komercijalizovati povredu itd, ali može svejedno to nekako da se isprati, a da ne bude seljački.
Ne mora povratak kralja ko za Kobija, ali može nešto.
http://www.youtube.com/watch?v=WUj11TewHZc
Mogu misliti kako je pravom navijaču lejkersa dok gleda klip, kad se ja naježim.
Naravno Bratu ne treba klip jer je jedno 2 puta bolji igrač od Kobija :D
Sad malo je glupo istina, nije se to uradilo za Bertu, ali jbg volim ih ja sve ko najrođenije, ali ovo je Brat, Kapiten, personifikacija Partizana.
Ne moram da spominjem da ne bih pitao pošto majica "Perpetuum mobile ponovo radi" i može čak i Đenka da se ubaci :D
:clap:clap:clap Od A do Š je ovaj post tačan. Ja prvi jedva čekam da se novi dres pusti u prodaju, pa da se pazari jedan sa kapitenovim imenom.
Kad se seamo sjetim koliko me nervirao u prvoj sezoni kod nas kada se vidjelo da čovjek ima fenomenalnu tehniku, ali da mu samo "nešto" fali, a sada je BOG, tata i uz Jana Veselog najdraži mi igrač institucije u 21. vijeku.
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Da malo skrenem s teme :D
Bilo bi jako lepo da klub obeleži Draganov povratak na teren. Znam reći će neki glupo je komercijalizovati povredu itd, ali može svejedno to nekako da se isprati, a da ne bude seljački.
Ne mora povratak kralja ko za Kobija, ali može nešto.
http://www.youtube.com/watch?v=WUj11TewHZc
Mogu misliti kako je pravom navijaču lejkersa dok gleda klip, kad se ja naježim.
Naravno Bratu ne treba klip jer je jedno 2 puta bolji igrač od Kobija :D
Sad malo je glupo istina, nije se to uradilo za Bertu, ali jbg volim ih ja sve ko najrođenije, ali ovo je Brat, Kapiten, personifikacija Partizana.
Ne moram da spominjem da ne bih pitao pošto majica "Perpetuum mobile ponovo radi" i može čak i Đenka da se ubaci :D

Ha,ha... Sve je bilo isplanirano i pocelo se sa realizacijom ali Vujosevic nije dozvolio da neko drugi bude u centru paznje. Najbitnija mu je sopstvena guzica i gazi po svima. Bile su spremne majice sa Draganovim likom znas sta je Vujosevic uradio? Zapalio ih sve pred svim igracima, napravio logorsku vatru i gurnu malog Aranitovica, jedva su ga ostali izvukli. Zapretio da ako bilo ko pokusa nesto slicno udavice ga svojim rukama. Igraci su u soku, prestravljeni. Da znas sta je rekao Draganu 1 na 1 bilo bi ti jasno da od obelezavanja povratka nema nista. I Dragana krade i njega laze i vredja i ponizava. Jedne veceri je napio Dragana i prevario ga tako pijanog da potpise da je duzan Vujosevicu enormnu cifru. Od tada i Dragana drzi u saci. Sve rusi sve gazi. Nema kraja bahatosti. Ovo je samo deo Dirigent zna mnogo vise ali razumem zasto ne otkriva sve.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Meni krivo kad gledam kako Red mrco Oerbah spremio ekipicu i tempira im formu za sredinu novembra:buhaha,a ovaj nas GENERAL nas muci do proleca.Al sta zna DV sta je tempiranje forme.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Zalizani večeras eto ide na počinak sa razmišljanjem da li da nam sutra učini uslugu i pusti Luku Bogdanovića da igra kod nas do bolje ponude :banghead

Luka je inače prihvatio ulogu (i novac :D) što mu Dule i Toša namenili :clap
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Luka nije najbolje ali nije ni toliko lose resenje za poziciju 4, posto 3 ne moze da igra odavno. Moze da ubaci 20 svakome, a moze i bez kosa da zavrsi utakmicu. Klasican igrac koji zavisi od suta spolja.

Na pripremama je on bio tu da popuni upraznjenu poziciju, tako da ne bih uzimao za ozbiljno njegove partije iz tog perioda. Nije ni on forsiraro, niti ga je ekipa forsirala. Dobra stvar je sto je prosao cele pripreme i moze odmah na teren, upoznat je sa celom kocepcijom igre. Dugo nismo imali igraca da siri iz pika, dobre 3 godine (ne racunajuci Bertansove epizode na toj poziciji). Sigurno da defanzivno nije najbolje resenje ali tu cemo se krpiti nekako.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Luka ima neke karakteristike, koje nisu Duletu baš gotivne. Govorim o skoku, građenju, odbrani, energiji. Mislim da je Luka prinudno rešenje, do nekog na duže staze.
 

bitan

Banned
Учлањен(а)
25.07.2007
Порука
505
Reaction score
36
Da malo skrenem s teme :D
Bilo bi jako lepo da klub obeleži Draganov povratak na teren. Znam reći će neki glupo je komercijalizovati povredu itd, ali može svejedno to nekako da se isprati, a da ne bude seljački.
Ne mora povratak kralja ko za Kobija, ali može nešto.

Bilo bi stvarno prelepo da barem neko od nas ko se razume u pravljenje snimaka odradi par minuta za Dragana, pa da odbrojavamo tekme do povratka.
Valjda ce imati vremena neko od nasih da ne padne sve od snimaka uvek na ledja saleta rusa:D
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Blic je zabranjen na KK Partizan podforumu... Ne bez razloga!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Zašto nisu objavili odakle je došao novac?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top