Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
to sto mu je cv sada jaci ne znaci da ranije nije bio jak
ovo uopste nema potrebe pisati, on je u trenutku dolaska kod nas mogao da trenira dosta jace ekipe i organizovanije klubove
masimo temu ali od cega je krenulo...
ZatucaniZapadnjak pise da Filipovski ima jak cv, a onda ide fantasticno pitanje: kakav je cv imao Trinkijeri? Zasto?
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
masite temu i piste tamo gde ne treba, sta je tesko da kvotujete i prebacite post u pravoj temi.

Poslednja opomena!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.440
Reaction score
40.903
Локација
Žrnov
Ne očekujem ništa specijalno. Najbolje je, iz iskustva se pokazalo, imati niska očekivanja, možeš da se prijatno iznenadiš, a ne izgubiš mnogo živaca.

Neka nam je sa srećom. Trebaće nam...
 

Jovanka Redzepovic

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
20
Reaction score
16
Локација
Bgd
Jedini deo konferencije u kom sam uzivao je pominjanje coravog goveceta i porodice mu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.440
Reaction score
40.903
Локација
Žrnov
Meni samo neko da objasni ulogu Lončara na ovom predstavljanju, osim što je trošio vazduh ostalima...
Mislim, znamo da je fikus, nema potrebe da se pojavljuje i iznosa to dokazuje.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.908
Najzasluzniji za saradnju :D Posle Ace iz Pazove :D :D
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Ovo gore i ja odma primjetih, kakve face Ostoje i Lončara, stvarno kao da su na sahrani
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487

Jao kad cujem ovo "korak po korak" ili "utakmica po utakmica".. Pocne da mi se kenja. Svi jedno te isto pricaju, dosadno je vise i citati ove izjave bilo kojeg trenera ili igraca.

Ovaj Filipovski mi se ne svidja. Ali bolje da mi se ne svidja nego kao Scepo, sve top, svi ga volimo, svi ga podrzavamo, a on nista od rezultata.
Filipovski sve najbolje ti zelim, titulu ne ocekujemo, ne znam ko je normalan ocekuje, mozes samo da nas nalozis ako udjes u neku seriju pobjeda ali od titule nista ove godine.

Sa ovim timom, sa ovim amaterima nista se ucinjet ne moze!
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.908
Prvo, ko kaze da nam se svima Scepanovic svidjao :D Gde onakve gestikulacije, govor tela i ponasanje trenera mogu nekom da se svidjaju.

Drugo, sta ce da izjavi, ubacen u kazan kljucale vode. Je l' treba da kaze: ,,Sve cemo da pregazimo kao plitak potok i osvojimo trofeje u svim takmicenjima noseni elanom Radeta Zagorca. To vam obecavam''? :D
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Meni bi bilo dovoljno "Došao sam da je jebem", i može da završi predstavljanje. Al nije politički korektno jbg
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top