Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Dobrodoslica Filipovskom i zelim mu da ga smene kao i Trinkijerija zbog potencijalne opasnosti po pokojnicu. Mozda se desi da bude karma ovih sto nam rade o glavi godinama.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Jao kad cujem ovo "korak po korak" ili "utakmica po utakmica".. Pocne da mi se kenja. Svi jedno te isto pricaju, dosadno je vise i citati ove izjave bilo kojeg trenera ili igraca.

Ovaj Filipovski mi se ne svidja. Ali bolje da mi se ne svidja nego kao Scepo, sve top, svi ga volimo, svi ga podrzavamo, a on nista od rezultata.
Filipovski sve najbolje ti zelim, titulu ne ocekujemo, ne znam ko je normalan ocekuje, mozes samo da nas nalozis ako udjes u neku seriju pobjeda ali od titule nista ove godine.

Sa ovim timom, sa ovim amaterima nista se ucinjet ne moze!
Trikijeri kad je dosao rekao je, ja zelim da svaki dan budemo bolji i to je jedino sto mogu da obecam.
Ja mislim da je to najbolja izjava koju trener moze da da.
Dobar trener to i ostvari, sve ostalo nije do njega.
I onda smo videli kako to izgleda kad si bolji, pa na koncu toga dolaze i rezultati.
Slicno je izjavio i Filipovski.
Mi smo kod Duleta bili bolji svaki dan... I kod Trinkijerija. I to je to.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Dobrodošlica treneru, samo nek je debeo. Pojačanja naravno da je tražio ali para nema tako da je bilo uzmi ili ostavi. Ima dobar sastav na raspolaganju, na njemu je da napravi i dobar tim."Ako su ruže procvetaće".
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Meni se sviđa što nije došao uz veliku pompu i što nemamo velika očekivanja.

Sviđa mi se takođe što kaže da ćemo ići korak po korak, trening po trening, utakmicu po utakmicu.

Dobrodošlica Filipovskom i njegovom stručnom štabu, srećno, trebaće vam (nam).
 
Последња измена:

Jovanka Redzepovic

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
20
Reaction score
16
Локација
Bgd
Bez neke doselekcije nemamo sta da trazimo. Mi vise nemamo prava na kiks. Sabotaza kluba se nastavlja. Svi vidimo posle 2 kola da Vlado nije trener za Partizan, limar ceka. Sad doveli coveka u trenutku kada svaki novi poraz moze da bude i kraj sezone. Ista prica sa igrackim kadrom, svi vidimo da to nije kvalitet koji jako tesko moze da izbori EL, skoro nemoguce. Ali korona je, nema se, niko nema, hvala drzavi... Aj sto moras ti da se ponizavas i zahvaljujes, ali nemoj nama inteligenciju da vredjas.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.749
Mijailovicu, iako znas, ipak da te podsetim.
Covica ces najbolje sjebati tako sto ces ponoviti proslu sezonu, u rezultatskom smislu.
Onda ovo tvoje prepucavanje sa njim mozes i tada da nastavis, mozda i bude interesantno, cak i onima koji razmisljaju svojom glavom.
Ti si imao sve sto ti treba da to i uradis, ali si izabrao...pardon, naredjeno ti je da prosla sezona ne sme da se ponovi. Bilo je previse stresna za tvog gazdu. Ne znam ko se vise obradovao koroni, on, ti ili coravi.
U skladu sa tim, ti si na vreme pred ovu sezonu, preduzeo sve sto treba, da se prosla sezona nikad vise ne ponovi, bar ne dok se ti nesto pitas u klubu, i dok je onaj koji te je tu postavio, tu gde jeste.
I sve je opet kao nekad, mi grcamo, ali ima tu ohoho floskula koje ces ti reci kako bi umirio navijace. A da ih oraspolozis, i "dokazes" da si iskren, izvadis keca iz rukava, pljuvanje sa pudlicom po medijima. Opet kad dodje da se konkretizuje cak i ta cuvena borba kroz institucije, ti se povuces. Sigurno zbog visih interesa...I onda budes nagradjen...novim tenderom. Jbg, mora da se od necega zivi, a teska su vremena.
Jbg, u svakom zitu ima kukolja, tako i kod nas. Ali cisto da znas, navijaci Partizana su mnogo elokventniji nego sto ti i tvoja kamarila mislite. U stvari, bar se nadam da je tako.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.319
Reaction score
37.445
Ne znam zašto, ali ja ne verujem ni jednom od pomenuta dva lika... U stvari lažem, znam zašto. Sve to smrdi na istu kuhinju.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.319
Reaction score
37.445
Iskreno, onaj ko želi nešto da uradi, taj će ćutati i raditi, neće srati okolo. Tako da...
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
547
Reaction score
1.003
I Dule je upao u sukob sa pudlicom. To je esklaliralo da utiska nedelje, koji je tad imao itekakvu tezinu.
Ne poredim Duleta i Ostoju, to je maltene bogohuljenje.
Ali sa moralnim gmizavcem moras tako, jbg... Da li je pametno ne znam, ali prosto laje li laje i kidise na crno beli svet. Moras da pokusas da ga se otreses.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top