Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Mi smo za ovu sezonu zaglavili pare za: Mekintajera, Gordica, Jankovica, Angolu,Nikolica, Scepanovica, Filipovskog. 7 bacenih ugovora 7 im majki j...... Loncaru i Ostoji. Pa za te pare makar 2 Trinkijerija bi kupili. Sve ovo je dokaz da Loncar, Silobad, Todoric i jos poneki rade na ponizavanju i ikebanizaciji Partizana. Raspored utakmica do kraja lige, Eurokupa u principu nam nije vazan. Zelim momcima koji su ostali da se bore dostojno za crno beli dres pa sta nam Bog da.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.448
Nešto gledam trenutno stanje u EL i EC, kao i listu učesnika EL za 2021-22 i ne mogu da se otmem utisku da bi win-win situacija za KKP bila (naravno kada bi imao makar jednu osobu koja ga vodi, a kojoj je stalo do istog) kada bi od ULEB-a izboksovali višegodišnju licencu za EC.

Na taj način bi dobili sigurnost i mogućnost da trajno odjebemo ABA koja praktično više ništa ne donosi.

EL2122.png

Po ovoj tabeli gore, Rusi trenutno gube 2 mesta u EL, Lion gubi mesto... Posebno je zanimljivo videti šta se dešava ako Virtus nekim čudom ne uđe u finale EC ove godine, pošto je njima mesto praktično obećano još pre prošle sezone. Budućnost je došla u situaciju u kojoj smo mi bili prošle sezone, da izbegava Virtus do finala. Ako uđu u isto ABA sigurno gubi mesto u EL dogodine, mada ni ovako nisam siguran da će prvak ABA igrati EL u sezoni 2021/22.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Samo mala ispravka - Lion ne gubi mesto, Bayern i Asvel su dobili A licence koliko sam uspeo da ispratim.
Pored 2 mesta za finaliste EC-a, vidim da se još 2 dodeljuju putem WC-a + već objavljen Albin WC. Daće se jedan WC opet Zenitu zbog sponzora i tržišta, a baš nisam ubeđen da će preostali WC na bilo koji način doći na Jadran.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.448
Da, u pravu si, sjebaše me ta silna imena. :D Ali Rusi definitivno "vise" za 2 mesta trenutno.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.334
Локација
Nickname
vučiću jebem ti mater šiptarsku. Uprava Partizana ne znam šta je to.
Pre godinu dana pijem zbog Virtusa, sad pijem zbog nemoći koju osećam. Nema smisla ovo više pratiti, proći će 10 godina od kako Partizan ne postoji kao takmičarski klub sa ambicijama.
Da nije ovog foruma gde su ljudi sa generalno istim mišljenjem prema svemu ovom zbog čega znam da nisam sam, otišao bih u kurac.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Realno nismo ni u grupe trebali da udjemo. Klub koji je vukao poteze kao mi ove sezone nema cemu dobrom da se nada. Ja se samo nadam da ova sezona nece finansijski da nas dotuce.
I jos vise se nadam da dolazi skori kraj ovoj vlasti.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.489
Reaction score
13.441
Локација
tamo daleko...
I kada pseto padne, a nadam se pasce brzo, u stvari nadam se i da crkne kao ker koliko ga mrzim, pitanje je sta ce biti sa KKP.

Mene licno ne doticu rezultatski neuspesi, ne voli se Partizan zbog trofeja, i nemoguce je osvojiti bilo sta dok ciganski ludak vedri i oblaci. Krivo mi je sto smo se dali pasjim sinovima, kada je General bez borbe oteran. Krivo mi je sto je veliki broj navijaca to opravdavao kao dobru stvar za klub, na ovom forumu (to je tek posebna prica), raznim drustvenim mrezama, i u stvarnom zivotu. Zamislite kako je Duletu bilo tada, samo neka se svako od nas stavi na njegovo mesto u tom trenutku. Bolno. Nista se ne desava slucajno u zivotu. Zato danas mi kao navijaci Partizana imamo sta imamo.

Krivo mi je sto jos tada klub nije krenuo drugim putem, a nije da se nije moglo, samo su ocigledno mnogi bili slepi, a mnogi pokvareni i bez kicme. Pitanje je i da li se moglo tim drugim putem, nakon sto su pacovi oterali Generala i ostali u klubu.

I za kraj krivo mi je sto sam siguran da kada objave kako je klub duzan preko 10 miliona, nista vise nece biti isto, bar za mene licno. Drzava nece da spasi KKP kao sto je par puta crvenu kurvicu spasavala. Ja licno, ciganska picka nisam, isektaseni debil nisam, ako kojim slucajem budu isli po ciganskom receptu, to nece biti klub koji ja volim. To nece biti moj Partizan. A ostoji, todoricu, silobadu i svim slicnim smradovima, iz dubine duse sve najgore zelim. Vucicevi pusaci kurca. Nista nam okupator ne bi mogao, da nije bilo domacih izdajnika. I da je bilo vise hrabrih Partizanovaca, glumaca, pisaca, sportista, svih javnih licnosti da dignu glas protiv nepravde.
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.317
Cilj je dovesti Partizan do gasenja i onda rentirati ime nekom random klubu cime bi se izjednacili sa FMP frankenstajnom. Tada bi mogli da kazu, jebiga isti smo sada....
Ko ne bi prihvatio Duletov povratak u klub, makar kao savetnika nekom mladjem treneru, ali svi znamo da, dok je ove vlasti, to ni u teoriji ne moze da se desi.
Predvidjam nastavak agonije i srljanja i u sledecoj sezoni i kopiranje puta KKCZ pre nego sto ju je Dule upokojio.. To na primer znaci pokusaj dovodjenja, Svetislava Pesica, za ogromne pare..
Jedva cekam prvu utakmicu KK Partizan sa publikom...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.353
Локација
U pizdi materini
^ Pa vidiš kako je Vuletić pod pritiskom sns mašinerije, zamisli šta bi tek Generalu radili. Ja i ne bih voleo da dođe na ikakvu funkciju u KKP dok goveda vladaju Srbijom. Zašto da priređujemo to nekome ko je nama priredio toliko radosti.
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Unistavanje KK sa svih strana. Vise sam puta pisao da su za nas najveci kancer domaci izdajnici iliti kolaboraciobisti koji rade sve da se unisti KK bastion vecite borbe za prave vrednosti. Sve cine da se uvuku u dupe psihopati i sruse i ubiju ideologiju partizanstine koja im godinama smeta. Na nasu zalost uspevaju da nas oslabe i osakate ali ja verujem da ce nas duh istine pravde i borbe uspeti da opstane. Ne dajmo se braco grobari pasjim sinovima ne dajmo se jer ako ovo izgubimo zivotnu ideologiju smo izgubili. Meni je Partizan svetlo u tunelu, nacin razmisljanja, meni je moj Partizan sloboda. Umrite picke ciganske, izdajnici i poltroni, posumljeni biznismeni, vrhovni psihopato. Smrt fasizmu ziveo Partizan!!!!
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.450
Локација
U Kinšasi
Jebi ga, časno bi bilo da je otišao ranije, to mu apsolutno zameram. Nego je morao da obori sve rekorde i da ispadne iz svega u čemu se takmičio, da bi shvatio kako stvari nisu pod njegovom kontrolom. E sad namerno ne bih prihvatio ostavku, nego bih ga terao da se mrcvari do kraja sezone sa Ostojom i njegovim vizijama. Sere mi se više od svakog.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Ozbiljan covek sa izuzetno jakim karakterom. Bio bih zaista pozitivno iznenadjen ako dodje. Takodje ne verujem da je toliko naivan da dolazi u klub koji nema nikakav plan. Mozda ovo znaci da ce se ipak nesto znacajno promeniti sledece sezone.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.448
Toliko puta smo se samo u poslednjih par sezona ponadali i razočarali (bar ja lično) tako da se sada iskreno prvo pitam "Šta se iza toga krije?". Pod uslovom da je tačno, naravno. Doveli su nas do takvog stanja (opet ponavljam, bar mene) da bih posumnjao i da sada osvane vest kako nas preuzima Žoc lično.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
cigan upetljan u menadžerske kombinacije do bola... samo balon da vide kako reagujemo. A reagujemo - nosi se u tri pm sa Ostojom do železnika.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top