Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.879
I šta profesionalac treba da uradi kada se raziđe u stavovima sa UO? Kada počne bušenje. Da napusti i ode, kao i Trinki što je otišao? I Džile pre njega? Ili da bude oteran kao Duško? Ne ložite se grobari. Samo prebrojte koji je ovo put da se trči za šargarepom na štapu.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Sve ovo oko cigana i njihove šargarepe je lepo, ali se previše mi plašimo usnije.

Oni će svakako igrati sledeću el, a da li će to biti na wc, jednogodišnju, dvogodišnju ili petnaestogodišnju licencu i nije toliok važno. Iz prostog razloga što će ih ovaj odjebati čim nestane novca (a znamo kad će nestati).

Mi treba da se brinemo što bismo dupe prodali da smo na njihovom mestu, koje ne garantuje apsolutno ništa. Na stranu što ne postoji nikakav plan.

Eto zato, srećno Saviću, nisam oduševljen, ali da ga ne pljujem unapred, neka nas sve demantuje, nije nam se jednom desilo.
 
  • Like
Reactions: BiP

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.317
Ostoji ne verujem nista, u Savica i njegove dobre namere ne sumnjam. Napisah vec, Savic je profesionalac, i tako treba posmatrati njegov rad, kroz rezultate. Nema tu nikakvog lozenja.
Imali smo Grobara do koske, "legendu", milionera, na celu, pa nas je prodao za plac na Zlatiboru.. Prema njemu je bilo emocija zbog kojih nismo verovali sopstvenim ocima, sa Savicem to nije slucaj.
Siguran sam da se Savic ne bi prihvatio ovog posla da nema cvrsta obecanja da ce moci da bude konkurentan na svim poljima. Covek je procenio da ga nece zajebati i usao je u posao (Ocigledno ne poznaje Ostoju toliko dobro kao mi) sa neophodnim minimumom poverenja u receno mu i obecano. Valjalo bi i da mi njemu ukazemo taj minimum poverenja, pa da vidimo....
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Boli me kurac, nek dobiju i deset licenci... mi u svojoj kuci imamo problem i dok je zgadije u klubu mi smo projektovani da budemo ikebana... aj prvo da resimo svoje dvoriste... a u glibu smo do guse...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
@aleksandar011

A kad ga upozna kao mi i kad ga ovaj zajebe?

Je l' poenta posta da mu damo poverenje, samo zato što ne zna limara pa očekuje da će nešto napraviti?

Ili misliš da će stvarno nešto napraviti, i kako ako ovaj hoće da ga zajebe, ili misliš da limar neće da zajebe, što znači da sledeće sezone napadamo sve trofeje?

Jebem li ga, ništa mi nije jasno, možda je do mene.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Siguran sam da se Savic ne bi prihvatio ovog posla da nema cvrsta obecanja da ce moci da bude konkurentan na svim poljima

Obecali su i debelom talijanu isto pa kad je dosao na cekor (jebem svima mater sto su ponistili sezonu) da zajebe usnijinu mezimicu doslo do oskudacije. Pa onda debeli talijanski pljeskavicar ispao kriv jer je halapljiv.

Ostoja kurvo celava napredna
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.252
Reaction score
3.716
Koliko sam razumeo, Savić i Loncar su kumovi. Da li to znači Kurta/Murta fazon, videćemo, ali bilo bi svakako glupo da Savić u nekom trenutku bude iznenađen i zatečen sa ostojinim forama i da nije znao šta može da očekuje.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Partizan je ostao u rukama napredne stranke, tako da je ovo samo kozmetička promena.
Naravno da će sledeća biti bolja, jer je ova najgora u 50 godina istorije.

Savić ako bude radio kvalitetno, a oseti sabotažu, napustiće klub kao i AT.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
AT nije znao gde dolazi, tj. nije znao u kakvom trenutku dolazi... Znao je našu istpriju i veličinu. Za odnos države je verovatno čuo i to prihvatao u fazonu "rekla-kazala". Kada je skapirao stvari malo bolje, usledilo je ono "hvala predsedniku sportašu" da se proba nešto izvući lepom reči. Pred odluku da definitivno ode, pretpostavljam da je skapirao da uprava ne želi da Partizan zaista uspe i zapalio što dalje može! Onda je usledilo ono: "Partizan mora da se odluči gde želi da bude i ćao"

Savić za razliku od njega poznaje kompletnu situaciju i za mene skoro da nema sumnje da od svega nema leba. Najgore je što će se ovde sve što napravi boljim od ove sezone smatrati uspehom. Međutim, mene lično neće niko više zajebati i ne priznajem nikakve "uspehe" naročito ne one koji nisu u skladu sa renomeom i veličinom Partizana.

A biće sezona otprilike ista kao i prva sezona AT-a. Zatim ide priča da je Savić uneo "velike promene" pa onda "hvala državi koja pomaže jer bez prodaje ulaznica ne bismo mogli da se finansiramo", pa onda "ostavljamo skoro ceo tim", pa "treba sačekati još godinu" itd... Računajte jedno tri sledeće sezone računajući od danas!!!

I taman kad budemo u trećoj sezoni "došli na red" neko će da otera i tadašnjeg trenera (koji bude već...) i Savića u paketu. Takođe, sledeću sezonu 21/22 računajte da igramo u praznoj hali (najmanje prvi deo sezone)... Nema od nas leba u skorije vreme ali ajde, "neka probaju", "treba dati šansu", "niko nema čarobni štapić"... itd.

Ovo je optimistični scenario.

Pesimistični scenario podrazumeva okolnost da je Savić CIGAN dušom i srcem te da se država i on nalaze na istoj strani (to nije strana Partizana). Zatim, Stojkov uspeh se meri količinom neuspeha KK Partizan. Što Partizan ima manje uspeha to Stojko više raste!!! I na kraju, da je hteo Savić bi valjda pomogao kumu Lončaru sa nekim svojim igračima da je hteo...?

Dakle, ovo po meni nije čak ni kozmetika. Ovo je podjebavanje svih normalnih ljudi. Jebu nas u zdrav mozak!
 
Последња измена:

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.908

Kad se već raspravlja na drugoj temi, osvrnuo bih se i na ovaj deo.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Zoran Savic bio na RTSu

sta znam... meni covek na mestu... i svidja mi se sto nista ne obecava...
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Kako moze da nam se svidja sto nista ne obecava?

Gledao sam ga i zapanjen sam da je Ostoja nasao nekog ravnog sebi u tome da moze beskonacno da prica, a da ne kaze nista.

Bukvalno sve suplja prica, ni jedno jedino konkretno resenje ili jasna ideja. Kao da je random lik koga su nasli na ulici da prica o Partizanu, a ne SD koji rukovodi mnogim stvarima u klubu, poseduje znanje i prati desavanja, pa o tome treba da da svoje strucno misljenje.

Evroliga - bice.
Trener - bice.
Organizacija - ekstra.
Ljudi - najbolji
Ciljevi - najvisi.
Odgovornost - ne postoji.
Krivac - nesrecne okolnosti.
Transfer politika - nasa deca, Covicev refuz i ovi prestari za Miskov projekat, uz par stranaca sa klupe divljih evropskih klubova.

Otprilike isto ono sto je njegov sef pricao pre 5 godina.
Bagra.
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.402
Reaction score
10.447
Локација
okupirana Srbija
Kako moze da nam se svidja sto nista ne obecava?

Zato što će sve što obećava i da ispuni. :D

15925168298656_prvi_prvi_na_skali_mi_ni%C5%A1ta_ne_obe%C4%87avamo_i_to_ispunjavamo.jpg
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Kad dovedu trenera i kažu koliki im je budžet, onda ću moći da im sudim i pre nego što sezona počne. Ovako, ne mogu da im sudim, ali imam pravo da im ne verujem. Prvo Žoc da sedne na klupu, a onda sve drugo po redu.

Voleo bih da Partizan:

1. Ima kapacitet da se takmiči sa ozbiljnom namerom da pobedi u ABA;
2. Ima kapacitet da bude redovan, podrazumevajući učesnik EL;
4. Ima u redovima reprezentacije bar 60% svojih igrača /ne nužno iz svoje škole ali afirnisane u Partizanu/;
5. Ima u svojim redovima samo one strance koji su u reprezentaciji svojih zemalja ili imaju potencijal da to postanu igrama u Partizanu;
6. Ima ugled u Srbiji i inostranstvu, koji izaziva divljenje a ne sažaljenje
7. Želim upravu koja će ako treba pronaći novac izvan zemlje ako drugačije ne može ili će ga izvući od države /meni svejedno/
8. Želim upravu koja će otići ako ne ispuni tačke 1-7


Ako Stojko to može, neka uradi. Ako ne može neka se tera u 3pm. Ono što je pogrešno u mom razmišljanju jeste polazna tačka da je upravi Partizana na čelu sa Stojkom upravo zadatak da napravi u Partizanu ono čemu se svi nadamo i ono što je za Partizan dobro. Međutim, sve što je urađeno, rađeno je kao sa drugim /pogrešnim/ ciljem. Opasno sam se zajebao!

Sve sam nekako više uveren da je Stojko sve bolji koliko je Partizanu lošije radio. Mislim da će se njegov rad lošije ceniti /tamo gde ga ovenjuju, pošto navijači ćute ko pičke/ ako Partizan vrati gde mu je mesto. Smatram da je čovek oterao AT zato što je zbog njega dobio opasne packe, čak verujem da mu je prećeno odstranjivanjem sa funkcije zbog prošle sezone.

Ne verujem im ništa - dok ne vidim. Ono što vidim je krajnje poražavajuće

a) Imali smo za ovu sezonu pod ugovorom sigurno u ovom trenutku jednog od TOP 3 trenera u Evropi - oterali ga /ili ga nisu zadržali, isti racku/,
b) Imali smo gotov, dobro složen tim i timski duh pa razjebali isti u roku od 10 dana /nisu zadržali Voldena, doveli Jankovića, Dangubića, Miku, Perkinsa/... Ovde ne pominjem CMM-a koji je donekle i kršten ali svakako nije bio neko ko može da nosi. U međuvremenu, otišao je i Nemanja Gordić negde između redova. Uz sve njegove mane, izmislio je košarku za mnoge uključujući i CMM-a.

Dakle, ovo ne može biti slučajno. Ovo je NAMERNO razjeban Partizan od ljudi koji ga vode. Namerno i tendenciozno!

A imali smo UGOVORE sa svima koji su otišli i trebalo je samo da se ne izdrkavamo po ljudima koji su prošle godine bili prvi u svim takmičenjima! Ali neeee! Trebalo je početi sa rezanjem plata, podjebavanjima, medijskim spinovima i oterati prvo Trinkijerija pa onda razjuriti i sve ostale. A trebalo je samo sve ostaviti kako jeste, samo ne pokvariti.

Mogu samo da zamislim da smo recimo doveli Luču koji je početkom sezone bio realan igrač kome je trebao refrash. Gledam sada Bayern. To je mogao biti Partizan u sezoni 21/22 u EL nakon što bismo ove sezone osvojili EC. Kako bi tek izgledao mali Trifa nakon još jedne godine sa AT? Ljudi imali smo SVEEEE!!! I sve su sjebali - prognoze su mi više crne, manje bele i nadam se iskreno da grešim. Al već vidim da se ništa ne obećava, da se "ne može ništa preko noći" - u prevodu, slobodno računajte 4-5 sledećih sezona da se oporavljamo od krize posle korone, da radimo sa mladima, da pravimo igrače i slične stvari. Možemo da očekujemo sve, osim da se vratimo gde smo bili.
 
Последња измена:

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.890
Локација
Žrnov
E bitno raznorazne direktore da množimo... treba potrošiti silne pare koje smo uštedeli kresanjem plata igračima.
ako su skauting do sada radili treneri, kako piše u tekstu, kome će onda on biti direktor? Samom sebi?
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Uroš je doveo Kobsa u Cedevitu, na tviteru je vrlo često imao oštre kritike na rad kluba i selekciju ekipe... Nadam se da će on i Savić promeniti koncepciju skroz...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top