Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.319
Reaction score
37.447

"Nisu problem ni stranci ni domaći igrači već moramo da razmišljamo o tome da sastavimo ekipu od igrača koji imaju taj duh i znaju šta je duh Partizana."

Ako ništa, bar ti znaš da im objasniš šta je duh Partizana. :clap :banghead:
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.450
Локација
U Kinšasi
E vratite SJ, a sa Dangubom produžite ugovor na 3 godine, oni znaju šta je duh Partizana.
Lepo je DV govorio, moraš gledati kakav je ko čovek. A ti nakrcaš gomilu kretena u tim i onda se žališ na timski duh.
Jebo te onaj ko te postavio.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.319
Reaction score
37.447
Ne može da nam škodi samo ako je u ratu do istrebljenja sa pudlicom i ako je u toj priči jači.

Od mene više nema avansne podrške ni poverenja nikome. Ma kako da se zvao i ma kakvu karijeru da je imao. Svi su krivi dok nas sami ne uvere u suprotno.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona

Nekada, ranije.. Zbog ovog ili onog razloga. Dozvoljavao sam sebi da nekoga apriori podržavam ili pak, bez osnova, što bi se reklo, avansno napadam.
Sada, valjda to ide s'godinama.
Dolazak Dangubića. Primetio sam da ga je većina u startu napadala.
Ja sam ga iskreno, podržavao i bilo mi je drago zbog njegovog dolaska.
Prošlo je odredjeno vreme. Kada saberem utiske. U početku je fino krenuo.
Sada bi više voleo, da ga nikada nismo ni dovodili. Jednostavno, svojom dosadašnjoj igrom. Iako je imao moju podršku. Pokazao mi je da sam bio u zabludi i naterao me da promenim svoj stav.
Isto sada i sa Savićem.
Vrhunski igrač, bivši reprezantivac, dokazao se i na mestu sportskog direktora. Deluje i kao ok lik.
Sve u svemu. Ima moju podršku. Malo je reći da mi je drago što je imenovan na mestu na kojem je imenovan. Nadam se i verujem da će doprineti da se.. Pre svega, nikada ne ponovi aktuelna sezona. A zatim i da će skautirati i dovesti pojačanja. Kada kažemo pojačanja, da to budu zaista pojačanja.
Pa, videćemo. Nadam se najboljem.
A, lako je pljuvati, to bar nije teško.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ako sam dobro razumeo kontekst predstavljanja, on je profesionalac kome je Partizan izazov a doveo ga Zeljko.
 

Kalimero

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
46
Reaction score
71
Локација
Beograd
Posle ovoga danas, ne bi me čudilo ni da nam Gurović postane trener, a posle Ostoje Filip Čović predsednik kad se kao igrač penzioniše. Kad već ima Grobara kojima je svejedno ko za koga navija, bukvalno je sve moguće. Savić nije izjavio da simpatiše zvezdu, već da je pasionirano išao na utakmice i pratio sve. I podjebavao kad izgubimo. Sad će valjda iskreno da podjebava cigane ako ih ikada više pobedimo. Strašno!
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Kad smo svarili Stojkovića, i to kao kapitena, a onda ćemo i ovog.

Bio je korektan, a što neko već reče, nadam se da kreće u rat sa ćoravim. Teško da može gore od Lončara.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.879
Ne znam, o časti i Hercegovcima ne bih još. Ali mi je malo muka od "vađenja" od ranijih izjava. Kao da ne postoje snimci pa se to onako zaobilazi suština na konferenciji. Opraštanje ružne prošlosti mora da se zasluži, a negiranje iste i nije baš korak u dobrom pravcu. Ravnodušan sam. Poverovao bih da se krenulo unapred samo i isključivo u slučaju generalovog povratka.

Ne vidim svrhu pozdravljati bilo čiji dolazak posle teranja Trinkija, čoveka koji je uradio SVE za šta je bio plaćen, i više od toga. Povraća mi se od "pa dobro, možda i bude nešto" stava. Koliko puta nas treba jebati da bismo shvatili? Neće biti, prosto neće. Prići ćemo blizu, možda i jako blizu, ali onda ponovo isto... Dule, Džile, Trinki... Možda nije lako, ali ne treba gajiti lažnu nadu. Treba pre svega sagledati našu realnost, ali ne i prihvatiti trenutno stanje. Otvoriće se hale ponovo, neće tu nikome iz uprave ili snsa da bude prijatno... Previše se nakupilo...
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
"Zlatno doba " tek nastupa


Verujem da Djordija briga za ostoju, covica, bokana itd...., a ocigledno su pala ozbiljna obecanja, a donekle se i ovo uklapa u celu pricu oko okretanja klubu mladima i nasem stotom restartu u zadnjih pet godina
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Djordija jedino zanima novac. Tradiciju, trofeje i rezultate mozemo da okacimo macku o rep ako nemamo zatvorenu finansijsku konstrukciju plus da okitimo malo navedenog "gospodina" (videti pod Zenit, Bajern, London Tauers...). A znamo svi u cijim rukama je kasa kada je ova nasa prcija u pitanju i kako ne sme da zafali za stub predgradja...
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.317
Ako je tacno ovo za licencu i ako Ostoja ne propusti priliku da cuti onda stvarno ne znam (a nece je propustiti),,,
Ne bi me cudilo kada grobari , u slucaju da se ovima da licenca, ne bi dozvolili odigravanje ni jedne njihove evroligaske utakmice u Beogradu (mirnim putem i u skladu sa zakonom :) ).
Stidim se samog sebe zbog toga sta sam FMP-u pozeleo (a nisam im pozeleo nista lepo).
Jedva cekam prvu utakmicu sa publikom....

Savic je profesionalac, a to da li je navijac Zvezde je tako nebitno u profesionalnoj kosarci. To je samo nama navijacima vazno.. Savic, koliko ja znam, ima besprekornu igracku karijeru, a tako je nastavio i kada je prestao da igra kosarku.. Nece on dozvoliti da mu u CV-ju pise da je propao u Partizanu. ne zbog, Partizana, vec zbog sebe.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top