Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Sad da vidimo šta če biti sa duom Zagorac- Dangubić i da se vidi šta sa Novicom.
Ja se nadam da nece ostati nijedan od nabrojane trojice. Novica da ostane naravno u klubu, a kao igrač je za penziju. Isto što mislim za Mozlija, mislim i za Tomasa. Ni blizu kvaliteta kluba kao sto je Partizan. Za Pejdza ne znam sta da mislim, igrač koji bukvalno ne zna loptu da vodi, nema dribling, o ulazu i asistenciji da ne govorimo. Ima taj šut, ali i ne bas konstantno.
Posto je otisao Jaramaz, nadam se da ce Trifunović ostati. Računam ga u ozbiljan potencijal.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Bas steta za Rasona .
Mislim da u ovom trenutku mi ne mozemo priustiti 4ku tog kvaliteta na trzistu .

Sve najbolje u nastavku karijere.

P.S.
Sada nam trebaju dve cetvorke
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Licno mislim da Mozli treba da ostane, videlo se pod Trinkijerijem kakav je igrac, a kad te neko ko je pocetnik u trenerskim vodama (bez ikakve uvrede za Scepanovica) zakuca za klupu skoro, radi igranja Erika Mike (koji opet po meni nije za Partizan) onda naravno da izgubis volju i interesovanje za igrom.

Rason Tomas je druga prica, dosao je kao najvece pojacanje ali se tako nije prikazao, imao je dobrih utakmica medjutim igrac njegove reputacije trebao je i morao da ima konstatnost u igri.

Dangubic je vise igrac odbrane nego napada i od njega ne treba ocekivati neku vanserijsku igru ili poene ali ga treba utegnuti tako da bude policajac u odbrani (nesto kao Vesa Petrovic) koji ce da davi protivnicke najbolje igrace dosadom i konstatnim pritiskom.

Zagorcu je ovo prekretnica, ako ostane i nista pod Zeljkom ne uradi mislim da moze da se oprosti od ozbiljnog igranja kosarke, u suprotnom bice mi drago da konacno eksplodira.

Za Pejdza i Trifunovica ne znam sta bi rekao, Pejdz osim suta sto neko napisa gore nema nista posebno drugo medjutim mozda je upravo to ono sto nam treba, neko raspucan sa dobrim sutem da iz izgradjene akcije pogadja, dok mali Trifunovic jos mora mnogo da radi jer potencijal sam po sebi nije dovoljan za uspeh.

Bez obzira na odlaske igraca ne sumnjam da ce Zeljko i Savic napraviti i sklopiti tim po meri i da cemo biti konkuretni i u EK u ABA.

Tako da pustimo majstora da radi svoj posao jer on to najbolje zna kao i sto zna zasto mu ne trebaju svi oni koji su otisli zakljucno sa danasnjim danom.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.905
Reaction score
7.800
Za Rasona sam bio ubedjen, da ostaje, jbg steta, ali idemo dalje.
Jaramaza nije mi zao, odlucio je decko da igra jace takmicenje i to je njegovo pravo.
Jankovic,Mika,Perkins bogu hvala da su otisli, nadam se da se je i Stefan spakovao.
Dangubic sve i da ostane, mora mu se zabraniti strogo da sutira, jer ono raspucavanje sa njegove strane kao da je Durent nema logike.
Pejdz moze biti samo bolji, jer ako Zeljko dovede 1-2 igraca sa poenima u ruku, onda se skida teret sa ledja Pejdza, otvara mu se veci prostor, a sa tim mozda bude i daleko konstantniji.
Za Mozlijev ostanak i ja da dizem obe ruke, veliki profesionalac i odlicno otkrovenje AT.
Nadam se da ce Micov da preuzme Novicinu ulogu, tj bude "druga" cetvorka, t.j. deli minute 3/4 poziciju.
Osecam da cemo na kraju napraviti brutalan tim, koji ce da suri po Aba i kroasan kupu.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Meni je za Tomasa logično, pa zamislite Žoča na tajm-autu i Rašu :D

Jareta mi je žao ali razumem dečka, ispustio sezonu sa nama hoće EL i dobar ugovor, legitimno i nek mu je sa srećom.

Takođe i Jankeru želim sve najbolje u karijeri, ne znam dal' je neko manje igrao a da mi je više prirastao srcu kao osoba.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Pretpostavljam da je Zeljko hteo da preusmeri pare od Rasona na neke druge igrace, jer je njegov ugovor bio jedan od najvecih, ako ne i najveci u KKP.
 

Pam Pam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
107
Reaction score
364
Ognjenu je istekao ugovor. Imao je usmeni dogovor sa Bajernom pre nego sto je Željko potpisao.
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Nek da, ali ono sto valja, najvise sto valja Zeljku i nama.. Moze Spanulis iz penzije, cisto zbog oprastanja ruzne proslost :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top