Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Pa znas… nisam sarkastican…

ali nije problem u zeljku… problem je u nama…

i taj isti zeljko nije zasluzio uvlacenje u taj sukob…

a da ne govorim o tome kako je odjednom nova s, N1 u tom skandiranju videla prostor za pozicioniranje prica o Vucicu
Zeljko je znao gde dolazi. Nema sta da je on zasluzio ili nije zasluzio. A sto je Stanijevic zasluzio?
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.756
Reaction score
6.291
Ja sam jos pre 20 dana napisao da ce na besketu biti problema i da Zeljko koliko god veliki bio nije mogao bez miga odozgo da dodje. I svi znamo da ce Zeljko traziti fokus na teren, u neku ruku zbog toga je i dozvoljeno da on dodje i da pravimo nba ekipu. E sad sta raditi nisam pametan. Plus falange na tribini. Ako ne bude sinergije sa svih strana dzaba nam i KD, nista necemo osvojiti.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.982
Zeljko je znao gde dolazi. Nema sta da je on zasluzio ili nije zasluzio. A sto je Stanijevic zasluzio?

Stanojevic kad bude imao 1 a ne 9 titula prvaka Evrope, kad bude imao na stolu ponudu Barselone a izabere Partizan, onda mozda ali samo mozda bi mogao da ide u istu recenicu sa Zeljkom Obradovicem i njegovim angazmanom u KK Partizan
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Ni ja ne vidim razlog zasto bi skandiranjem protiv mrzitelja Partizana usrali sve napore, takodje povlacenje ekipe sa terena donosi i neke posledice, sad nisam upucen u kazne, ali verujem da postoji mogucnost i gubitka utakmice (ponavljam nisam siguran) sto Zeljko ne bi dozvolio.

Jedino sto mozda bude uradio, a verujem i da hoce je to da uzme mikrofon i zamoli da stanemo sa skandiranjem i navijamo tako da damo vetar u ledja ekipi pesmama o Partizanu i podrskom a ostalo ne verujem.

Siguran sam da se ne bi vratio uopste da ga je neko ucenio bilo cime, tako da mislim da od povlacenja ekipe i tih prica nema nista ukoliko bude skandiranja a bice ih.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Nikada nisam bio od onih koji vređaju bilo koga ali trenera ne sme da zanima stav publike pa makar mu pevali i da odlazi.
Ciji stav treba da ga zanima ?!
Za koga se igra ta utakmica ?!
Naravno da treba da ga zanima ako mu publika govori da odlazi ili mu zvizdi ne njega nego sve u klubu...

Sto se tice politike tj pickoustog nisam pametan

Ni zoc ni niko ne bi dosao da veliki vodja nije dao bar precutno odobrenje, bez obzira ciji je novac ne mora biti drzavni on se pita za sve, znaci za sada verovatno cuti ali dovoljan je jedan dva poziva i sve pada u vodu, kao da ne znate u kakvoj drzavi zivimo... tako da vucicu pederu
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Ciji stav treba da ga zanima ?!
Za koga se igra ta utakmica ?!
Naravno da treba da ga zanima ako mu publika govori da odlazi ili mu zvizdi ne njega nego sve u klubu...

Sto se tice politike tj pickoustog nisam pametan

Ni zoc ni niko ne bi dosao da veliki vodja nije dao bar precutno odobrenje, bez obzira ciji je novac ne mora biti drzavni on se pita za sve, znaci za sada verovatno cuti ali dovoljan je jedan dva poziva i sve pada u vodu, kao da ne znate u kakvoj drzavi zivimo... tako da vucicu pederu
Ne deli publika uvek isti stav. Neko voli Duleta neko ne, neko voli Željka neko ne, i da li trebaju oni sa tim da se opterećuju? Skoro 30 godina idem na utakmice KK Partizan i naslušao sam se svega i svačega.
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
"Vucicu pederu" je bunt, parola, nacin. To je urlik napacenog Grobara, unizenog obicnog coveka, to je zelja za promenom. Da sjase lopovsko cigansko zvalavo govedo sa grbace normalnog naroda. Žoc je spasilac, svetlo na kraju tunela, ali taj isti Zoc je zahvaljujuci svom znanju zaradio za tri zivota. Ja vicem vucicu pederu jer radim 14 sati dnevno i zivim kao dzukela, ja vicem vucicu pederu jer je hteo od meni Svetog kluba da napravi ikebanu, ja vicem jer je stvorio nevolju,ja vicem zbog teranja Generala, ja vicem jer decu lecimo sms porukama a pederska bratija krade li krade. I za kraj vucicuPEDERU, Ziveo ti nama Zoc vodi nas Partizan u nove pobede a ostavi mene da moju muku lecim kako znam.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.982
Malo smo licemerni… ovde iza tastatura…covek odbije ko zna kakve ponude, najbolji trener evrope dodje u ekipu koja je zavrsila 7. u ABA ligi, i kaze da hoxe da se bavi svojim poslom i zamoli navijace da samo bodre ekipu…

bio i ostao gospodin…

al mo smo licemerni… znas oglusavamo se na molbu istinske legende kluba, koji je tu ljubav pokazao i dolazao, ali valjda se postuje rec Velje Nevolje i ekipe koja “lepo zamoli” da se to ne radi…

a te price radicemo i vikacemo, ispade kao da su stadioni i hale odzvanjali citavom utakmicom protiv Vucica pa sad je kao to problem jer je eto Zeljko zamolio… a culo se sporadicno i na mestima gde nije bilo Veljine ekipe…

Da odma kazem, ja sam uvek zs prozivanje pickoustog, al nemojte da budete bas toliki licemeri, kad Velja kaze tisina svi tisina, a kad Zeljko zamoli da navijaci podrze igrace i da smao to rade, odjednom je Partizan najveci i sl…a vec vidim te price da ce posle nekog vremena neki objektivni Grobar reci kako Zejko sustinski nije uradio nista veliko i da radi za Vucica…

bljak…

moj post od 21.06 ove godine

Trebalo je ravno mesec i 3 dana do pojave objektivnih Grobara
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Zeljko Obradovic je veci navijac klub nego svi ovde mi zajedno i podnignes nas sve na kvadrat. On je covek to dokazao i pokazao…
rasprava ovakva je totalno bespredmetna i mozemo do ujutru..
@Macak-Zemun je ispunio svoju misiju za veceras, bacio robca, mi se upecali...
a eto od toga bwrovatno sto je napisao nista nije tacno, jer je prva recenica netacna - Fondacija nije sponzorski pula za dovodjenje igraca vec za POMOC bivsim nasim igracima... ne znam kako sam taj deo previdela.

@zaro imao bi taj tvoj post smisla da se nije desilo oni sto se desilo pre neki dan. a nigde nisam videla da je iko napisao da Zeljko niie uradio veliku stvar. ja sam rekla da je sigurno znao gde dolazi- i stojim iza toga, da je covek takve inteligencije sve odmerio i izvagao..sve rizike...
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
moj post od 21.06 ove godine

Trebalo je ravno mesec i 3 dana do pojave objektivnih Grobara

Jako bezobrazan post, uzimajuci u obzir da su psihovi ljudi tukli ljude zbog skandiranja, sto se desilo ponovo pre nekoliko dana

Tu pricu slusamo velju nevolju a necemo zoca mozes da prosipas jedino udbasima sa juzne tribine, a ne nama ovde
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.982
Jako bezobrazan post, uzimajuci u obzir da su psihovi ljudi tukli ljude zbog skandiranja, sto se desilo ponovo pre nekoliko dana

Tu pricu slusamo velju nevolju a necemo zoca mozes da prosipas jedino udbasima sa juzne tribine, a ne nama ovde

ne vidim da sam prozvao bilo koga sem decka iznad koji je napisao da je Zeljko zaradio za 3 zivota
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
A kako tacno pomazemo klubu skandirajuci psihu? Nikako. To sto smo svi frustrirani zivotom u ovoj nasoj prelepoj zemlji, to je vec nesto drugo...Ali nemojmo da se zajebavamo i mislimo da time cinimo nesto dobro klubu. Samo lecimo svoje frustracije...
ja nisam frustrirana zivotom u ovom odvratnom glibu od drzave, vec cinjenicom da su je takvom napravili pripadnici naroda kome, na zalost, i sama pripadam. Srbija bi bila najlepsa zemlja na svetu ali ima tu nesrecu da Srbi zive u njoj
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.504
Reaction score
23.295
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ljudi kao da su prespavali 10 godina, da mu stavimo sliku kao ikonu na JNA i u Pionir i da pred svaku utakmicu donosimo darove i slavimo njegovo ime, on će imati isti odnos prema Partizanu, kao što ima i dok ga proziva čitav istok i zapad.

Nije realno da u 2021. pišemo o ovome...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top