Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.269
Reaction score
18.302
Локација
Kej Republika
Što se tiče broja stranaca u ekipi, pa jedan KK Borac Čačak je prošle sezone imao 4-5 stranih igrača. Imaju jebenog Argentinca u ekipi.
Nažalost trendovi su takvi. Izbor domaćih je slab. Prospekti su kod Miška, povratnika nemamo nijednog koji je dostupan. Dovesti samo da bi se reklo da je domaći je isto pogrešno.

Pa kod Trinkijerija je bilo dosta stranaca, pa su momci kidali, osetili klub i grb.

Savić i Željko sigurno znaju šta rade. Ja sam spokojan. Da nam je na klupi neko slabijeg renomea pa da se plašim neke indijanštine, ovako samo lagano. Složiće to Žoc sve.
 

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
Nema ovo veze sa Pejdzom. Pejdz ce igrati bez lopte, kao kod Trinkijerija (ono sto Kerol igra u Realu). Ovaj lik je dosta jak na lopti i zna da odigra pik. Nemojte da vas zbunjuje to sto nema prosek asistencija po utakmici. U sistemu koji je organizovan na najvisem mogucem nivou, kao sto ce nas biti, nije njegovo da bude lucidan i izmislja vec da bude pouzdan i fokusiran na to sto su uvezbavali na treningu. Nesto slicno sto je Volden radio kod Trinkijerija, iako mu je kreativnost upala u minus, a dosta je ispod Moore-a sto se toga tice.

To da plej sve sam izmislja se radi u vasarskim ekipama, kakva smo mi nazalost bili pod Mutom npr. Kad trener nije dovoljno kvalitetan u ofanzivi, to nadoknadi plejmejkerom kao sto Sale ne moze da zivi bez Teodosica, i kao sto je radonjic dovodio Vilijamsa itd...

Ne kazem, lepo je imati Vilijams Gosa u ekipi, koji donese pogresnu odluku jednom u sezoni, ali ovaj lik deluje bas stabilno, i da ce sprovoditi sta mu trener kaze bez problema.
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Od prospekata mislim da je ostao mali Ćurčić(valjda nisam omasio prezime) iz Borca, mislim da mali moze da bude dobar igrac.
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Dobrodoslica Muru. Nisam ga gledao, ali izgleda ubitacno na ovim klipovima. Jako tezak za cuvanje zbog spoja brzine, dobrog suta i mogucnosti da kreira prostor za sebe. Brat izgleda kao Dzejlen Branson za siromasne.
 

Dr. Okltis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2021
Порука
69
Reaction score
133
Локација
Srbija
Ja nisam poznavao ni Novicu Velickovica kako igra kad je bio klinac pa kad je dobio sansu sa 18 godina kod Duleta u evroligi pokidao je,ako se mladom igracu ne pruzi sansa kao sto cigani nisu pustali Simanica,Radanova...ne moze taj mladi igrac nista ni da pokaze a ni da napreduje.
Slazem se da treba dovesti Balsu Koprivicu,cale mu je dobro razumeo kosarku,verujem da je nasledio nesto,jos mislim da ima visinu centra,gde ces boljeg mladog igraca od kog mozes napraviti vrhunskog kosarkasa.
 

grobarkogrobar

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
100
Reaction score
498
Локација
Srbija
Eto šta smo uradili u četvrtak, sad ubiramo vučiću pederu plodove. Opet smo siromašni, samo kineska roba.

Želimirov Bobi Dikson, backup instant skorer, "change of pace igrač". X-factor, scoring guard koji utiče na igru ili mnogo, ili nikako. Unknown quality. Ovo su mi zanimljivi igrači, nepredvidivih mogućnosti, nisu top kvalitet, i što bi rekli ameri-
They don't carry the scoring load on a nightly basis.
They're the ones who can be stars on any given night

Videh da ima nezgodan šut iz "naskoka" pri izlasku iz bloka, leva ruka "puter".

Sačekaćemo na našeg Slukasa još malo, ovo nije prvi plej, bar ono što ja znam kada je Obradovićeva karijera u pitanju

Bravo za komentar. Bobi mi je bio omiljeni igrač i kao što kažeš, čovek koji je tempirana bomba. Nikada ne znaš šta je u stanju da uradi, a menja ritam igre čim uđe na parket. Mislim da će ovaj igrač da ima Bobijevu ulogu, jer je tipičan skorer. :D
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Ima par mladih igraca iz prosle sezone, dovesce se sigurno bar jos jedan vrhunski domaci mladi igrac. Bice to fino izbalansirana ekipa. A kako drugacije moze sa Zocom.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.269
Reaction score
18.302
Локација
Kej Republika
Od prospekata mislim da je ostao mali Ćurčić(valjda nisam omasio prezime) iz Borca, mislim da mali moze da bude dobar igrac.
Još je kadet, undersize. Divljak. :)

Previše godina je prošlo bez ozbiljnih trofeja. Mislim da će u rotaciji biti minimalan broj mladih igrača. Možda grešim, ali nama treba ekipa koja će se boriti za trofeje veće od Kupa.
 

Pfc do groba

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
38
Reaction score
261
Локација
Republika Srpska
Mislim da mi ove godine idemo da uzmemo trofeje i zauzmemo mjesto u evroligi, tako da mladi nece imati puno prostora ove godine.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.269
Reaction score
18.302
Локација
Kej Republika
Pa mi smo u startu jači od svih. Imamo na klupi nekog ko pravi razliku u svakom pogledu. Naravno igrači su ti koji nose veći deo sezone, ali kad neko toliko iskusan i kvalitetan utegne sve, krećemo u plusu svaku.

Trenutno naš najveći problem je KAKO JEBENO DOČEKATI POČETAK SEZONE? Dan k'o godina.
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Ja nisam poznavao ni Novicu Velickovica kako igra kad je bio klinac pa kad je dobio sansu sa 18 godina kod Duleta u evroligi pokidao je,ako se mladom igracu ne pruzi sansa kao sto cigani nisu pustali Simanica,Radanova...ne moze taj mladi igrac nista ni da pokaze a ni da napreduje.
Slazem se da treba dovesti Balsu Koprivicu,cale mu je dobro razumeo kosarku,verujem da je nasledio nesto,jos mislim da ima visinu centra,gde ces boljeg mladog igraca od kog mozes napraviti vrhunskog kosarkasa.
Zoc je u feneru pustao onog becirovica iz sparsa da igra evroligu sa 16 godina.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.440
Reaction score
40.907
Локација
Žrnov
Ja ove godine uopšte ne očekujem forsiranje mladih igrača. Ako se ne varam, Žoc je ušao u trogodišnji projekat. U ovoj sezoni - kako ja vidim - cilj je da se izbori EL. I slažem se da sve tome treba da bude podređeno.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.817
Локација
Beograd
Статус
Затворена за писање одговора.
Top