Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Podrzavam sve napisano posle zakljcavanja ali moram napisati da ne mogu da mislim nista lose o ljudima koje je neko veliko zlo nateralo da podrzavaju ovo iskonsko zlo koje je nas snaslo. Zato je dobro da se spuste tenzije i da sve bude za dobrobit naseg Partizana i da podrzimo trenera koji sigurno nije podanik iskonskog zla.
Ko sam ja da sudim, ali što se mene tiče, nema opravdanja. Svako zna šta radi.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Mačke, mirno spavajte. Košarka se i ove sezone igra bez publike.
 

BeerBrain

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
106
Reaction score
473
Локација
Novi Beograd
Ovo mi je kao kad se ja posvađam sam sa sobom u glavi razvijajući scenarija koja se nisu ni desila, a velika je verovatnoća da se neće ni desiti. Uživajte ljudi, dajte da se skocka tim, da krenu pripreme, da gledamo malo kako radi Crno Bela mašina. Dal smo toliko opsednitu žvalavim da i sebi lepa vremena mažemo stajskim đubrivom. Kad dođe do vikanja videćemo šta će biti, do tada možemo samo da nagađamo i mrsimo čistu runsku vunu. 3 dana se ovde vodi debata oko nečega što ne postoji u vremenu i prostoru, već etiketiraju izdajnici ili se prebrojavaju ratne rane. Opustite se ljudi, ako vam se viče, vičite, ako vam se ne viče onda nemojte, bar nas niko nikada nije mogao da složi i uniformiše...ima već sekta koja tako funkcioniše :icon-lol:
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
435
Reaction score
2.829
Локација
Beograd
Mačke, mirno spavajte. Košarka se i ove sezone igra bez publike.
Sad čujem lika na Adi, što se kaže in the know iliti insajder, kako će nevakcinisani biti građani drugog reda... oni vakcinisani će moći svugde, pa i na tekme kolko kapiram...oće da nateraju ljude da se vakcinišu... ne znam šta da mislim, brate ja imam u rodbini ljudi koji nmg da prime vakcinu.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.356
Reaction score
6.649
Локација
Tamo gde si ti!
Toliko zastrašuju poslednje dve nedelje po medijima da je jasno da žele kod ljudi da izazovu želju za vakcinisanjem.
Kako najavljuju hale će verovatno biti prazne, al to je i očekivano.
Em im ne odgovara da se deremo, em će kao i prošle godine čim prođe leto, pošotriti mere.

Al jebe nam se za sve to, bitno je da bombe samo što nisu potpisale ;)
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.899
Ja očekujem Lebrona i Obrvu kolka se frka digla oko VČĆPDR... Mora još da se sipa da se umire Grobari, malo je ovo... Kad ima 600 milki za razvoj engleskog fudbala, može i za njih da se nađe.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Sad čujem lika na Adi, što se kaže in the know iliti insajder, kako će nevakcinisani biti građani drugog reda... oni vakcinisani će moći svugde, pa i na tekme kolko kapiram...oće da nateraju ljude da se vakcinišu... ne znam šta da mislim, brate ja imam u rodbini ljudi koji nmg da prime vakcinu.

Ali, insajder sa Ade :D

Nadam se da ce danas da puknu te bombe koje Tuljo najavljuje :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
U RTS-u "popisuju" vakcinisane. Do sada, nevakcinisani nisu mogli da idu na terenska snimanja. Od septembra se priča da će nevakcinisani biti poslati na rad od kuće sa 60% plate - praktično prinudni.

Meni je realnije da ne bude publike, nego da bude. a i ako bude, biće verovatno vakcinisani i to 50% kapaciteta, npr.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.573
Reaction score
29.755
Локација
Novi Sad
Sve je to "normalno", u celom svetu se to radi, radice i ovi nasi kako god okrenes. Ja ne zivim u tim teorijama zavere, vakcinisan sam, ali podrzavam ljude koji nece da se vakcinisu iz kog god to razloga bilo. Moja zena prva nece da se vakcinise i to je to. U hale, i ako puste, kontam bice samo za vakcinisane sa nekim smanjenim kapacitetom...ako nas na fudbal na otvorenom pustaju na 40-50% kapaciteta, kontam hale ce biti max 40% ako ne i 30%... dakle Arena tu otpada, ne isplati se (mada se sa Ostojom madjijom nikad ne zna), ostaje Pionir sa oko 3.000 mesta...neverujem da ce nam "dati" vise od toga.. Sve u svemu daleko je jos to, a mediji nas pripremaju za neka sranja tako da videcemo sta ce i kako biti...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.931
Sve ovo gubi na draz, da ne kazem pada u vodi, ako uopste ne bude publike na tribinama.
Zaista vise ne vidim iz kog razloga se sve ogranicava, cak i da postoji ovo sranje mora se ziveti sa tim.
Kako onda pozdraviti Zeljkov potez, Savicev trud, motivisati Pantera, Lideja da znaju gde su dosli i kakav vetar imaju u ledja sa tribina?
Kakav god da napravimo roster, mi smo uvek u plusu zbog "domaceg terena", jer realno u Evrokupu trenutno, sem Partizana niko nema tako vruc domaci teren.
Mozda bi tu dodali jos Virtusa i Valensiju i to je to.
I ne znam koji je kurac sa Arenom vise, kad smo je zakupili bilo je price da ce biti nas dom u narednih 5 sezona, a ako dopuste recimo 30% kapaciteta, onda je logicnije igrati u Areni, nego u Pioniru.
Pamtim Zeljkove reci na promociju, kako je obisao Arenu, i malu halu i rekao kako su odlicni uslovi za trening, sad koliko ce promeniti to sto cemo igrati u Pioniru, a trenirati ne znam gde, ostaje da se vidi.
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Da ubodemo pleja niko nam nista nece moci... Srecan sam sto cigani dovode veterane i hodajuce kliike na pleju, ima da ih oduvamo. Dobar plej i da zavrti igru, bice ludilo. Nego daj da pukne neka bomba, da nas malo ujedini, mnogo smo nesto napeti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top