Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Moor je back up opcija... Ne verujem da ce Zeljko njega kao prvog pleja, vise ce ga koristiti da pracne koju trojku, neki prodor... Msm da mu organizacija napada nece biti glavni zadatak.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Kad smo doveli first pass playera?
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.931
A, ko kaze da cemo uopste dovesti takvog tipa pleja?
Nije ovaj iz Kine doveden da igra 10 minuta po utakmici.
Ako dodje Petrusev i bude nam prvi centar, uopste nisam srecan tim potezom.
 

eki_kkp025

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
42
Reaction score
174
Локација
Sombor
A, ko kaze da cemo uopste dovesti takvog tipa pleja?
Nije ovaj iz Kine doveden da igra 10 minuta po utakmici.
Ako dodje Petrusev i bude nam prvi centar, uopste nisam srecan tim potezom.
A zašto? Dečko je ubica i razvalio bi ovu sezonu pod Željkom. Setimo se Pekovića šta je radio u tim godinama u Evroligi koja je bila 10x jača od sadašnje.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA

Silja

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
500
Reaction score
73
Локација
Sabac
Posle sezone gde su nam centri bili Mika i Jankovic, a organizatori igre Kodi Miler Mekintajer i Perkins, mi nismo zadovoljni Petrusevim i cepidlacimo oko pleja.
Stigli su nam igraci kakve nikad nismo dovodili, a kako se prica, tek ce da stignu. Opustite se, vrucina je velika i uzivajte.

I naravno, vcc pdr
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Moore je u plejofu u Kini ubacio 50 poena na utakmici, tokom sezone 7 puta više od 40 poena, a više 30 je bila konstanta. Čovek je poenter, ima paklen ulaz. Ja bi pre dobru centarsku liniju nego pleja.
 

Alejandroo

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
40
Reaction score
133
Локација
Novi Sad
Mene zanima ova priča oko Petruseva? Vidim da se ovde pise kao da je vec naš , a ne kao da sve zavisi od drafta, a i Miska..
Mozda neko nesto zna ili je čisto nagadjanje?
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.931
Tacno je da imamo najboljeg trenera i da on tacno zna sta radi i koga dovodi, ali ovo je mesto gde svako ima pravo da iznese svoje misljenje i koliko vidim nijedna rec protiv selekcije tima i Zeljka nema za sada.
Ako dolazi "startni" plej ili "first pass player" kako ga kolega naziva, onda je neko vec bivsi, a taj neko bi bio Pejdz, a s'obzirom da kuburimo sa domacim igracima, ne znam kako bi to izgledalo u potpunosti.
Guzva bi bila na poziciju 1-2 ogromna, Mur,Avramovic,Panter,pojacanje + Trifunovic verovatno.
Ja bih se pre otkazao od Trifunovica, nego li od Pejdza, ali ima ljudi koji rade taj posao i sigurno znaju bolje od mene, a i svih nas.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Nađi Žocovu ekipu u kojoj nije imao klasičnog organizatora, pa kad nađeš ti postavi ovde ime te ekipe.
Svaka ekipa sa visokim ciljevima pravi ekipu koja na osnovu uloga daje dobar rezultat.
I sam Djordjević nije plej koji je timovima doprinos davao ( pa ni Željkovom Partizanu) kao organizator a opet sa druge strane je na olimpijadi sa svojim predispozicijama savršeno služio sastavljenom timu kao organizator.
Hoću reći da neko koji ima brz ulaz i hendling lopte u timu koji ima dobre igrače koji prave, čitaju i isprate blokove možeš nazvati "organizatorima".
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Neću reći ništa novo, ali promenila se košarka.. loptu prenose preko pola igrači od 2 metra, drugo je vreme sad...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top