Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.266
Локација
Žrnov
Znači, Ostoja dogovrio prenos, a Želimir rekao "važi, kad ti budeš igrao pa prenosi" :buhaha
I onda da ne bi morali i jedni i drugi da opraštaju što ih je Želimir tukao, doneli su zajedničku odluku :p
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Daleko bilo, da je neko rekao da "lupaš" kapiram da ne bi mogao pisati neko vreme :D Imao sam opasku samo u fazonu da "ako je Željko odobrio, nema jeda" - Al izgleda da nije odobrio.

Sad mi nekako još draže što su se istrčali pa ispalili. Još jedan dokaz ko je pravi gazda u KK i tako i treba da bude! Hteli da dignu gledanost Areni pa se sjebali u računici :D Meni žao što neću moći da gledam, al mi na kraju ipak drago zbog svega kako je ispalo...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Tako nešto je i sam priznao... Reče, ako sam dobro razumeo "to moji sinovi organizovali anketu na stranicama koje vode..." :buhaha :buhaha :buhaha
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Ako sam dobro zapazio rekao je da mu je sin PR u klubu?
 

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
Миљконград
Та анкета је иначе обављена на порталу "Телеспорт" који држи његов СИН који је такође власник странице "пбг.њуз" на Инстаграму где ботује за ћалета. Ето чиме се бави пошумљенко, ствара лажну слику о себи преко деце од 12-13 година са тог инстаграма.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
tek sad kada sam vratio cuo sam...

"PR, moj sin...."

ima jos nebuloza,
Drzavnu pomoc koju smo dobili pokusavamo da vratimo na nacin da treniramo na Zlatiboru, u nasoj zemlji, nasoj Srbiji...

iskreno ovo je naprednjacki bukvar prva strana
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Evo predloga. Moze ovde da organizujemo takvu anketu pa da vidimo se se nalazimo. Ako to nekog interesuje. Mene i ne bas. Meni on deluje ok od prvog dana. Naravno vise bih voleo da je npr Mica Beric ili neki drugi igrač tu pre njega. Ali doveo je Trinkijerija evo sad je Zeljko tu. Bio je Zeljko dobar i sa Danilovicem i sa Pekmanom. A tek kod posumljenog dosao. Izgleda da oni nisu bili kadri da ispune zeljkove standarde. Posumljeni ih ispunio. Tako da svaka čast svima u klubu. Neko ovde napisa da ovde nije mesto za realne grobare. Ja se trudim da sam racionalan pa i realan. Jer mislim da je to dobro i za klub i za sve.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top