Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ta zajebancija sa ciganima oko Pangosa je prevazisla sve levele pa je pocela zajebncija i ovdje koja traje previse dugo.

Klivlend mu ponudio desetodnevni ugovor. Dodje kao neka proba. Svakak na stolu mu je ponuda CSKA-a itd...

Pangos nece biti igrac Partizana.

u ovom prelaznom roku :D
 

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд
Očekujem još eventualno startnog centra i ništa više.

Osim toga mislim da je tim kompletiran i ne vidim opciju da se dovodi još jedan igrač spolja. Tu su Avramović, Mur, Panter, Madar i Dreksel, sve kombo igrači koji mogu da odigraju i 1 i 2. Na to računajte Trifu koji može da odgovori na 2 i to nam uz Zagorca, Dangubića i Kuruksa daje 8 igrača spolja...

Na unutrašnjim pozicijama Smailagić, Ledej, Miletić, Koprivica i startni centar.

Ukupno to je 13 igrača, 8 spolja i 5 unutra i jako lepo izbalansoran tim. Tako da rođaci, koga još očekujete? :D:D
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.111
Reaction score
5.170
Локација
vezenemam
Očekujem još eventualno startnog centra i ništa više.

Osim toga mislim da je tim kompletiran i ne vidim opciju da se dovodi još jedan igrač spolja. Tu su Avramović, Mur, Panter, Madar i Dreksel, sve kombo igrači koji mogu da odigraju i 1 i 2. Na to računajte Trifu koji može da odgovori na 2 i to nam uz Zagorca, Dangubića i Kuruksa daje 8 igrača spolja...

Na unutrašnjim pozicijama Smailagić, Ledej, Miletić, Koprivica i startni centar.

Ukupno to je 13 igrača, 8 spolja i 5 unutra i jako lepo izbalansoran tim. Tako da rođaci, koga još očekujete? :D:D
aritmetika nije baš najbolja, ali je račun tačan:D
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Madar je trenutno u ovoj ekipi jedini cist plej i po meni bi odlaskom Pejdza to trebalo popuniti cistim plejom. Ne znam, sve imam utisak da Zeljko nece pustiti Madara, Avramovica i Moora same na kecu... Mozda gresim, ali to je samo moje misljenje. U oba slucaja maksimalno poverenje i podrska, ali Zeljko je u ekipi uvek imao tog jednog X faktor pleja, preiskusnog... Nije bitno da li ce to biti Pangos ili neko drugi, to je vise nasa pusta zelja.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Mur je po mom skromnom misljenju plej, u Nanteru je bio prvi plej i sa svojih 185cm mislim da mu je to i najprikladnija pozicija.
Edit: Evo sad vidim da je Kenny Chery(180cm) igrao iste sezone 28 minuta po utakmici tako da ipak moj zapis ne stoji.
 
Последња измена:

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Još pre dolaska Izraelca, jasno je bilo rečeno, da se očekuje dovodjene još 2 igrača. Jednog na poziciji 1 i još jednog na poziciji 5.
S'obzirom da se sa Mozlijem desilo šta se desilo. Umesto planirana dva, verovatno će na kraju to biti tri nova igrača.
Madar je doveden na kecu. Doveden je Koprivica. Za očekivati je još startnog centra i to bi bilo to.
Ja zaista, čak i kada se potrudim da shvatim i razumem ovoliko prizivanje još jednog playmakera, ne vidim rezona.
Imamo Mura, Madara, Avramovića..
Razumem da se priželjkivao Pangos.
Ali, nakon dovodjenja Madura. To je po meni, završena priča.
Zaista ne kapiram, gde bi.. Koliko bi to igrača na spoljašnjim pozicijama bilo potrebno?
Koje minute bi delili?
Uzgred, ja lično prezadovoljan dovodjenjem Izraelca. Zaista imam velika očekivanja od njega i ne sumnjam da će nam brzo prirasti ka srcu.
Da Mozlija nije zadesilo to što ga zadesilo. Sumnjam da bi bio doveden Koprivica. Verujem da je Mozli bio projektovan kao drugi centar.
Ovako.. Za očekivati je još prvog centra. I po meni, to bi bilo to.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.111
Reaction score
5.170
Локација
vezenemam
Madar je trenutno u ovoj ekipi jedini cist plej i po meni bi odlaskom Pejdza to trebalo popuniti cistim plejom. Ne znam, sve imam utisak da Zeljko nece pustiti Madara, Avramovica i Moora same na kecu... Mozda gresim, ali to je samo moje misljenje. U oba slucaja maksimalno poverenje i podrska, ali Zeljko je u ekipi uvek imao tog jednog X faktor pleja, preiskusnog... Nije bitno da li ce to biti Pangos ili neko drugi, to je vise nasa pusta zelja.
Da, Pejdžić je bio čisti plej i definitivno nam tu fali zamena. Dreksel tu ne može uskočiti, niti iko od ostalih bekova. Moje lično mišljenje ipak je da bi na terenu najviše koristila Adriana Lima, da kao preiskusan X-faktor motiviše i usmeri ovu mlađariju kada zapne. Ne mora baš Adriana, može i neka druga, to je više neka pusta želja.

Hit leta 2021 na košarkaškim temama - (top) plej lista i frst impresns:D
 
  • Like
Reactions: Dzo
Статус
Затворена за писање одговора.
Top