Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Da, Pejdžić je bio čisti plej i definitivno nam tu fali zamena. Dreksel tu ne može uskočiti, niti iko od ostalih bekova. Moje lično mišljenje ipak je da bi na terenu najviše koristila Adriana Lima, da kao preiskusan X-faktor motiviše i usmeri ovu mlađariju kada zapne. Ne mora baš Adriana, može i neka druga, to je više neka pusta želja.

Hit leta 2021 na košarkaškim temama - (top) plej lista i frst impresns:D

Ne znam zasto imas potrebu da odmah ponizavas. Ako se ne slazes, to mozes drugacije da obrazlozis. Nisam rekao da je Pejdz plej, samo sam rekao da nama fali jos jedan cist plej. To je moje misljenje. A ovo formulisanje moje poruke u neku ponizavajucu konotaciju je bzvz.
Ako ti ne zelis da se dovede jos jedan plej slobodno reci, sto odmah prozivas.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.111
Reaction score
5.170
Локација
vezenemam
Ne znam zasto imas potrebu da odmah ponizavas. Ako se ne slazes, to mozes drugacije da obrazlozis. Nisam rekao da je Pejdz plej, samo sam rekao da nama fali jos jedan cist plej. To je moje misljenje. A ovo formulisanje moje poruke u neku ponizavajucu konotaciju je bzvz.
Ako ti ne zelis da se dovede jos jedan plej slobodno reci, sto odmah prozivas.
Izvini ako si shvatio moj odgovor kao ponižavanje, nije mi to bila namera.
Post je više moj pokušaj šale vezan za celokupnu priču oko potrebe za plejem koja se ovde stalno provlači uz različite varijacije.
U prvau si da sam od onih koji smatraju da dodatni plej nije neophodan, i da je ova ekipa uz startnog centra kompletna.

Moje mišljenje samo....A kaži mi sad još samo da imaš nešto protiv Adriane kao pojačanja?:D
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Izvini ako si shvatio moj odgovor kao ponižavanje, nije mi to bila namera.
Post je više moj pokušaj šale vezan za celokupnu priču oko potrebe za plejem koja se ovde stalno provlači uz različite varijacije.
U prvau si da sam od onih koji smatraju da dodatni plej nije neophodan, i da je ova ekipa uz startnog centra kompletna.

Moje mišljenje samo....A kaži mi sad još samo da imaš nešto protiv Adriane kao pojačanja?:D

Nista, izvini ti ako sam nesto pogresno rekao... :)

Adrijana je dobra na 1, a na 5 mozemo Alesandru Ambrosio. :D
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd

eki_kkp025

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
42
Reaction score
174
Локација
Sombor
S obzirom da je Pejdž pod ugovorom nadam se da se možemo pitati oko izbora njegovog narednog kluba i da to nikako ne sme biti konkurent u ABA ligi. Čovek je u stanju da zapali mrežicu i ne treba rizikovati da se to desi protiv nas, gde bi pritom imao i motiv više.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Dangubic moze da bude odlican ove sezone, jer ce igrati u sistemu gde ce sutnuti 3-4 puta maksimum po mecu po mogucstvu iz coska kad se stvori visak. Odbrana , skok, agresija, strana pomoci , sve to moze lepo da odradi , i da nam bude koristan.

Proslu sezonu mu necu racunati , jer je on poguban u igri kauboja i indijanaca, a mi smo to prosle sezone igrali , gde se desavalo da on sutira preko ruke , iz trka , pri isteku napada, ciglario.

Za Zagora iskreno ne znam, mogu samo da se nadam i da mu zelim da bude koristan i da bude legitiman igrac u rotaciji.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.898
Reaction score
10.096
Ali, nakon dovodjenja Madura. To je po meni, završena priča.
Venezuelan-Pres-Nicolas-Maduro.jpg


:D

Fali centar i to je to.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Nisam insajder, ali mi još jednog beka dovodimo 100%.

Sigurno necemo ući u sezonu sa četiri igrača u bekovskoj liniji.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.898
Reaction score
10.096
Verovatno. Nisam rekao da necemo. Rekao sam sta fali. A ovi spolja mogu da pokriju svakako bez pojacanja. Pod kosem mora :D
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Madar, Mur, Avramovic, Panter i Trifunovic. Sve su prilike da Pejdz ide tako da to je 5 igraca na bekoviskim pozicijama a ne 4.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.445
Reaction score
12.007
Локација
Beograd
Mur uopste nije los igrac.Druga je stvar sto smo zapoceli prelazni rok sa Panterom i Lidejom pa su ostali malo u njihovoj senci.Da je bilo suprotno potpuno bi drugaciji utisak sada imali.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Madar, Mur, Avramovic, Panter i Trifunovic. Sve su prilike da Pejdz ide tako da to je 5 igraca na bekoviskim pozicijama a ne 4.

Jos jednom - Trifunović vec dve sezone igra na krilu, jer nijednog beka ne može lasom da uhvati.

Jedino ako Željko ozbiljno računa na Dreksela.
Ali dobro, videćemo.

@mvp
Nisu Lidej i Panter krivi sto se '' Grobari loze", nego insajderi koji najavljuju "najskuplje pojačanje", "još veću bombu" , "nba zver" i slično.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top