Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Ne treba vrijeme nista da pokazuje, dovoljno je da se izgugla visina Petrovica (mogu se naci razliciti podaci - 186, 188, 191, ali nebitno), a zatim, recimo, Kerola, Ertela, Larkina, Sase djordjevica, Pulena, Pejdza, Madara, Mura itd, da bi se vidjelo da tvoje misljenje uopste nije relevantno.
Brat njegov kaze da je 190, bas sam mu bio komentarisao da mi se cini da je nizak.

A kada vidim ove debilizme da Trifa nije za Partizan, nzm dal da se smejem dal da placem. Nego ko je? Dangubic i Zagorac? Trifa do kraja godine ima da ih jede obojicu ako bude radio kako treba.

Petrović decko je ubijao za reprezentaciju ove godine, nista nije mogao da pogodi, ali brat rece da je imao polomljenu šaku, igrao sa povredom, i pored toga imao 10+ poena po meču, ali nebitno je to, videlo se da ima muda, ulaz, kretnju, pregled. Iako izgleda nisko, ali ima vremena jos malo da poraste i da se ugoji.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
"Dodje Pangos, Trifa ide na tribine"..
Otprilike, da je prethodno i suština mog upisa.
Da Trifke ide na tribine, zbog Pangosa ili nekog drugog kojeg bi eventualno angažovali?
Svaka čast svakome. Poštujem drugačije mišljenje. Al ja lično ne podržavam prethodno. A to bi svakako usledilo. Jer ne mogu svi igrati.
Uzgred. Primetih još jedan komentar, pa sada da se ne vraćam i citiram i to.
Treba više od 12 igrača koji čine roster?
Slažem se. Duga je sezona, moguće da će zatrebati širi roster.
Ali, koliko je to dovoljno.. 15, 20..30 igrača?
Zar taj "širi" roster ne čine, il ne bi trebalo činiti Negovanović, Petrović, Tarlać, Dj. Jovanović..?
Ali, bespotrebno je da dalje polemišemo oko ovoga.
Ja sam izneo svoje zapažanje ili mišljenje oko broja eventualno novih pojačanja.
Videćemo, tj vreme će pokazati.
Dal ćemo dovesti samo još centra.
Ili će tu biti još novih igrača.

Jeste,kad ti se povredi ne daj boze Punter ti lepo u nekoj kljucnoj utakmici ubacis Tarlaća da on to lepo ispegla.Ma daaaj... bez 15 igraca na tri fronta bolje i da ne krecemo ako hocemo da osvajamo. Kako nam roster izgleda vise bih se zaradovao dvojici centara nego Pangosu posto mi lici da smo pod kosem sa Koprivicom I Miletićem bas tanki.
 

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
Миљконград
Порасла су очекивања након доласка Пантера и Ледеја, поједини Гробари мисле да смо сада клуб који купује готове играче попут Макабија. Партизан ће увек бити клуб који ће давати шансу младим играчима и са њима бити најбољи. Трифуновић ме је већ купио са оне 2 тројке против Виртуса и ако неко зна да извуче максимум из играча то је Обрадовић.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Slažem se apsolutno!
Od Trife i klinaca nema ništa, i teško da će ikad i biti. Roster treba napuniti iskusnim igračima koji će sigurno napredovati kako sezona/e budu odmicale. Još nije kasno za Željka i Savića da se dozovu pameti, razjure klinčadiju i dovedu proverene snage, ako ne Pengosa, barem Kecmana i Peru Božića, pa da rušimo sve!
Napred ZVE..FMPPARTIZAN!

Bravo Laki Topaloviću, ulepšao si mi dan. Jest da nije uvek preteško zahebavati nekog guncija, ali ovoga si baš izgazio. I nije on jedini, neki dan čitam kako Trifunović u odbrani "ne može nikoga ni lasom da uhvati" i " da je najuren iz Mege". A biće toga još. Sa Zagorca su prešli na Trifunovića i klince, pa će na Koprivicu... Nema šta patuljasti degenerik neće pokušati da nas destabilizuje. A to što gađaju mlađe samo mi potvrđuje da se ne plaše toliko šta ćemo im raditi ove sezone, nego šta će biti kada Želimir krene da izbacuje ove klince. Oni sada na onim klipovima sa treninga vide petorku koja će ih razvaljivati ove godine, drugu koja ih čeka sledeće i treću za tri-četiri godine. Nije ni čudo da im nije dobro. Njima su budućnost kluba Simonović i Lazić.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Jeste,kad ti se povredi ne daj boze Punter ti lepo u nekoj kljucnoj utakmici ubacis Tarlaća da on to lepo ispegla.Ma daaaj... bez 15 igraca na tri fronta bolje i da ne krecemo ako hocemo da osvajamo. Kako nam roster izgleda vise bih se zaradovao dvojici centara nego Pangosu posto mi lici da smo pod kosem sa Koprivicom I Miletićem bas tanki.

Na stranu to što me smori ova priča. Al sa druge strane mi donekle i "simpatična" :)

Kad malo bolje razmislim, dolazim do zaključka da si možda u pravu.
Nisam razmišljao o prethodnom.
Al kad me ti sa prethodnim upisom natera. Dodjoh do sledećeg zaključka.
Šta ukoliko se ne daj Bože povredi Panter, pa.. Ono dugačka je sezona, povredi se još neko pride.
Što je sigurno, sigurno je.. Bez jedno 20-25 igrača u rosteru, ništa uradili nismo.
A, onda, da nam desetak igrača ne sedi uzalud na tribinama. Ne, ne na klupi za rezervne igrače, (tamo ih je samo sedmorica), već da nam ne sedi uzalud na tribinama. Podelimo im zastavice i prikladnu dekoraciju za navijanje.
Uzgred.. U stvari, ma šta je to uopšte i bitno (Dal je?)
Ti igrači nešto i koštaju. Il bi ovi na tribinama "navijali" volonterski :)
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Ovo nema smisla nikakvog, iz perspektive kluba i finansija je slicno da li na tribinama sedi Tarlac ili Trifunovic, sedece onaj koji je bolji i koji se bori za igraca za rotaciju.
Zato i ne dovodimo Pantera da nam sedi na klupi nego klince, jer kosta.
Iz tvog upisa moze da se zakljuci da hoces da nam rotacioni igraci budu mladi igraci koji su losiji od Trifunovica, sto znaci da njega vec racunas u 12, sto znaci da kratimo jednog instant kvalitet igraca. Nigde veze.
Sto znaci da mozda jos zivimo da se borimo za top7 aba lige i top16 evrokupa....
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Mi imamo boljeg pleja od KP. Jam motherfuker. Skripi mu malo trojka trenutno, ne sumnjam u njega da ce da navezba. E onda ima da bude upgrade rezon rondo.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.003
Reaction score
3.748
Локација
Markus ima bolji i brži izbačaj, bolji skok šut i šut iz izlazne kretnje. Mur drži suprotnu ruku kojom pridržava loptu na vrhu lopte, što se retko viđa i u suštini nije po pravilu, koristi momentum iz nogu dok šutira, dok je Pejdž šutirao sve to iz skok šuta, bez krivljenja tela i nogu, textbook jumpshot, desna ruka pridržava loptu sa strane. Markusov nedostatak zbog kojeg je i škartiran jeste fizička snaga i slaba desna ruka, on može da bude trojkaš i da se kreiraju akcije za njega, što sam i priželjkivao, ali Željko pravi drugačiju spoljnu liniju gde se više cene fizikalije i odbrana, kao i kompletnost, odnosno raznovrsnost igrača. Po ovim klipovima Mura koje sam video, mnogo bolje izdržava fizičku igru i kontakt prilikom prodora, to je ključno pored dobrog šuta koji poseduje.

Madar, Mur, Avram, Panter, pa i Dreksel mogu da igraju i 1 i 2 i telom i nogama, s tim da su neki izraženiji plejevi, ball handleri, a neki šuteri. Madar i Mur će uzimati najviše minuta na pleju, ostali na dvojci, s tim da već vidim izolacije za Pantera, čišćenje strane itd. Takođe je pozitivno što svako od njih može da iskreira sebi poziciju, napadne koš prodorom, ali i šutem iz driblinga.
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Rekao je da su Madara i Mir plejevi. Biće to dobra ekipa i pravo uživanje gledati. Ovu utakmicu su odigrali sa puno energije. Ljudi u suštini to i traže. Srce na teren. To je to. Naštelovace Željko ekipu i za neke trofeje. Meni je dovoljno da daju sve od sebe, i da su talentovani mladi i da hoće da napreduju. To je suština košarke i uživanje u njoj.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top